Chordyes

Tak Culek Matamu

Ilux 的 Tak Culek Matamu C调吉他谱和歌词

Intro : C F Am G
        F C G..

Rungokno CAku..
KeFpingin Cerito MasalahAm Ati..
Seng Mbok LaGrani..

Opo SaClahku..
KoFwe Moro Ngilang BlenjaniAm Janji..
Sing Tak YaGkini..

F Ra Ono Kabare Moro LCungo
Jare Aku Seng Nggawe LoFro
Molak Malik Omong Kowe GNggawe Cerito..

(Chorus)
NangiCso.. Tak Culek MatDmamu..
WayaGe Sing Nangis Kuwi CAku..
Ojo AmRumongso Kowe.. DadiDm Korban Cerito..
PadaFhal Kowe SingG Nggawe ACtiku Loro..

Int. : C Dm G C
       Am Dm F G C..

Rungokno CAku..
KeFpingin Cerito MasalahAm Ati..
Seng Mbok LaGrani..

Opo SaClahku..
KoFwe Moro Ngilang BlenjaniAm Janji..
Sing Tak YaGkini..

F Ra Ono Kabare Moro LCungo
Jare Aku Seng Nggawe LoFro
Molak Malik Omong Kowe GNggawe Cerito..

(Chorus)
NangiCso.. Tak Culek MatDmamu..
WayaGe Sing Nangis Kuwi CAku..
Ojo AmRumongso Kowe.. DadiDm Korban Cerito..
PadaFhal Kowe SingG Nggawe ACtiku Loro..

NangiCso.. Tak Culek MatDmamu..
WayaGe Sing Nangis Kuwi CAku..
Ojo AmRumongso Kowe.. DadiDm Korban Cerito..
PadaFhal Kowe SingG Nggawe ACtiku Loro..

Capo : fret 1

Intro : F A# Dm C
        A# F C..

Rungokno FAku..
KeA#pingin Cerito Masalah DmAti..
Seng Mbok LaCrani..

Opo SaFlahku..
KoA#we Moro Ngilang Blenjani DmJanji..
Sing Tak YaCkini..

A# Ra Ono Kabare Moro LuFngo
Jare Aku Seng Nggawe LoA#ro
Molak Malik Omong Kowe CNggawe Cerito..

(Chorus)
NangiFso.. Tak Culek MatGmamu..
WayaCe Sing Nangis Kuwi FAku..
Ojo DmRumongso Kowe.. DadiGm Korban Cerito..
PadaA#hal Kowe Sing CNggawe AtFiku Loro..

Int. : F Gm C F
       Dm Gm A# C F..

Rungokno FAku..
KeA#pingin Cerito Masalah DmAti..
Seng Mbok LaCrani..

Opo SaFlahku..
KoA#we Moro Ngilang Blenjani DmJanji..
Sing Tak YaCkini..

A# Ra Ono Kabare Moro LuFngo
Jare Aku Seng Nggawe LoA#ro
Molak Malik Omong Kowe CNggawe Cerito..

(Chorus)
NangiFso.. Tak Culek MatGmamu..
WayaCe Sing Nangis Kuwi FAku..
Ojo DmRumongso Kowe.. DadiGm Korban Cerito..
PadaA#hal Kowe Sing CNggawe AtFiku Loro..

NangiFso.. Tak Culek MatGmamu..
WayaCe Sing Nangis Kuwi FAku..
Ojo DmRumongso Kowe.. DadiGm Korban Cerito..
PadaA#hal Kowe Sing CNggawe AtFiku Loro..

Intro : F# B D#m C#
        B F# C#..

Rungokno F#Aku..
KeBpingin Cerito MasalaD#mh Ati..
Seng Mbok LaC#rani..

Opo SaF#lahku..
KoBwe Moro Ngilang BlenjanD#mi Janji..
Sing Tak YaC#kini..

B Ra Ono Kabare Moro F#Lungo
Jare Aku Seng Nggawe LoBro
Molak Malik Omong Kowe C#Nggawe Cerito..

(Chorus)
NangiF#so.. Tak Culek MatG#mamu..
WayaC#e Sing Nangis Kuwi F#Aku..
Ojo D#mRumongso Kowe.. Dadi G#mKorban Cerito..
PadaBhal Kowe SinC#g Nggawe F#Atiku Loro..

Int. : F# G#m C# F#
       D#m G#m B C# F#..

Rungokno F#Aku..
KeBpingin Cerito MasalaD#mh Ati..
Seng Mbok LaC#rani..

Opo SaF#lahku..
KoBwe Moro Ngilang BlenjanD#mi Janji..
Sing Tak YaC#kini..

B Ra Ono Kabare Moro F#Lungo
Jare Aku Seng Nggawe LoBro
Molak Malik Omong Kowe C#Nggawe Cerito..

(Chorus)
NangiF#so.. Tak Culek MatG#mamu..
WayaC#e Sing Nangis Kuwi F#Aku..
Ojo D#mRumongso Kowe.. Dadi G#mKorban Cerito..
PadaBhal Kowe SinC#g Nggawe F#Atiku Loro..

NangiF#so.. Tak Culek MatG#mamu..
WayaC#e Sing Nangis Kuwi F#Aku..
Ojo D#mRumongso Kowe.. Dadi G#mKorban Cerito..
PadaBhal Kowe SinC#g Nggawe F#Atiku Loro..
其他调性版本: D (原调) E G A

FAQ

Tak Culek Matamu 的和弦是什么?

Tak Culek Matamu 的和弦是:C, F, Am, G, Dm, A#, Gm, F#, B, D#m, C#, G#m

Tak Culek Matamu 的原调是什么?

原调是 D。

弹奏 Tak Culek Matamu 的难度如何?

难度级别是 Advanced。

我可以用其他调弹奏 Tak Culek Matamu 吗?

可以。您可以使用变调功能将歌曲变调到任何调。

Tak Culek Matamu 可以在木吉他上弹奏吗?

可以。这些和弦适用于木吉他和电吉他。

我可以在尤克里里上弹奏 Tak Culek Matamu 吗?

Tak Culek Matamu 的和弦可以在吉他或尤克里里上演奏,只需使用各自乐器对应的和弦指法即可。

Tak Culek Matamu 使用了多少个和弦?

Tak Culek Matamu 使用了 12 个和弦:C, F, Am, G, Dm, A#, Gm, F#, B, D#m, C#, G#m

弹奏 Tak Culek Matamu 最简单的方法是什么?

您可以使用变调功能将调更改为更适合您音域的调,或者使用更简单的和弦指法。

Tak Culek Matamu 是哪个年代创作的?

Tak Culek Matamu 创作于 2020年代。 点击这里查看更多 2020 的歌曲

Tak Culek Matamu 有没有更简单的和弦版本?

有。点击"简化"按钮可将 Tak Culek Matamu 的和弦转换为适合初学者的版本 - 会去掉 maj7、m7 和九和弦等进阶和弦扩展音,但不会改变歌曲的调性或和弦进行。

0.3x