Chordyes

De Tra Tulus

Bagarap & Indah 的 De Tra Tulus E调吉他谱和歌词

View Original Key
Capo di fret 5

Intro : E A B E
        A E A B

E Ko Panggil De SAayang
Ko Terlanjur Taruh BHati
Ko Tra Dengar SaEya
A Skarang Ko PercEaya
Setelah Ko SaAdar
De Tu Trada RaBsa.. Ooo..

Reff :
 E PercumaA Ko Tulus
 TaBpi De Tra TEulus
 A Percuma BerjEuang
 Ko Kas Habis WakAtu
 Namun De Tra SuBka..

 E PercumaA Ko Sayang
 TaBpi De Tra SEayang
 A Inilah WaktEunya Ko LupakanA Dia
 Dia Yang Tra CinBta.. Sama EKo..

Tra Usah Ko Mo EPaksa
Kalau Su Tra ABisa
Kalau Ko Mo BPaksa
Nanti Hati Tu TerEsiksa
Mending Sekarang Ko APindah
De Bukan Ko Pu ECinta
Tra Usah Mo AmAbisi
Kalau Akhirnya DeBrita..

Sik Siki EBum Bum
Tra Usah Ko Mo AKagum
Bahagia Pasti BBelum
Dengan Hanya De Pu ESenyum
Cepat Atau ALambat
Pasti Koi Kan MeEngerti
Hati Bila ADipaksakan
Pasti Trakan BHappy..
(Pasti Trakan EHappy..)

Reff :
 E PercumaA Ko Tulus
 TaBpi De Tra TEulus
 A Percuma BerjEuang
 Ko Kas Habis WakAtu
 Namun De Tra SuBka..

 E PercumaA Ko Sayang
 TaBpi De Tra SEayang
 A Inilah WaktEunya Ko LupakanA Dia
 Dia Yang Tra CinBta.. Sama EKo..

ESkarang Baru Nangis
Hapus AFoto Digaleri
BTrada Yang Romantis
Kini EBaru Ko Sadari
A Percuma Sa Bilang
JuEga Ko Tra Dengar
Paksa AHati Yang Ko Mau
Yang SingBgah Cuma Bentar..

E Woiii.. SudahA Cukup Ko Juangkan
BHati Su Lelah Trakan
EBisa Ko Menangkan
A Woiii.. HarusE Bisa Ko Relakan
ABiarkan Dia Pergi
Cukup BDengan Tu Tangisan..

Reff :
 E PercumaA Ko Tulus
 TaBpi De Tra TEulus
 A Percuma BerjEuang
 Ko Kas Habis WakAtu
 Namun De Tra SuBka..

 E PercumaA Ko Sayang
 TaBpi De Tra SEayang
 A Inilah WaktEunya Ko LupakanA Dia
 Dia Yang Tra CinBta.. Sama EKo..

 E PercumaA Ko Tulus
 TaBpi De Tra TEulus
 A Percuma BerjEuang
 Ko Kas Habis WakAtu
 Namun De Tra SuBka..

 E PercumaA Ko Sayang
 TaBpi De Tra SEayang
 A Inilah WaktEunya Ko LupakanA Dia
 Dia Yang Tra CinBta.. SamaE Ko..
其他调性版本: C (原调) D G A
Original Chord Tap to view
Intro : F Bb C F
        Bb F Bb C

F Ko Panggil De SBbayang
Ko Terlanjur Taruh CHati 
Ko Tra Dengar SaFya
Bb Skarang Ko PercFaya
Setelah Ko SaBbdar 
De Tu Trada RaCsa.. Ooo..

Reff :
 F PercumaBb Ko Tulus 
 TaCpi De Tra TFulus
 Bb Percuma BerjFuang
 Ko Kas Habis WakBbtu 
 Namun De Tra SuCka..

 F PercumaBb Ko Sayang 
 TaCpi De Tra SFayang
 Bb Inilah WaktFunya Ko LupakanBb Dia
 Dia Yang Tra CinCta.. SamaF Ko..

Tra Usah Ko Mo FPaksa
Kalau Su Tra BbBisa
Kalau Ko Mo CPaksa
Nanti Hati Tu TerFsiksa
Mending Sekarang Ko BbPindah
De Bukan Ko Pu FCinta
Tra Usah Mo AmBbbisi
Kalau Akhirnya DeCrita..

Sik Siki FBum Bum
Tra Usah Ko Mo BbKagum
Bahagia Pasti CBelum
Dengan Hanya De Pu FSenyum
Cepat Atau BbLambat
Pasti Koi Kan MeFngerti
Hati Bila BbDipaksakan
Pasti Trakan CHappy..
(Pasti Trakan FHappy..)

Reff :
 F PercumaBb Ko Tulus 
 TaCpi De Tra TFulus
 Bb Percuma BerjFuang
 Ko Kas Habis WakBbtu 
 Namun De Tra SuCka..

 F PercumaBb Ko Sayang 
 TaCpi De Tra SFayang
 Bb Inilah WaktFunya Ko LupakanBb Dia
 Dia Yang Tra CinCta.. SamaF Ko..

FSkarang Baru Nangis
Hapus BbFoto Digaleri
CTrada Yang Romantis
Kini FBaru Ko Sadari
Bb Percuma Sa Bilang
JuFga Ko Tra Dengar
Paksa BbHati Yang Ko Mau
Yang SingCgah Cuma Bentar..

F Woiii.. SudahBb Cukup Ko Juangkan
CHati Su Lelah Trakan
FBisa Ko Menangkan
Bb Woiii.. HarusF Bisa Ko Relakan
BbBiarkan Dia Pergi
Cukup CDengan Tu Tangisan..

Reff :
 F PercumaBb Ko Tulus 
 TaCpi De Tra TFulus
 Bb Percuma BerjFuang
 Ko Kas Habis WakBbtu 
 Namun De Tra SuCka..

 F PercumaBb Ko Sayang 
 TaCpi De Tra SFayang
 Bb Inilah WaktFunya Ko LupakanBb Dia
 Dia Yang Tra CinCta.. SamaF Ko..

 F PercumaBb Ko Tulus 
 TaCpi De Tra TFulus
 Bb Percuma BerjFuang
 Ko Kas Habis WakBbtu 
 Namun De Tra SuCka..

 F PercumaBb Ko Sayang 
 TaCpi De Tra SFayang
 Bb Inilah WaktFunya Ko LupakanBb Dia
 Dia Yang Tra CinCta.. SamaF Ko..

FAQ

De Tra Tulus 的和弦是什么?

De Tra Tulus 的和弦是:E, A, B

De Tra Tulus 的原调是什么?

原调是 C。

弹奏 De Tra Tulus 的难度如何?

难度级别是 Beginner。

我可以用其他调弹奏 De Tra Tulus 吗?

可以。您可以使用变调功能将歌曲变调到任何调。

De Tra Tulus 可以在木吉他上弹奏吗?

可以。这些和弦适用于木吉他和电吉他。

我可以在尤克里里上弹奏 De Tra Tulus 吗?

De Tra Tulus 的和弦可以在吉他或尤克里里上演奏,只需使用各自乐器对应的和弦指法即可。

De Tra Tulus 使用了多少个和弦?

De Tra Tulus 使用了 3 个和弦:E, A, B

弹奏 De Tra Tulus 最简单的方法是什么?

您可以使用变调功能将调更改为更适合您音域的调,或者使用更简单的和弦指法。

De Tra Tulus 是哪个年代创作的?

De Tra Tulus 创作于 2020年代。 点击这里查看更多 2020 的歌曲

0.3x