Chordyes

Menungso Oratoto

Hợp âm Guitar & Lời bài hát cho Menungso Oratoto của TEKOMLAKU ở tông E

Xem Tông Gốc
Intro : E B
        A B G#m C#m
        A B E B

Cerito EWingi Tak Tuliske DBadi Lagu
MerAgo KahananeB Sing MaraEi Ngelu
AEngin Wengi Sing Nggregesi NjBero Awak Iki
Sing AMarai Netes BEluh Ono EPiBpi..

SoEyo Mrene, Soyo Suwe BAku Mbok Luwehke
PhenAdak Dino AnaneB Mung Rame EWae
AEku Nrimo Aku Lilo TreBsnoku Mbok Jarno
GusAti Tulung Aku IkBhlas OraEpopo..

Aku ASing GemBati..G#m Aku Sing NresC#mnani
Jare Meh ANgancani MalahB NgeliyoE Ati..

Reff :
 Pas Wingi KoAwe MblenjaniB Janji
 Ra Tak TaG#mngisi Jo Meneh Tak GonC#mdeli
 Tak Nei AAti Ora NgertBeni
 Dasare KoEwe Randue Ati..

 Aku Ning KeAne Mbok SepBeleke
 Ra Tau NggaG#mtheke Aku Sing MeduC#mleke
 Kowe KuAi Cen MenunBgso OraEtoto..

Musik : A B G#m C#m
        A B E
        A B G#m C#m
        A B E B

SEoyo Mrene, Soyo SuweB Aku Mbok Luwehke
PhenAdak Dino AnaneB Mung Rame EWae
AEku Nrimo Aku Lilo TreBsnoku Mbok Jarno
GusAti Tulung Aku IkBhlas OraEpopo..

Aku ASing GemBati..G#m Aku Sing NresC#mnani
Jare Meh ANgancani MalahB NgeliyoE Ati..

Reff :
 Pas Wingi KoAwe MblenjaniB Janji
 Ra Tak TaG#mngisi Jo Meneh Tak C#mGondeli
 Tak Nei AAti Ora NgertBeni
 Dasare KoEwe Randue Ati..

 Aku Ning KeAne Mbok SepBeleke
 Ra Tau NggaG#mtheke Aku Sing MeduC#mleke
 Kowe KuAi Cen MenunBgso OraEtoto..

 Pas Wingi KoAwe MblenjaniB Janji
 Ra Tak TaG#mngisi Jo Meneh Tak C#mGondeli
 Tak Nei AAti Ora NgertBeni
 Dasare KoEwe Randue Ati..

 Aku Ning KeAne Mbok SepBeleke
 Ra Tau NggaG#mtheke Aku Sing MeduC#mleke
 Kowe KuAi Cen MenunBgso OraEtoto..
 Kowe KuAi Cen MenunBgso OraEtoto..
 C#m Kabeh IAki Mung MarBai Crito ELoBroE..
Cũng có sẵn ở: C (Gốc) D G A
Hợp âm Gốc Tap to view
Intro : G D
        C D Bm Em
        C D G D

Cerito GWingi Tak Tuliske DDadi Lagu
MerCgo KahananeD Sing MaraGi Ngelu
AGngin Wengi Sing Nggregesi NjDero Awak Iki
Sing CMarai Netes DEluh Ono GPiDpi..

SoGyo Mrene, Soyo Suwe DAku Mbok Luwehke
PhenCdak Dino AnaneD Mung Rame GWae
AGku Nrimo Aku Lilo TreDsnoku Mbok Jarno
   C               D       G
Gusti tulung aku ikhlas orapopo..

Aku CSing GemDati..Bm Aku Sing NreEmsnani
Jare Meh CNgancani MalahD NgeliyoG Ati..

Reff :
 Pas Wingi KoCwe MblenjaniD Janji
 Ra Tak TaBmngisi Jo Meneh Tak GoEmndeli
 Tak Nei ACti Ora NgertDeni
 Dasare KoGwe Randue Ati..

 Aku Ning KeCne Mbok SepDeleke
 Ra Tau NggaBmtheke Aku Sing MedEmuleke
 Kowe KuCi Cen MenunDgso OraGtoto..

Musik : C D Bm Em
        C D G
        C D Bm Em
        C D G D

SGoyo Mrene, Soyo SuweD Aku Mbok Luwehke
PhenCdak Dino AnaneD Mung Rame GWae
AGku Nrimo Aku Lilo TreDsnoku Mbok Jarno
   C               D       G
Gusti tulung aku ikhlas orapopo..

Aku CSing GemDati..Bm Aku Sing NreEmsnani
Jare Meh CNgancani MalahD NgeliyoG Ati..

Reff :
 Pas Wingi KoCwe MblenjaniD Janji
 Ra Tak TaBmngisi Jo Meneh TakEm Gondeli
 Tak Nei ACti Ora NgertDeni
 Dasare KoGwe Randue Ati..

 Aku Ning KeCne Mbok SepDeleke
 Ra Tau NggaBmtheke Aku Sing MedEmuleke
 Kowe KuCi Cen MenunDgso OraGtoto..

 Pas Wingi KoCwe MblenjaniD Janji
 Ra Tak TaBmngisi Jo Meneh TakEm Gondeli
 Tak Nei ACti Ora NgertDeni
 Dasare KoGwe Randue Ati..

 Aku Ning KeCne Mbok SepDeleke
 Ra Tau NggaBmtheke Aku Sing MedEmuleke
 Kowe KuCi Cen MenunDgso OraGtoto..
 Kowe KuCi Cen MenunDgso OraGtoto..
 Em Kabeh CIki Mung MaDrai CritoG LDorGo..

FAQ

Hợp âm của Menungso Oratoto là gì?

Hợp âm của Menungso Oratoto là: E, B, A, G#m, C#m

Tông gốc của Menungso Oratoto là gì?

Tông gốc là C.

Độ khó khi chơi Menungso Oratoto là gì?

Mức độ khó là Beginner.

Tôi có thể chơi Menungso Oratoto ở tông khác không?

Có. Bạn có thể đổi bài hát sang bất kỳ tông nào bằng chức năng đổi tông.

Menungso Oratoto có thể chơi trên guitar acoustic không?

Có. Hợp âm này chơi được cho cả guitar acoustic và điện.

Tôi có thể chơi Menungso Oratoto trên ukulele không?

Hợp âm Menungso Oratoto có thể chơi trên guitar hoặc ukulele bằng thế bấm tương ứng.

Menungso Oratoto sử dụng bao nhiêu hợp âm?

Menungso Oratoto sử dụng 5 hợp âm: E, B, A, G#m, C#m

Cách dễ nhất để chơi Menungso Oratoto là gì?

Bạn có thể dùng chức năng đổi tông để chuyển sang tông phù hợp hơn với âm vực giọng hát của bạn hoặc dùng thế bấm dễ hơn.

Menungso Oratoto được phát hành vào thập niên nào?

Menungso Oratoto được phát hành vào thập niên 2020. Xem thêm bài hát thập niên 2020 tại đây

0.3x