Chordyes

Satonga Mate

Hợp âm Guitar & Lời bài hát cho Satonga Mate của Jen Manurung ở tông G

Xem Tông Gốc
Capo ♪ fret 5

Intro : G Gsus4 G(drum)
        G Em C D
        G Em C D

HeGa Do Au Makkaholongi Ho..
Lobi-CLobi SianD DiGriki..
HeEma Do Au Masihol TuBm Ho..
Songon LoCgo Ni Ari
Na Paimahon DUdan I..

HeGa Do Au Tarilu Alani Ho..
HoClan Alani BaDlga Ni HoloGngF#mki..
HeEma Do Au Naeng Mandele BmIto..
HoClan Alani HA/C#atam Na SakDkababai..

I Ma HaGta.. ParsF#miranganEm I.D.
Na NiCdokkonmi Tu Au Na UjDui..
Satonga GMate Au Di Na MaF#mmbegEmei..
Naso CHo Do MakkA/C#ilala HaDsian..

Reff :
 SaonariGon Naeng MangidoF#m Mulak Ho
 Dung MaBlumEm Au
 Sian Sahit Na BinaBmhenmuD..
 CDang Na Boi Be TarjaloBm Au HaEmrorom
 Tu SadaAman Ma Ho Ito Unang JDonoki Au

 ManDjaloEm HoF#m MusGe Tu Bagas NgF#moluku
 Na SaBrupaEm Nama Au Pamatehon BmDiriDku
 TuCmagon Ma Au DohotBm Ho Olat EmNion
 MarsiboAman DalannaD Hita NGa Dua..

Musik : C Bm Em Am D G G Bm
        C Bm Em Am Bm C A/C# D..

I Ma HaGta.. ParsF#miranganEm I.D.
Na NiCdokkonmi Tu Au Na UjDui..
Satonga GMate Au Di Na MaF#mmbegEmei..
Naso CHo Do MakkA/C#ilala HaDsian..

Reff :
 SaonariGon Naeng MangidoF#m Mulak Ho
 Dung MaBlumEm Au
 Sian Sahit Na BinaBmhenmDu..
 CDang Na Boi Be TarjaloBm Au HaEmrorom
 Tu SadaAman Ma Ho Ito Unang JDonoki Au

 ManDjaloEm HoF#m MusGe Tu Bagas NgF#moluku
 Na SaBrupaEm Nama Au Pamatehon BmDirDiku
 TuCmagon Ma Au DohotBm Ho Olat EmNion
 MarsiboAman DalannaD Hita NGa DBmua..
 TuCmagon Ma Au DohotBm Ho Olat EmNion
 MarsiboAman DalannaD Hita NGa Dua..

(GMarsiboan Dalanna Hita)
(EmMarsiboan Dalanna Hita) Huwo.. Oohoo..
(CMarsiboan Dalanna Hita)
(DMarsiboan Dalanna Hita)

(GMarsiboan Dalanna Hita)
(EmMarsiboan Dalanna Hita)
(CMarsiboan Dalanna Hita)
(DMarsiboan Dalanna HitGa..)
Cũng có sẵn ở: C (Gốc) D E A
Hợp âm Gốc Tap to view
Intro : F Fsus4 F(drum)
        F Dm Bb C
        F Dm Bb C

HeFa Do Au Makkaholongi Ho..
Lobi-BbLobi SianC DiFriki..
HeDma Do Au Masihol TuAm Ho..
Songon LoBbgo Ni Ari
Na Paimahon CUdan I..

HeFa Do Au Tarilu Alani Ho..
HoBblan Alani BaClga Ni HoloFngEmki..
HeDma Do Au Naeng Mandele AmIto..
HoBblan Alani HG/Batam Na SakCkababai..

I Ma HaFta.. ParsEmirangaDmn IC..
Na NiBbdokkonmi Tu Au Na UjCui..
Satonga FMate Au Di Na MaEmmbeDmgei..
Naso BbHo Do MakkG/Bilala HaCsian..

Reff :
 SaonariFon Naeng MangidoEm Mulak Ho
 Dung MaAlumDm Au
 Sian Sahit Na BinaAmhenmuC..
 BbDang Na Boi Be TarjaloAm Au HaDmrorom
 Tu SadaGman Ma Ho Ito Unang JConoki Au

 ManCjaloDm HoEm MuFse Tu Bagas NEmgoluku
 Na SaArupaDm Nama Au Pamatehon AmDiriCku
 TuBbmagon Ma Au DohotAm Ho Olat DmNion
 MarsiboGman DalannaC Hita NFa Dua..

Musik : Bb Am Dm Gm C F F Am
        Bb Am Dm Gm Am Bb G/B C..

I Ma HaFta.. ParsEmirangaDmn IC..
Na NiBbdokkonmi Tu Au Na UjCui..
Satonga FMate Au Di Na MaEmmbeDmgei..
Naso BbHo Do MakkG/Bilala HaCsian..

Reff :
 SaonariFon Naeng MangidoEm Mulak Ho
 Dung MaAlumDm Au
 Sian Sahit Na BinaAmhenmuC..
 BbDang Na Boi Be TarjaloAm Au HaDmrorom
 Tu SadaGman Ma Ho Ito Unang JConoki Au

 ManCjaloDm HoEm MuFse Tu Bagas NEmgoluku
 Na SaArupaDm Nama Au Pamatehon AmDiriCku
 TuBbmagon Ma Au DohotAm Ho Olat DmNion
 MarsiboGman DalannaC Hita NFa DAmua..
 TuBbmagon Ma Au DohotAm Ho Olat DmNion
 MarsiboGman DalannaC Hita NFa Dua..

(FMarsiboan Dalanna Hita)
(DmMarsiboan Dalanna Hita) Huwo.. Oohoo..
(BbMarsiboan Dalanna Hita)
(CMarsiboan Dalanna Hita)

(FMarsiboan Dalanna Hita)
(DmMarsiboan Dalanna Hita)
(BbMarsiboan Dalanna Hita)
(CMarsiboan Dalanna HitFa..)

FAQ

Hợp âm của Satonga Mate là gì?

Hợp âm của Satonga Mate là: G, Gsus4, Em, C, D, Bm, F#m, A/C#, B, Am

Tông gốc của Satonga Mate là gì?

Tông gốc là C.

Độ khó khi chơi Satonga Mate là gì?

Mức độ khó là Advanced.

Tôi có thể chơi Satonga Mate ở tông khác không?

Có. Bạn có thể đổi bài hát sang bất kỳ tông nào bằng chức năng đổi tông.

Satonga Mate có thể chơi trên guitar acoustic không?

Có. Hợp âm này chơi được cho cả guitar acoustic và điện.

Tôi có thể chơi Satonga Mate trên ukulele không?

Hợp âm Satonga Mate có thể chơi trên guitar hoặc ukulele bằng thế bấm tương ứng.

Satonga Mate sử dụng bao nhiêu hợp âm?

Satonga Mate sử dụng 10 hợp âm: G, Gsus4, Em, C, D, Bm, F#m, A/C#, B, Am

Cách dễ nhất để chơi Satonga Mate là gì?

Bạn có thể dùng chức năng đổi tông để chuyển sang tông phù hợp hơn với âm vực giọng hát của bạn hoặc dùng thế bấm dễ hơn.

Satonga Mate được phát hành vào thập niên nào?

Satonga Mate được phát hành vào thập niên 2020. Xem thêm bài hát thập niên 2020 tại đây

0.3x