Chordyes

Alogo Na Mangullus

Hợp âm Guitar & Lời bài hát cho Alogo Na Mangullus của Dorman Manik ở tông G

Xem Tông Gốc
Capo di fret 1

Intro : G..

GAlogo Na Mangullus..
EmSian DiaC Lao TuGdia Ho..
BaDrita Aha Do.. DEmiboan Ho Tu Ahu..
SiDan Si Boru HaholongaGnhi..
HuDsiphon Ma Nanget.. TuEm Sipareonhi..
Ai DNungnga Tung Masihol Au NCuaenDg.. Ooo..

GAlogo Na Mangullus..
EmLaos PasahatC Jolo GTonakhon..
Tu DHaholonganhi.. NaEm Di Luat Na Dao..
PaDboa Na Malungun GRo..hanghon..
ToDnahon Ma Muse.. PEmaimaonna Ahu..
HaDtop Manang Leleng Mulak DoC AhDu..

Reff :
 MaCbiar Ahu Marsirang..
 MaGbiar Ahu Gabe LaosEm Lupa..
 AmAla Dao SDian Mata
 Gabe DaDo Dohot DiG RohDa..

 CO Alogo Ullushon..
 AGsa Tongtong Ingot DiEm Janji..
 AmHo Ma Na Sai PaDingothon..
 Asa DUnang MarduaG Holong..

Musik : G C D Em Bm
        C D G..

Reff :
 MaCbiar Ahu Marsirang..
 MaAmbiar Ahu Gabe LaosD Lupa..

 MaCbiar Ahu Marsirang..
 MaGbiar Ahu Gabe LaosEm Lupa..
 AmAla Dao SDian Mata
 Gabe DaDo Dohot DiG Roha..

 O CAlogo Ullushon..
 AGsa Tongtong Ingot DiEm Janji..
 AmHo Ma Na Sai PaDingothon..
 Asa DUnang MarduaG Holong..

G Alogo NaD/F# Mangullus..
Tung Pasahat EmTonakhon..
Tu HaholoDnganhu..
Am Na Di LDuat NGa Dao..
Cũng có sẵn ở: C (Gốc) D E A
Hợp âm Gốc Tap to view
Intro : C#..

C#Alogo Na Mangullus..
A#mSian DiaF# Lao TuC#dia Ho..
BaG#rita Aha Do.. DA#miboan Ho Tu Ahu..
SiG#an Si Boru HaholongaC#nhi..
HuG#siphon Ma Nanget.. TuA#m Sipareonhi..
Ai G#Nungnga Tung Masihol Au NF#uaenG#g.. Ooo..

C#Alogo Na Mangullus..
A#mLaos PasahatF# Jolo C#Tonakhon..
Tu G#Haholonganhi.. NaA#m Di Luat Na Dao..
PaG#boa Na Malungun C#Ro..hanghon..
ToG#nahon Ma Muse.. PA#maimaonna Ahu..
HaG#top Manang Leleng Mulak DoF# AhG#u..

Reff :
 MaF#biar Ahu Marsirang..
 MaC#biar Ahu Gabe LaosA#m Lupa..
 D#mAla Dao SG#ian Mata
 Gabe DaG#o Dohot DiC# RohaG#..

 F#O Alogo Ullushon..
 AC#sa Tongtong Ingot DiA#m Janji..
 D#mHo Ma Na Sai PaG#ingothon..
 Asa G#Unang MarduaC# Holong..

Musik : C# F# G# A#m Fm
        F# G# C#..

Reff :
 MaF#biar Ahu Marsirang..
 MaD#mbiar Ahu Gabe LaosG# Lupa..

 MaF#biar Ahu Marsirang..
 MaC#biar Ahu Gabe LaosA#m Lupa..
 D#mAla Dao SG#ian Mata
 Gabe DaG#o Dohot DiC# Roha..

 O F#Alogo Ullushon..
 AC#sa Tongtong Ingot DiA#m Janji..
 D#mHo Ma Na Sai PaG#ingothon..
 Asa G#Unang MarduaC# Holong..

C# Alogo NaG#/C Mangullus..
Tung Pasahat A#mTonakhon..
Tu HaholoG#nganhu..
D#m Na Di LG#uat NC#a Dao..

FAQ

Hợp âm của Alogo Na Mangullus là gì?

Hợp âm của Alogo Na Mangullus là: G, Em, C, D, Am, Bm, D/F#

Tông gốc của Alogo Na Mangullus là gì?

Tông gốc là C.

Độ khó khi chơi Alogo Na Mangullus là gì?

Mức độ khó là Beginner.

Tôi có thể chơi Alogo Na Mangullus ở tông khác không?

Có. Bạn có thể đổi bài hát sang bất kỳ tông nào bằng chức năng đổi tông.

Alogo Na Mangullus có thể chơi trên guitar acoustic không?

Có. Hợp âm này chơi được cho cả guitar acoustic và điện.

Tôi có thể chơi Alogo Na Mangullus trên ukulele không?

Hợp âm Alogo Na Mangullus có thể chơi trên guitar hoặc ukulele bằng thế bấm tương ứng.

Alogo Na Mangullus sử dụng bao nhiêu hợp âm?

Alogo Na Mangullus sử dụng 7 hợp âm: G, Em, C, D, Am, Bm, D/F#

Cách dễ nhất để chơi Alogo Na Mangullus là gì?

Bạn có thể dùng chức năng đổi tông để chuyển sang tông phù hợp hơn với âm vực giọng hát của bạn hoặc dùng thế bấm dễ hơn.

Alogo Na Mangullus được phát hành vào thập niên nào?

Alogo Na Mangullus được phát hành vào thập niên 2020. Xem thêm bài hát thập niên 2020 tại đây

0.3x