Chordyes

Ojo Mekso

Woro Widowati tarafından Ojo Mekso için G Tonunda Gitar Akorları ve Şarkı Sözleri

Intro : G F#m Em A..

Wis ODra.. TauA/C# Tak Eling-BmEling..
Sewu GJanjimu Mung NggAawe Rusak DBatin..
Jare F#mArep NgancaF#ni..
Tapi BmKowene NglAali..
PamitGmu Turu.. 
Mung NggaGmwe AlesaAnmu Arep Metu..

Opo DRa.. Tau A/C#Mbok Piker-PBmiker..
ApikGmu Cuman GaweA Liyane PDarkir..
Kabeh MF#bok Trimo KonF#co..
Ra SaBmdar Aku LAoro..
Mung NgeGlus Dodo.. NyGmawang Kowe
Ku NaAngis Tekan Adoh..

Yen OGra Iso NjAogo Ndang IkhlDasno..
Yen Apik'Ge Putus.. AOjo Mekso DTerus..

(Chorus)
NgaGdoho Yen BahAagiamu NenDg Kono..
NgaGlio.. BenA Atimu BmLego..
Ra GSah.. Sok MAikir
Ben Atiku F#Sing Nggolek TomBmbo Dewe..
NgaboGti Kowe.. OraA Ono GuDnane..

Int. : D F#m G Gm A# Gm F#m Bm..
       Em F#m G E A..

Yen OGra Iso NjAogo Ndang IkhlDasno..
Yen Apik'Ge Putus.. AOjo Mekso DTerus..

(Chorus)
NgaGdoho Yen BahAagiamu NenDg Kono..
NgaGlio.. BenA Atimu BmLego..
Ra GSah.. Sok MAikir
Ben Atiku F#Sing Nggolek TomBmbo Dewe..
NgaboGti Kowe.. OraA Ono GuDnane..

NgaGdoho Yen BahAagiamu NenDg Kono..
NgaGlio.. BenA Atimu BmLego..
Ra GSah.. Sok MAikir
Ben Atiku F#Sing Nggolek TomBmbo Dewe..
NgaboGti Kowe.. OraA Ono GuDnane..
NgaboGti Kowe.. OraA Ono GuBmnane..
Aku NyanGding Kowe OraA Ono GuGnane..
F#mHa..aaha.. EmHaa..A Haa DHaa..
Şu tonlarda da mevcut: F (Orijinal Ton) C D E A

FAQ

Ojo Mekso için akorlar nelerdir?

Ojo Mekso için akorlar: G, F#m, Em, A, D, A/C#, Bm, F#, Gm, A#, E

Ojo Mekso şarkısının orijinal tonu nedir?

Orijinal ton F.

Ojo Mekso şarkısını çalmanın zorluğu nedir?

Zorluk seviyesi Advanced.

Ojo Mekso şarkısını başka bir tonda çalabilir miyim?

Evet. Transpoze özelliğini kullanarak şarkıyı herhangi bir tona transpoze edebilirsiniz.

Ojo Mekso akustik gitarda çalınabilir mi?

Evet. Akorlar hem akustik hem de elektro gitar için uygundur.

Ojo Mekso ukulele ile çalınabilir mi?

Ojo Mekso akorları, her enstrümana özgü akor şekilleri kullanılarak hem gitarda hem de ukulelede çalınabilir.

Ojo Mekso şarkısında kaç akor kullanılıyor?

Ojo Mekso şarkısı 11 akor kullanıyor: G, F#m, Em, A, D, A/C#, Bm, F#, Gm, A#, E

Ojo Mekso şarkısını çalmanın en kolay yolu nedir?

Transpoze özelliğini kullanarak tonu ses aralığınıza daha uygun bir tona değiştirebilir veya daha kolay akor şekilleri kullanabilirsiniz.

Ojo Mekso hangi on yılda yapıldı?

Ojo Mekso, 2020 yıllarında yapıldı. 2020 döneminden daha fazla şarkıyı burada görebilirsiniz

Ojo Mekso için daha kolay akor versiyonları var mı?

Evet. Ojo Mekso akorlarını yeni başlayanlara uygun hale getirmek için Basitleştir düğmesine dokun - bu, şarkının tonunu veya akor ilerleyişini değiştirmeden maj7, m7 ve 9'lu akorlar gibi gelişmiş uzantıları kaldırır.

0.3x