Chordyes

Wild Rose

Ocie Elliott tarafından Wild Rose için A Tonunda Gitar Akorları ve Şarkı Sözleri

Capo 1st fret

Verse 1
One, Two, Three, Four A    D  A     E  A​

Verse 1
AYou're Laying Down DOver AThere
While I'm Trying ENot To DesApair
Feeling My ThinDking Going ADark
I Go Out And Get ELost Inside My AHeart

Chorus
EListening To Your AWords, But I'm DFocused On Your AEyes
EDown There You ALay, And I'm DWatching For The ARise   D  A     E  A​

Verse 2
AWe All Have To GDo Through AIt
Rattling But ESilent Like The AMist
In This Fog I Am DLooking For A ALight
Hoping That EveryEthing Will Work Out ARight

Chorus
EWaiting On The AWords, But I'm DFocused On The ATime
EDown There You ALay, And I'm DCounting On The ALines   D  A​

Bridge
It's A F#mLong Way DEown
And AI Don't Want To DGo
But AIt's Not Going ESlow
It's A F#mLong Way DEown
And AI See How It DGoes
And I BmWant This Love To EBe A Wild ARose   D  A     E  A​

Verse 3
AWe Are Better Off DKnowing OurAselves
We Are Better Off EComing Out Our AShells
Attitude, It DIs A Real AThing
A Difference Between EPain And SuffeAring

Chorus
EGoing Through The AAnswers And DComing To The ABinds
EDown We All ALay In The DEnd Ourselves, We AFind

Outro
It's A F#mLong Way DEown
And AI Don't Want To DGo
But AIt's Not Going ESlow
It's A F#mLong Way DEown
And AI See How It DGoes
      N.c.
And I Want This Love To Be A Wild Rose
Şu tonlarda da mevcut: C (Orijinal Ton) D E G

FAQ

Wild Rose için akorlar nelerdir?

Wild Rose için akorlar: A, D, E, F#m, Bm

Wild Rose şarkısının orijinal tonu nedir?

Orijinal ton C.

Wild Rose şarkısını çalmanın zorluğu nedir?

Zorluk seviyesi Beginner.

Wild Rose şarkısını başka bir tonda çalabilir miyim?

Evet. Transpoze özelliğini kullanarak şarkıyı herhangi bir tona transpoze edebilirsiniz.

Wild Rose akustik gitarda çalınabilir mi?

Evet. Akorlar hem akustik hem de elektro gitar için uygundur.

Wild Rose ukulele ile çalınabilir mi?

Wild Rose akorları, her enstrümana özgü akor şekilleri kullanılarak hem gitarda hem de ukulelede çalınabilir.

Wild Rose şarkısında kaç akor kullanılıyor?

Wild Rose şarkısı 5 akor kullanıyor: A, D, E, F#m, Bm

Wild Rose şarkısını çalmanın en kolay yolu nedir?

Transpoze özelliğini kullanarak tonu ses aralığınıza daha uygun bir tona değiştirebilir veya daha kolay akor şekilleri kullanabilirsiniz.

Wild Rose hangi on yılda yapıldı?

Wild Rose, 2020 yıllarında yapıldı. 2020 döneminden daha fazla şarkıyı burada görebilirsiniz

Wild Rose için daha kolay akor versiyonları var mı?

Evet. Wild Rose akorlarını yeni başlayanlara uygun hale getirmek için Basitleştir düğmesine dokun - bu, şarkının tonunu veya akor ilerleyişini değiştirmeden maj7, m7 ve 9'lu akorlar gibi gelişmiş uzantıları kaldırır.

0.3x