Chordyes

Costume Party

Kyle Hume tarafından Costume Party için C Tonunda Gitar Akorları ve Şarkı Sözleri

Intro
C Em F Fmaj7 F

Verse1
CHalloween  Halloween  Halloween
EmWhen Did It Become Seven Days Of The Week
FOnly Best Of The Best For The Fmaj7Screen
But EvFerybody's Somebody Else UndFmaj7erneath
CWhat A Show What A Show What A Show
If YEmou Don't Got A  Pick Then You Didn't Even Go
YFeah We Know Yeah We Know Yeah WeFmaj7 Know
FYou Ain't Really Eating All That Avocado Toast

Pre-Chorus
We CAct Like We're Doing Great
When We're EmNot Even Doing Good
We're  AFll Putting Them To ShameFmaj7
FOut There In Hollywood, Yeah

Chorus
I DiCdn't Know This Was A Costume Party
Em7I  Came As Myself
I'm Getting  WFeird Looks From EverFmaj7ybody
FWhy Is Everyone Pretending
C  Like They're Having A Blast
Em7Hoping That You Can SEmee Right Through The Mask Yeah
FI Should've Come As Someone Else
I'm Fmaj7Sorry FI Didn't Know This Was A Costume Party

Verse 2
C  Break A Leg Break A Leg Break A Leg
Good LEmuck Keeping All Of It Up Till You're Dead
FMake It Look Like You're Getting Fmaj7Ahead
FGo Get Your Likes Kid Go Get YourFmaj7 Bread

Pre-chorus
We ACct Like We're Doing Great
When We're EmNot Even Doing Good
At F Least We'd Be Getting Paid  Fmaj7
FIf We Were In Hollywood,Fmaj7 Yeah

Chorus
I DiCdn't Know This Was A Costume Party
Em7I  Came As Myself
I'm Getting  WFeird Looks From EverFmaj7ybody
FWhy Is Everyone Pretending
C  Like They're Having A Blast
Em7Hoping That You Can SEmee Right Through The Mask Yeah
FI Should've Gone As Someone Else
I'm Fmaj7Sorry FI Didn't Know This Was A Costume Party

Outro
CHey, HeEm-Ey, HeF-Ey,

I Should Have Come As Someone Else
I'm Fmaj7Sorry IF Didn't Know This Was A Costume Party
Şu tonlarda da mevcut: G# (Orijinal Ton) D E G A

FAQ

Costume Party için akorlar nelerdir?

Costume Party için akorlar: C, Em, F, Fmaj7, Em7

Costume Party şarkısının orijinal tonu nedir?

Orijinal ton G#.

Costume Party şarkısını çalmanın zorluğu nedir?

Zorluk seviyesi Advanced.

Costume Party şarkısını başka bir tonda çalabilir miyim?

Evet. Transpoze özelliğini kullanarak şarkıyı herhangi bir tona transpoze edebilirsiniz.

Costume Party akustik gitarda çalınabilir mi?

Evet. Akorlar hem akustik hem de elektro gitar için uygundur.

Costume Party ukulele ile çalınabilir mi?

Costume Party akorları, her enstrümana özgü akor şekilleri kullanılarak hem gitarda hem de ukulelede çalınabilir.

Costume Party şarkısında kaç akor kullanılıyor?

Costume Party şarkısı 5 akor kullanıyor: C, Em, F, Fmaj7, Em7

Costume Party şarkısını çalmanın en kolay yolu nedir?

Transpoze özelliğini kullanarak tonu ses aralığınıza daha uygun bir tona değiştirebilir veya daha kolay akor şekilleri kullanabilirsiniz.

Costume Party hangi on yılda yapıldı?

Costume Party, 2020 yıllarında yapıldı. 2020 döneminden daha fazla şarkıyı burada görebilirsiniz

Costume Party için daha kolay akor versiyonları var mı?

Evet. Costume Party akorlarını yeni başlayanlara uygun hale getirmek için Basitleştir düğmesine dokun - bu, şarkının tonunu veya akor ilerleyişini değiştirmeden maj7, m7 ve 9'lu akorlar gibi gelişmiş uzantıları kaldırır.

0.3x