Chordyes

Cinto Saputiah Mego

คอร์ดกีตาร์พื้นฐานและเนื้อเพลง Cinto Saputiah Mego โดย An Roys

View Original Key
Capo ♪ fret 1

Intro : C..G..C..G
        C G D G
        C G D G D

G Lah Den Cubo Lupokan
G Lah Den Bujuak Den Rintang
G Bayang Adiak TaCmpak Juo..
D Lah Den Cubo Hilangkan
Am Mimpi-Mimpi Bakasan
D Rindu Indak RGado JDuo..

G Dangakanlah Diak Sayang
G Jan Elo Angan Tabang
G BiG7akanlah CManarawang..
Bia Angan ManaGri
Biakan Singgah MimDpi
Rindu Samo Kito GBagi..
C Bia Angan ManGari
Biakan Singgah MimDpi
Rindu Samo KiGto Bagi..

Reff :
 Apo Guno JanCtuang Jo Hati..
 Kok Hanyo Muaro GMimpi..
 Apo Guno BaCyang Manari..
 Kok Hanyo Maracun GHatGi.Am.  Bm

 C Salamo Ombak GGilo
 Adiak Balahan NyaDwo
 Cinto Den Saputiah GMegGo.Am.  Bm

 C Salamo Ombak GGilo
 Adiak Balahan NyaDwo
 Cinto Den Saputiah GMego..

Musik : C..G..C..G
        C G D G
        C G D G D

G Dangakanlah Diak Sayang
G Jan Elo Angan Tabang
G BiG7akanlah CManarawang..
Bia Angan ManaGri
Biakan Singgah MimDpi
Rindu Samo Kito GBagi..
C Bia Angan ManGari
Biakan Singgah MimDpi
Rindu Samo Kito GBagi..

Reff :
 Apo Guno JanCtuang Jo Hati..
 Kok Hanyo MuaGro Mimpi..
 Apo Guno BaCyang Manari..
 Kok Hanyo Maracun GHatGi.Am.  Bm

 C Salamo Ombak GGilo
 Adiak Balahan NyaDwo
 Cinto Den Saputiah GMegGo.Am.  Bm

 C Salamo Ombak GGilo
 Adiak Balahan NyaDwo
 Cinto Den Saputiah GMegGo.Am.  Bm

 C Salamo Ombak GGilo
 Adiak Balahan NyaDwo
 Cinto Den Saputiah GMegGo.Am.  Bm

 C Salamo Ombak GGilo
 Adiak Balahan NyaDwo
 Cinto Den Saputiah GMego..

(Fadeout)
มีคีย์อื่นด้วย: D E G A
Original Chord Tap to view
Intro : C#..G#..C#..G#
        C# G# D# G#
        C# G# D# G# D#

G# Lah Den Cubo Lupokan
G# Lah Den Bujuak Den Rintang
G# Bayang Adiak TaC#mpak Juo..
D# Lah Den Cubo Hilangkan
Bbm Mimpi-Mimpi Bakasan
D# Rindu Indak RG#ado JD#uo..

G# Dangakanlah Diak Sayang
G# Jan Elo Angan Tabang
G# BiG#7akanlah C#Manarawang..
Bia Angan ManaG#ri
Biakan Singgah MimD#pi
Rindu Samo Kito G#Bagi..
C# Bia Angan ManG#ari
Biakan Singgah MimD#pi
Rindu Samo KiG#to Bagi..

Reff :
 Apo Guno JanC#tuang Jo Hati..
 Kok Hanyo Muaro G#Mimpi..
 Apo Guno BaC#yang Manari..
 Kok Hanyo Maracun G#HatiG#.. Bbm    Cm

 C# Salamo Ombak GG#ilo
 Adiak Balahan NyaD#wo
 Cinto Den Saputiah G#MegoG#.. Bbm    Cm

 C# Salamo Ombak GG#ilo
 Adiak Balahan NyaD#wo
 Cinto Den Saputiah G#Mego..

Musik : C#..G#..C#..G#
        C# G# D# G#
        C# G# D# G# D#

G# Dangakanlah Diak Sayang
G# Jan Elo Angan Tabang
G# BiG#7akanlah C#Manarawang..
Bia Angan ManaG#ri
Biakan Singgah MimD#pi
Rindu Samo Kito G#Bagi..
C# Bia Angan ManG#ari
Biakan Singgah MimD#pi
Rindu Samo Kito G#Bagi..

Reff :
 Apo Guno JanC#tuang Jo Hati..
 Kok Hanyo MuaG#ro Mimpi..
 Apo Guno BaC#yang Manari..
 Kok Hanyo Maracun G#HatiG#.. Bbm    Cm

 C# Salamo Ombak GG#ilo
 Adiak Balahan NyaD#wo
 Cinto Den Saputiah G#MegoG#.. Bbm    Cm

 C# Salamo Ombak GG#ilo
 Adiak Balahan NyaD#wo
 Cinto Den Saputiah G#MegoG#.. Bbm    Cm

 C# Salamo Ombak GG#ilo
 Adiak Balahan NyaD#wo
 Cinto Den Saputiah G#MegoG#.. Bbm    Cm

 C# Salamo Ombak GG#ilo
 Adiak Balahan NyaD#wo
 Cinto Den Saputiah G#Mego..

(Fadeout)

FAQ

คอร์ดของเพลง Cinto Saputiah Mego คืออะไร?

คอร์ดของเพลง Cinto Saputiah Mego ได้แก่: C, G, D, Am, G7, Bm

คีย์ดั้งเดิมของเพลง Cinto Saputiah Mego คืออะไร?

คีย์ดั้งเดิมคือ C

ความยากในการเล่นเพลง Cinto Saputiah Mego คือเท่าไร?

ระดับความยากคือ Beginner

ฉันสามารถเล่นเพลง Cinto Saputiah Mego ในคีย์อื่นได้หรือไม่?

ได้ คุณสามารถเปลี่ยนคีย์เพลงเป็นคีย์ใดก็ได้โดยใช้คุณสมบัติ transpose

เพลง Cinto Saputiah Mego สามารถเล่นกับกีตาร์โปร่งได้หรือไม่?

ได้ คอร์ดสามารถเล่นได้ทั้งกีตาร์โปร่งและกีตาร์ไฟฟ้า

ฉันสามารถเล่นเพลง Cinto Saputiah Mego บนอูคูเลเล่ได้หรือไม่?

คอร์ด Cinto Saputiah Mego สามารถเล่นได้ทั้งบนกีตาร์และยูคูเลเล่ โดยใช้รูปคอร์ดของเครื่องดนตรีแต่ละชนิด

เพลง Cinto Saputiah Mego ใช้คอร์ดกี่คอร์ด?

เพลง Cinto Saputiah Mego ใช้ 6 คอร์ด: C, G, D, Am, G7, Bm

วิธีที่ง่ายที่สุดในการเล่นเพลง Cinto Saputiah Mego คืออะไร?

คุณสามารถใช้คุณสมบัติ transpose เพื่อเปลี่ยนคีย์ให้เหมาะกับช่วงเสียงของคุณ หรือเลือกใช้คอร์ดที่จับง่ายขึ้นได้

เพลง Cinto Saputiah Mego ทำขึ้นในยุคไหน?

เพลง Cinto Saputiah Mego ทำขึ้นในยุค 2020 ดูรายชื่อเพลงยุค 2020 เพิ่มเติมได้ที่นี่

0.3x