Chordyes

Jaga Kesehatendu

Аккорды для гитары и текст песни Jaga Kesehatendu от Iche Br Ginting в тональности D

View Original Key
Capo ♪ fret 4

Intro : D..A..G A D..
        D..A..G A D..
        Bm A G D
        Bm A G A D..A..

TuDrang.. Mama Tigan..
Cirem-Cirem Min BmKe.A.na 
JanDtung Hati..

DiDker..na Sura-Sura..
La TerpakBmsaken PrAaten Dibata
Nge DSi Terjadi..

Kai BmKin Ayaken KAita Nggeluh..
I DDoni Enda..
AdiBmna Harta Si MAehergana..
Kap DKeluargaA..

Di DA..kuG NdDe Gintingndu..
NgiA/C#dah-Ngidah Kam BmTa.A.wa..
RuDsur Ateku..

DTandaG..D Ateku Keleng..
AA/C#jar-Ajari BmA..Aku..
BaDgi Ukur Ndu..

Bagi BmJanji, JanjiA Ta NDdube Duana..
SeBmnang Mesera Ras KAita..
DuGana MamaA Tigan NDdalanisa..

Reff :
 Ula ABayak Ban Turang
 Sukat EmUkurndu Senang
 Lalap Nge GPagi MamaA Tigan
 SiaDkap Kurang..

 Labo ALa Teku Morah
 Ngidah EmNggeluh Si Megah
 Gelah ErGsada.. AArih..
 Kuakap Go DMegah..

 Sada Si KupinBmdoken TigaAn..
 Ban Lah BaGlengna RukurD E
 Jaga KesehaBmtenndu TigaAn..
 Labo KeGrina Kel Bagi UkurD E
 Kune Turah PiBmnakit TigaAn..
 Lanai Bo GDatndu NanamA Pangan
 EnataDbeh E..

Musik : A..Em..G A D..
        A..Em..G A D..
        Bm A G D
        Bm A G A D..A..

Di DA..kuG NdDe Gintingndu..
NgiA/C#dah-Ngidah Kam BmTa.A.wa..
RuDsur Ateku..

DTandaG..D Ateku Keleng..
AA/C#jar-Ajari BmA..Aku..
BaDgi Ukur Ndu..

Bagi BmJanji JanjiA Ta NDdube Duana..
SeBmnang Mesera Ras KAita..
DuGana MamaA Tigan NDdalanisa..

Reff :
 Ula ABayak Ban Turang
 Sukat EmUkurndu Senang
 Lalap Nge GPagi MamaA Tigan
 SiaDkap Kurang..

 Labo ALa Teku Morah
 Ngidah EmNggeluh Si Megah
 Gelah ErGsada.. AArih..
 Kuakap Go DMegah..

 Sada Si KupinBmdoken TigaAn..
 Ban Lah BaGlengna RukurD E
 Jaga KesehaBmtenndu TigaAn..
 Labo KeGrina Kel Bagi UkurD E
 Kune Turah PiBmnakit TigaAn..
 Lanai Bo GDatndu NanamA Pangan
 EnataDbeh E..

Outro : G A D..
Также доступно в тональности: C (Оригинальная тональность) E G A
Original Chord Tap to view
Intro : E..B..A B E..
        E..B..A B E..
        C#m B A E
        C#m B A B E..B..

TuErang.. Mama Tigan..
Cirem-Cirem Min C#mKe..Bna 
JanEtung Hati..

DiEker..na Sura-Sura..
La TerpakC#msaken PrBaten Dibata
Nge ESi Terjadi..

Kai C#mKin Ayaken KBita Nggeluh..
I EDoni Enda..
AdiC#mna Harta Si MBehergana..
Kap EKeluargaB..

Di EA..kuA NdEe Gintingndu..
NgiB/D#dah-Ngidah KamC#m Ta.B.wa..
RuEsur Ateku..

ETandaA..E Ateku Keleng..
AB/D#jar-AjariC#m A..Bku..
BaEgi Ukur Ndu..

Bagi C#mJanji, JanjiB Ta NEdube Duana..
SeC#mnang Mesera Ras KBita..
DuAana MamaB Tigan NEdalanisa..

Reff :
 Ula BBayak Ban Turang
 Sukat F#mUkurndu Senang
 Lalap Nge APagi MamaB Tigan
 SiaEkap Kurang..

 Labo BLa Teku Morah
 Ngidah F#mNggeluh Si Megah
 Gelah ErAsada.. BArih..
 Kuakap Go EMegah..

 Sada Si KupinC#mdoken TigaBn..
 Ban Lah BaAlengna RukurE E
 Jaga KesehaC#mtenndu TigaBn..
 Labo KeArina Kel Bagi UkurE E
 Kune Turah PiC#mnakit TigaBn..
 Lanai Bo ADatndu NanamB Pangan
 EnataEbeh E..

Musik : B..F#m..A B E..
        B..F#m..A B E..
        C#m B A E
        C#m B A B E..B..

Di EA..kuA NdEe Gintingndu..
NgiB/D#dah-Ngidah KamC#m Ta.B.wa..
RuEsur Ateku..

ETandaA..E Ateku Keleng..
AB/D#jar-AjariC#m A..Bku..
BaEgi Ukur Ndu..

Bagi C#mJanji JanjiB Ta NEdube Duana..
SeC#mnang Mesera Ras KBita..
DuAana MamaB Tigan NEdalanisa..

Reff :
 Ula BBayak Ban Turang
 Sukat F#mUkurndu Senang
 Lalap Nge APagi MamaB Tigan
 SiaEkap Kurang..

 Labo BLa Teku Morah
 Ngidah F#mNggeluh Si Megah
 Gelah ErAsada.. BArih..
 Kuakap Go EMegah..

 Sada Si KupinC#mdoken TigaBn..
 Ban Lah BaAlengna RukurE E
 Jaga KesehaC#mtenndu TigaBn..
 Labo KeArina Kel Bagi UkurE E
 Kune Turah PiC#mnakit TigaBn..
 Lanai Bo ADatndu NanamB Pangan
 EnataEbeh E..

Outro : A B E..

FAQ

Какие аккорды у песни Jaga Kesehatendu?

Аккорды для Jaga Kesehatendu: D, A, G, Bm, A/C#, Em

Какая оригинальная тональность у Jaga Kesehatendu?

Оригинальная тональность: C.

Насколько сложно играть Jaga Kesehatendu?

Уровень сложности: Beginner.

Могу ли я сыграть Jaga Kesehatendu в другой тональности?

Да. Вы можете транспонировать песню в любую тональность с помощью функции транспонирования.

Можно ли сыграть Jaga Kesehatendu на акустической гитаре?

Да. Аккорды подходят как для акустической, так и для электрогитары.

Могу ли я сыграть Jaga Kesehatendu на укулеле?

Аккорды Jaga Kesehatendu можно играть как на гитаре, так и на укулеле — используя аппликатуры, подходящие для каждого инструмента.

Сколько аккордов используется в Jaga Kesehatendu?

В Jaga Kesehatendu используется 6 аккордов: D, A, G, Bm, A/C#, Em

Какой самый простой способ сыграть Jaga Kesehatendu?

Вы можете использовать функцию транспонирования, чтобы изменить тональность на ту, которая лучше соответствует вашему вокальному диапазону, или использовать более легкие аппликатуры аккордов.

В каком десятилетии была создана песня Jaga Kesehatendu?

Песня Jaga Kesehatendu была создана в 2020-х. Смотреть больше песен 2020 здесь

0.3x