Chordyes

Cinto Palarian

Аккорды для гитары и текст песни Cinto Palarian от Harry Parintang в тональности D

View Original Key
Intro : Dm Gm C F
        Gm Dm A# A..

DmAdiak Manangih
Bukan MaGmnyasali Papisahan
CTapi Tangih Dek Gadang HFati..
UngkaiGmnyo Janji-Janji
Panyabab DmPutuihnyo Cinto..
PaAnyabab Hilang Sagalo RDmaso-RaAso..

DmBukannyo Dulu Adiak TGmau Baa Raso Sakik
CNan Bacaritokan Ka DFenai..
ApoGmko Palarian Dek AdiakDm Sadang Taluko..
MangAko Dulu Batanam CintoDm Ka DenAai..

Reff :
 Adiak SaDmyang.. Manga Sampai HGmati Bana..
 PamainCkan.. Cinto Nan DenaiF Barikan..
 BahabihGmkan.. Janji-Janji BDmarangguikkan..
 Untuak CinA#to.. Nan Lah MalukoAi Dulu..

 Kok Den TaDmu.. Dari Mulo CaGmndo Iko..
 Denai Nan CKo.. Hanyo Ka KawanF Carito..
 Tak Ka NiGmo.. Den Tarimo CiDmnto Nan Ko..
 Hanyo UnA#tuak.. Ka Palapeh HaAti
 Adiak Nan Sadang LuDmko.A.

Musik : Dm Gm C F
        Gm Dm A# A..

DmAdiak Manangih
Bukan MaGmnyasali Papisahan
CTapi Tangih Dek Gadang HFati..
UngkaiGmnyo Janji-Janji
Panyabab DmPutuihnyo Cinto..
PaAnyabab Hilang Sagalo RDmaso-RaAso..

DmBukannyo Dulu Adiak TGmau Baa Raso Sakik
CNan Bacaritokan Ka DFenai..
ApoGmko Palarian Dek AdiakDm Sadang Taluko..
MangAko Dulu Batanam CintoDm Ka DenAai..

Reff :
 Adiak SaDmyang.. Manga Sampai HGmati Bana..
 PamainCkan.. Cinto Nan DenaiF Barikan..
 BahabihGmkan.. Janji-Janji BDmarangguikkan..
 Untuak CinA#to.. Nan Lah MalukoAi Dulu..

 Kok Den TaDmu.. Dari Mulo CaGmndo Iko..
 Denai Nan CKo.. Hanyo Ka KawanF Carito..
 Tak Ka NiGmo.. Den Tarimo CiDmnto Nan Ko..
 Hanyo UnA#tuak.. Ka Palapeh HaAti
 Adiak Nan Sadang LuDmko.A.

Outro : Dm Gm C F
        Gm Dm A# A..
Также доступно в тональности: Am (Оригинальная тональность) C E G
Original Chord Tap to view
Intro : Gm Cm F Bb
        Cm Gm D# D..

GmAdiak Manangih
Bukan MaCmnyasali Papisahan
FTapi Tangih Dek Gadang HBbati..
UngkaiCmnyo Janji-Janji
Panyabab GmPutuihnyo Cinto..
PaDnyabab Hilang Sagalo RGmaso-RaDso..

GmBukannyo Dulu Adiak TCmau Baa Raso Sakik
FNan Bacaritokan Ka DBbenai..
ApoCmko Palarian Dek AdiakGm Sadang Taluko..
MangDko Dulu Batanam CintoGm Ka DenDai..

Reff :
 Adiak SaGmyang.. Manga Sampai HCmati Bana..
 PamainFkan.. Cinto Nan DenaiBb Barikan..
 BahabihCmkan.. Janji-Janji BGmarangguikkan..
 Untuak CinD#to.. Nan Lah MalukDoi Dulu..

 Kok Den TaGmu.. Dari Mulo CaCmndo Iko..
 Denai Nan FKo.. Hanyo Ka KawanBb Carito..
 Tak Ka NiCmo.. Den Tarimo CiGmnto Nan Ko..
 Hanyo UnD#tuak.. Ka Palapeh HDati
 Adiak Nan Sadang LuGmko.D.

Musik : Gm Cm F Bb
        Cm Gm D# D..

GmAdiak Manangih
Bukan MaCmnyasali Papisahan
FTapi Tangih Dek Gadang HBbati..
UngkaiCmnyo Janji-Janji
Panyabab GmPutuihnyo Cinto..
PaDnyabab Hilang Sagalo RGmaso-RaDso..

GmBukannyo Dulu Adiak TCmau Baa Raso Sakik
FNan Bacaritokan Ka DBbenai..
ApoCmko Palarian Dek AdiakGm Sadang Taluko..
MangDko Dulu Batanam CintoGm Ka DenDai..

Reff :
 Adiak SaGmyang.. Manga Sampai HCmati Bana..
 PamainFkan.. Cinto Nan DenaiBb Barikan..
 BahabihCmkan.. Janji-Janji BGmarangguikkan..
 Untuak CinD#to.. Nan Lah MalukDoi Dulu..

 Kok Den TaGmu.. Dari Mulo CaCmndo Iko..
 Denai Nan FKo.. Hanyo Ka KawanBb Carito..
 Tak Ka NiCmo.. Den Tarimo CiGmnto Nan Ko..
 Hanyo UnD#tuak.. Ka Palapeh HDati
 Adiak Nan Sadang LuGmko.D.

Outro : Gm Cm F Bb
        Cm Gm D# D..

FAQ

Какие аккорды у песни Cinto Palarian?

Аккорды для Cinto Palarian: Dm, Gm, C, F, A#, A

Какая оригинальная тональность у Cinto Palarian?

Оригинальная тональность: Am.

Насколько сложно играть Cinto Palarian?

Уровень сложности: Beginner.

Могу ли я сыграть Cinto Palarian в другой тональности?

Да. Вы можете транспонировать песню в любую тональность с помощью функции транспонирования.

Можно ли сыграть Cinto Palarian на акустической гитаре?

Да. Аккорды подходят как для акустической, так и для электрогитары.

Могу ли я сыграть Cinto Palarian на укулеле?

Аккорды Cinto Palarian можно играть как на гитаре, так и на укулеле — используя аппликатуры, подходящие для каждого инструмента.

Сколько аккордов используется в Cinto Palarian?

В Cinto Palarian используется 6 аккордов: Dm, Gm, C, F, A#, A

Какой самый простой способ сыграть Cinto Palarian?

Вы можете использовать функцию транспонирования, чтобы изменить тональность на ту, которая лучше соответствует вашему вокальному диапазону, или использовать более легкие аппликатуры аккордов.

В каком десятилетии была создана песня Cinto Palarian?

Песня Cinto Palarian была создана в 2020-х. Смотреть больше песен 2020 здесь

0.3x