Chordyes

Tagal Ale

Acordes de violão e letras de Tagal Ale por Roy Saklil no tom de E

Intro : E B/D# C#m A
        Marlen EE.B.
        Sia C#mBala Bala.. AHoB.. EHehey..
        E B C#m A
        E B C#m A B E G#m B E

TaEgal Ale Sampe Beta
Pung Badang Kang Malele
TaEgal Ale Tiap Malam Beta Harus Balobe
ASio Nona Manis E Bet Abis-Abis Par EAlBe..

TaAgal Ale Beta Harus Jual
Dusun Dan Cengkeh
TaAgal Ale Marlen
Beta Harus Buang Selvince
ASio Nona Manis E KoBndisi Ancor ParE ABle..

Reff :
 SaEdiki-Sadiki Alasan
 Par Kacil Pung Susu
 SaEdiki-Sadiki Bilang
 Mau Pi Starika Rambu
 AMarlen E Se Biking Lawang E
 Macam Os EManis EB..

 SaEdiki-Sadiki Alasan
 Par Mau Handphone Baru
 SaEdiki-Sadiki Selfie
 Kas Tajang Ujung Mulu
 AMarlen E Se Biking Lawang E
 Bet Su Seng EMau Lai E..

 Kal Se Tarus BBagini Deng Se Pung Ton
 Lebe Bae Bet EBale Par Selvi Cedong
 Tapi TerlamBbat Se Su Makang BAeta
 Abis EBanya..

Musik : E B C#m A
        Marlen EE.B.
        Sia C#mBala Bala.. AHo..
        HeEheBy.C#m.   A
        E B C#m A B E G#m B E

TaEgal Ale Sampe Beta
Pung Badang Kang Malele
TaEgal Ale Tiap Malam Beta Harus Balobe
ASio Nona Manis E Bet Abis-Abis Par EAlBe..

TaAgal Ale Beta Harus Jual
Dusun Dan Cengkeh
TaAgal Ale Marlen
Beta Harus Buang Selvince
ASio Nona Manis E KoBndisi Ancor ParE ABle..

Reff :
 SaEdiki-Sadiki Alasan
 Par Kacil Pung Susu
 SaEdiki-Sadiki Bilang
 Mau Pi Starika Rambu
 AMarlen E Se Biking Lawang E
 Macam Os EManis BE..

 SaEdiki-Sadiki Alasan
 Par Mau Handphone Baru
 SaEdiki-Sadiki Selfie
 Kas Tajang Ujung Mulu
 AMarlen E Se Biking Lawang E
 Bet Su Seng EMau Lai BE..

 SaEdiki-Sadiki Alasan
 Par Kacil Pung Susu
 SaEdiki-Sadiki Bilang
 Mau Pi Starika Rambu
 AMarlen E Se Biking Lawang E
 Macam Os EManis BE..

 SaEdiki-Sadiki Alasan
 Par Mau Handphone Baru
 SaEdiki-Sadiki Selfie
 Kas Tajang Ujung Mulu
 AMarlen E Se Biking Lawang E
 Bet Su SengE Mau Lai E..

 Kal Se Tarus BaBgini Deng Se Pung Ton
 Lebe Bae Bet EBale Par Selvi Cedong
 Tapi Terlambat BSe Su Makang BAeta
 Abis BaEnya..

Outro : E B C#m A
        E B C#m A B E G#m B E
Também disponível em: C (Tom Original) D G A
Original Chord Tap to view
Intro : B F#/A# G#m E
        Marlen BE.F#.
        Sia G#mBala Bala..E HF#o..B Hehey..
        B F# G#m E
        B F# G#m E F# B D#m F# B

TaBgal Ale Sampe Beta
Pung Badang Kang Malele
TaBgal Ale Tiap Malam Beta Harus Balobe
ESio Nona Manis E Bet Abis-Abis Par BAlF#e..

TaEgal Ale Beta Harus Jual
Dusun Dan Cengkeh
TaEgal Ale Marlen
Beta Harus Buang Selvince
ESio Nona Manis E KoF#ndisi Ancor ParB AF#le..

Reff :
 SaBdiki-Sadiki Alasan
 Par Kacil Pung Susu
 SaBdiki-Sadiki Bilang
 Mau Pi Starika Rambu
 EMarlen E Se Biking Lawang E
 Macam Os BManis EF#..

 SaBdiki-Sadiki Alasan
 Par Mau Handphone Baru
 SaBdiki-Sadiki Selfie
 Kas Tajang Ujung Mulu
 EMarlen E Se Biking Lawang E
 Bet Su Seng BMau Lai E..

 Kal Se Tarus F#Bagini Deng Se Pung Ton
 Lebe Bae Bet BBale Par Selvi Cedong
 Tapi TerlamF#bat SeF#/A# Su MakaC#ng EBeta
 Abis BBaD#mnya.C#.  B

Musik : B F# G#m E
        Marlen BE.F#.
        Sia G#mBala Bala..E Ho..
        HeBheF#y..G#m    E
        B F# G#m E F# B D#m F# B

TaBgal Ale Sampe Beta
Pung Badang Kang Malele
TaBgal Ale Tiap Malam Beta Harus Balobe
ESio Nona Manis E Bet Abis-Abis Par BAlF#e..

TaEgal Ale Beta Harus Jual
Dusun Dan Cengkeh
TaEgal Ale Marlen
Beta Harus Buang Selvince
ESio Nona Manis E KoF#ndisi Ancor ParB AF#le..

Reff :
 SaBdiki-Sadiki Alasan
 Par Kacil Pung Susu
 SaBdiki-Sadiki Bilang
 Mau Pi Starika Rambu
 EMarlen E Se Biking Lawang E
 Macam Os BManis F#E..

 SaBdiki-Sadiki Alasan
 Par Mau Handphone Baru
 SaBdiki-Sadiki Selfie
 Kas Tajang Ujung Mulu
 EMarlen E Se Biking Lawang E
 Bet Su Seng BMau Lai F#E..

 SaBdiki-Sadiki Alasan
 Par Kacil Pung Susu
 SaBdiki-Sadiki Bilang
 Mau Pi Starika Rambu
 EMarlen E Se Biking Lawang E
 Macam Os BManis F#E..

 SaBdiki-Sadiki Alasan
 Par Mau Handphone Baru
 SaBdiki-Sadiki Selfie
 Kas Tajang Ujung Mulu
 EMarlen E Se Biking Lawang E
 Bet Su SengB Mau Lai E..

 Kal Se Tarus BaF#gini Deng Se Pung Ton
 Lebe Bae Bet BBale Par Selvi Cedong
 Tapi Terlambat F#Se SuF#/A# MakanC#g BEeta
 Abis BaBnyD#ma.. C#   B

Outro : B F# G#m E
        B F# G#m E F# B D#m F# B

FAQ

Quais são os acordes para Tagal Ale?

Os acordes para Tagal Ale são: E, B/D#, C#m, A, B, G#m

Qual é o tom original de Tagal Ale?

O tom original é C.

Qual é a dificuldade de tocar Tagal Ale?

O nível de dificuldade é Beginner.

Posso tocar Tagal Ale em outro tom?

Sim. Você pode transpor a música para qualquer tom usando o recurso de transposição.

Tagal Ale pode ser tocada em um violão acústico?

Sim. Os acordes funcionam tanto para violão acústico quanto para guitarra elétrica.

Posso tocar Tagal Ale no ukulele?

Os acordes de Tagal Ale podem ser tocados no violão ou no ukulele, usando as posições próprias de cada instrumento.

Quantos acordes são usados em Tagal Ale?

Tagal Ale usa 6 acordes: E, B/D#, C#m, A, B, G#m

Qual é a maneira mais fácil de tocar Tagal Ale?

Você pode usar o recurso de transposição para mudar o tom para um que se adapte melhor ao seu alcance vocal ou usar formas de acordes mais fáceis.

Em que década Tagal Ale foi lançada?

Tagal Ale foi lançada na década de 2020. Veja mais músicas da 2020 aqui

0.3x