Chordyes

Can We Dance

Kord Gitar & Lirik Lagu Can We Dance oleh The Vamps pada Nada Dasar C

CI Talk A Lot Of Shit,
When I´m DDrinkin Baby,
I'm BmKnown To Go A Little TooEm Fast,
CDon´t Mind All My Friends,
I Know They´reD All Crazy,
But BmThey´re The Only Friends That IEm Have,
I Know I Don´t CKnow You But Dd Like To,
Skip TheBm Small Talk And RoEmmance Girl,
That´s CAll I Have To Say So,
DBaby Can We DancGe?



CHere We Go Again,
DAnother Drink I´m Caving In,
BmStupid Words Keep Falling From MyEm Mouth,
CYou Know That I Mean Well, 
DMy Hands Were Meant For Somewhere Else,
BmYour Eyes Were Doing Naughty ButteEmrflies 



COh, Oh,
DOne More Drink And I Should Go,
BmOh, Oh,
EmBut Maybe She Might Like It Though,
COh, Oh,
DI Just Can´t Think Of What To Say,
BmShould I Go, Should I Stay,
EmI Just Can't Let Her Slip Away 



I TaClk A Lot Of Shit,
When I´m DrDinkin Baby,
I'mBm Known To Go A Little TooEm Fast,
CDon´t Mind All My Friends,
I Know They´rDe All Crazy,
But BmThey´re The Only Friends That IEm Have,
I Know I Don´t CKnow You But Dd Like To,
Skip TheBm Small Talk And RomanEmce Girl,
That´s CAll I Have To Say So,
DBaby Can We DancGe?



CI Was Nearly In,
DBut Then Came The Pushy Friend,
BmYou're The Bottle To My PerfectEm Ten,
CYou Know I Need You Girl,
DMy Hearts Not Made For Someone Else,
BmSo Leave Me Here Cuz I Can BarelyEm Stand



COh, Oh,
DOne More Drink And I Should Go,
BmOh, Oh,
EmBut Maybe She Might Like It Though,
COh, Oh,
DI Can't Take This Anymore,
BmShould I Stay, Should I Go,
EmIt's Just Gonna Lead Back To Her Door 



I CTalk A Lot Of Shit,
When I´m DDrinkin Baby,
I'm BmKnown To Go A Little TooEm Fast,
CDon´t Mind All My Friends,
I Know They´reD All Crazy,
But BmThey´re The Only Friends That IEm Have,
I Know I Don´t CKnow You But I´dD Like To,
Skip TheBm Small Talk And RomEmance Girl,
That´s ACll I Have To Say So,
DBaby Can We DancGe?



C  I´ve Been DA Bad Bad Boy,
Bm  WhisperingEm Rude Things In Her Ear,
C  Please Say She'lDl Break,
Please Say She'll BmChange
Her EmMind And Bring Me Back To Her Place



I CTalk A Lot Of Shit,
When I´m DDrinkin Baby,
I'm BmKnown To Go A Little TooEm Fast,
CDon´t Mind All My Friends,
I Know They´rDe All Crazy,
But BmThey´re The Only Friends That IEm Have,
I Know I Don´t CKnow You But Dd Like To,
Skip TheBm Small Talk And RoEmmance Girl,
That´s ACll I Have To Say So,
DBaby Can We DanceG?

I CTalk A Lot Of Shit,
When I´m DDrinkin Baby,
I'm BmKnown To Go A Little TooEm Fast,
CDon´t Mind All My Friends,
I Know They´rDe All Crazy,
But BmThey´re The Only Friends That IEm Have,
I Know I Don´t CKnow You But Dd Like To,
Skip TheBm Small Talk And RoEmmance Girl,
That´s ACll I Have To Say So,
DBaby Can We DanceG?
Turut tersedia pada nada dasar: C# (Nada Asal) D E G A

FAQ

Apakah kord untuk lagu Can We Dance?

Kord untuk lagu Can We Dance ialah: C, D, Bm, Em, G

Apakah nada dasar asli lagu Can We Dance?

Nada dasar aslinya ialah C#.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Can We Dance?

Tahap kesukaran ialah Advanced.

Bolehkah saya memainkan Can We Dance dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Can We Dance dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Can We Dance dengan ukulele?

Kord Can We Dance boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Can We Dance?

Lagu Can We Dance menggunakan 5 kord: C, D, Bm, Em, G

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Can We Dance?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Can We Dance dicipta pada dekad bila?

Lagu Can We Dance dicipta pada dekad 2010an. Lihat senarai lagu dekad 2010an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Can We Dance?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Can We Dance kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x