Chordyes

Bloom Bloom

Kunci Gitar Asas & Lirik Lagu Bloom Bloom oleh The Boyz

Intro
Bb    Dm  F


Verse 1
Bb  Du Nun Soge Blue Sky 
Bb  Kkaeeonaneun Gamgak
Dm  Saerobge Seolleyeo FBabe
Bb  Challa Seuchin Geuttae 
Bb  Hyanggimajeo Dugeundae
Dm  Ne Sumi Danneun Gotmada FMuldeureo

Pureun BbYou You You
BbNeol Bolsurok Keojineun Seolleim
DmYou You Oh You F

(Wanbyeokhae Love Yo)
HaBbna Dul Shijakdweneun Iyagi
BbTtaseuhage Beonjin Mellodi
Dm  Nega Nae Gyejeori FDwaesseo


Pre-chorus
I BbSungan Modeun Ge 
All CMine (All Mine Bae)
Salmyeoshi DmUtneun 
Neol Ttara HeutFnallin
Naye Sesange BbTeojineun Bukkotnori
CNeoege Da BoyeojulDmge


Chorus
Bloom Bloom BbPow
Neowa Kkochi BbPieona
Muldeuryeo WaDmwa (Wow)
Naegero FWa (Wow)
Bloom Bloom BbPow
Nae Mamsogeul BbChallanhi
Bichueo WaDmwa (Wow)
Bicheuro FWa

Nunbushige Pieooreun (BbYou) 
Gidaryeo On Naye Gyejeol (BbYou)
Neoro Geurin Sarangiran DmKkum
Idaero Kkaego Shipji FAneun Iyu
Bloom Bloom BbPow
Neoreul Mannan BbGeu Sungan
Teojil Deut WaDmwa (Wow)
Seolleeo FWa (Wow) Kkumi Anigil


Verse 2
BbHuh Mabsosa Maldo An Dwae
It’s Like BbBung Tteo 

Itneun Pungseon Jabgo Wiro
DmShyung Ollagaseo Punggyeongeul
SaekchilFhaebojago Mulgameun Bom
You’re My BbBlue Sky
Neoran Baram BunBbda
Jigeum Neoreul Hyanghan SunDmgan

Neon Nareul Meottaero Seollege
Gaseum FTtwige Mandeureo

(Seumyeodeureo Negero)

BbI Gibun Molla Najocha BbNolla
Oh Neowa Na DmNochiji Ana
Neol Nochiji FAna (Oh Yeah Yeah Yeah)


Pre-chorus
NuBbne Damgo Shipeun 
NeoCya (You’re My Girl)
Dulmane DmGeurimja Ttara HeutFnallin
Naye Sesange BbTeojineun Bukkotnori
CNegedo PyeolchyeojulDmge


Chorus
Bloom Bloom BbPow
Neowa Kkochi BbPieona
Muldeuryeo WaDmwa (Wow)
Naegero FWa (Wow)
Bloom Bloom BbPow
Nae Mamsogeul BbChallanhi
Bichueo WaDmwa (Wow)
Bicheuro FWa

Bb    Dm  F

Bloom Bloom BbPow
Neoreul Mannan BbGeu Sungan
Teojil Deut WaDmwa (Wow)
Seolleeo FWa (Wow) Kkumi Anigil


Bridge
Bb  Eojileojileojil Haejyeo Ga

Neowa Isseumyeon
Dm  Ajjilajjilajjil Haejyeo Ga
FGyeondil Su Eopseo
BbHeudeureojige Pin I Sungan Neo
So DmBeautiful Yeah
Neul FKkumkkwowatteon Neojana

BbJeomjeom Deo Dagawa

Nuneul Ttel Su Eobttorok (Da Daheuldeushi)
DmJeomjeom Deo Dagawa
NaegeFro Naegero Naegero Naegero Wa
BbJeomjeom Deo Dagawa

Neoman Barabolsurok (Da Daheuldeushi)
DmJeomjeom Deo Dagawa
Neoege FGipi Ppajyeoga You


Chorus
Bloom Bloom BbPow
Neowa Kkochi BbPieona
Muldeuryeo WaDmwa (Wow)
Naegero FWa (Wow)
Bloom Bloom BbPow
Nae Mamsogeul BbChallanhi
Bichueo WaDmwa (Wow)
Bicheuro FWa

Nunbushige Pieooreun (BbYou) 
Gidaryeo On Naye Gyejeol (BbYou)
Neoro Geurin Sarangiran DmKkum
Idaero Kkaego Shipji FAneun Iyu
Bloom Bloom BbHeart
Neowa Itneun BbI Sungan
Sarangi WaDmwa (Wow)
Kkumcheoreom FWa (Wow) Idaero Uri
Turut tersedia pada nada dasar: C D E G A

FAQ

Apakah kord untuk lagu Bloom Bloom?

Kord untuk lagu Bloom Bloom ialah: Bb, Dm, F, C

Apakah nada dasar asli lagu Bloom Bloom?

Nada dasar aslinya ialah Bb.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Bloom Bloom?

Tahap kesukaran ialah Intermediate.

Bolehkah saya memainkan Bloom Bloom dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Bloom Bloom dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Bloom Bloom dengan ukulele?

Kord Bloom Bloom boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Bloom Bloom?

Lagu Bloom Bloom menggunakan 4 kord: Bb, Dm, F, C

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Bloom Bloom?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Bloom Bloom dicipta pada dekad bila?

Lagu Bloom Bloom dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Bloom Bloom?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Bloom Bloom kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x