Chordyes

Pejuang Hati

Kunci Gitar Asas & Lirik Lagu Pejuang Hati oleh Seventeen

Intro : C F C F

CMeskipun Kini FKu Sadari
CSemua Hanya Bagian FHidupku
Yang Takkan DmTertutup Dan Takkan GTerkubur

CWalaupun Telah FKu Akui
CAku Bukanlah Bagian FHidupmu
Bukan DmDi Hatimu, Bukan GDi Hatimu

Reff :
  FAku Yang Mati Karena EmCintamu
  DmAkulah Yang GTelah Berjuang CUntuk Hatimu
  FAku Yang Tersiksa Karena EmMimpiku
  DmAkulah Yang SalaGh Mencintaimu

Int. C F C F

CWalaupun Telah FKu Akui
CAku Bukanlah Bagian FHidupmu
Bukan DmDi Hatimu, Bukan GDi Hatimu Ooh Ooh Ohh...
G#mHuuuF#uuuBmuu.E.

Musik : F Dm F G

Reff :
  FAku Yang Mati Karena EmCintamu
  DmAkulah Yang GTelah Berjuang CUntuk HatimDmu  Em
  FAku Yang Tersiksa Karena EmMimpiku
  DmAkulah Yang Salah OoGoo....

  FAku Yang Mati Karena EmCintamu Uuu..
  DmAkulah Yang GTelah Berjuang CUntuk HatimuDm   Em
  FAku Yang Tersiksa Karena EmMimpikuuuu...
  DmAkulah Yang Salah GMencintaimu

Outro : C F C F
Turut tersedia pada nada dasar: D E G A

FAQ

Apakah kord untuk lagu Pejuang Hati?

Kord untuk lagu Pejuang Hati ialah: C, F, Dm, G, Em, G#m, F#, Bm, E

Apakah nada dasar asli lagu Pejuang Hati?

Nada dasar aslinya ialah C.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Pejuang Hati?

Tahap kesukaran ialah Advanced.

Bolehkah saya memainkan Pejuang Hati dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Pejuang Hati dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Pejuang Hati dengan ukulele?

Kord Pejuang Hati boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Pejuang Hati?

Lagu Pejuang Hati menggunakan 9 kord: C, F, Dm, G, Em, G#m, F#, Bm, E

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Pejuang Hati?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Pejuang Hati dicipta pada dekad bila?

Lagu Pejuang Hati dicipta pada dekad 2010an. Lihat senarai lagu dekad 2010an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Pejuang Hati?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Pejuang Hati kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x