Chordyes

Burberry Jacket

Kord Gitar & Lirik Lagu Burberry Jacket oleh Sam Palladio pada Nada Dasar C

Note: The Timing For The Chords In The Verses Are Kind Of Tricky.
If Need Be Feel Free To Play Them Where You See Fit.


Burberry Jacket
Sam  Palladio

CAPO: 3rd FRET

Intro
Cm  A#  G#  G#

Verse
Cm   There's A A#Light In Your CmEyes
You Make The NG#ight CA#ome AlCmive
But In The DA#ark Is Where You HCmide
The Ghost Of AG#ll The Broken PA#eople

Cm  Snow On A#Fleet Street BlowingCm In
The Chill Is FG#leeting Yet PA#ermanCment
Just Like The PA#erfume On Your SCmkin
CmYou Get Too G#Close You MightA# Be LetCmhal

Every Second With You JA#ust Disappears
But For This MG#oment We're Just Frozen Right Here
CmThey'll Dig My Heart Up In A A#Million Years
And I'll SG#ay That It Was Worth It My Dear

Oh Oh Oh Oh

Chorus
CmTime A#Slips AG#way
FA#aster Than I Could Ever CCmatch It
FA#aster Than I Could Ever CG#atch It A#

Oh Oh Oh Oh

LCmoveA# Me To The G#Grave
Your BA#eauty Could Put Me In A CCmasket
Bury My BA#ones In Your Burberry JG#acket, JackA#et, JacketCm    F  A#

Verse
Cm  I Can A#See It Making CmPress
All The PG#apers SA#udden DCmeath
You'll Lay Your CA#oat Right On My CCmhest
Redacted AG#ll The DA#irty DetCmails

We've Been Holding It Up A#Over Our Heads
Running For CG#over When The Lights Turn Red  A#
JCmust Like Your Nails Tracing A#Down On My Neck
Oh I'll FG#ollow Every Line To Your Bed

Oh Oh Oh Oh

Chorus
CmTime A#Slips AG#way
FA#aster Than I Could Ever CCmatch It
FA#aster Than I Could Ever CG#atch It A#

Oh Oh Oh Oh

LCmoveA# Me To The G#Grave
Your BA#eauty Could Put Me In A CCmasket
Bury My BA#ones In Your Burberry JG#acket, JackA#et, Jacket

Bridge]
Cm  A#  G#  A#

Cm  A#
In A Burberry JG#acket
WA#alking Over To Me Like CmWoo HooA#
In A Burberry JG#acket
EA#verybody's Like CmWoo Hoo
YA#eah Get In The BG#ack Of The Car Let's Get OA#ut Of Here

Ooh Ooh Ooh Ooh

Chorus
CmTime A#Slips AG#way
FA#aster Than I Could Ever CCmatch It
FA#aster Than I Could Ever CG#atch It A#

Oh Oh Oh Oh

LCmoveA# Me To The G#Grave
Your BA#eauty Could Put Me In A CCmasket
Bury My BA#ones In Your Burberry JG#acket, JackA#et, Jacket

Outro
Cm  F  D# G#

BA#urberry JCmackeGmt  A#    G#     D#
BA#urberry Jacket
Turut tersedia pada nada dasar: Em (Nada Asal) D G A

FAQ

Apakah kord untuk lagu Burberry Jacket?

Kord untuk lagu Burberry Jacket ialah: Cm, A#, G#, F, D#, Gm

Apakah nada dasar asli lagu Burberry Jacket?

Nada dasar aslinya ialah Em.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Burberry Jacket?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan Burberry Jacket dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Burberry Jacket dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Burberry Jacket dengan ukulele?

Kord Burberry Jacket boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Burberry Jacket?

Lagu Burberry Jacket menggunakan 6 kord: Cm, A#, G#, F, D#, Gm

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Burberry Jacket?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Burberry Jacket dicipta pada dekad bila?

Lagu Burberry Jacket dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Burberry Jacket?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Burberry Jacket kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x