Chordyes

Beli Rindu

Kord Gitar & Lirik Lagu Beli Rindu oleh Rian Saputra pada Nada Dasar G

Capo ♪ fret 3

Intro : Gm Cm D# F
        Gm Cm D# F

AA#di.. Beli KaDmngen.. D#Adi.. Beli RiA#ndu..
MekeCmlo Sing Ketemu SehaD#tkeh Adi Ditu..
F Ape Be Ngelah Ne BA#aru..
Beli DmDini State NgacD#epang
Adi FDitu State RA#ahayFu..

AA#di.. Taenkeh KaDmngen Jak Beli..
AD#di.. TaFenkeh IngetA# Jak Beli..
Cm Mekelo Metunangan..
Dm Penguputne Mepalasang
D# Ulian KeFegoA#isan..

Musik : Gm Cm D# F
        Gm Cm D# F

Reff :
 Sering MencoD#ba.. BeFli
 Untuk Cari PengganA#ti..
 Nangin Beli TaD#kut.. NanFti
 Tak Bisa MencintaA#i
 Entah Sampai KaCmpan..
 Beli Ngidang BertaDmhan..
 Memendam PerasaD#an..
 Dan MeluFpakan KenA#angan..

Musik : Gm Cm D# F
        Gm Cm D# F

AA#di.. Taenkeh KaDmngen Jak Beli..
AD#di.. TaFenkeh IngetA# Jak Beli..
Cm Mekelo Metunangan..
Dm Penguputne Mepalasang
D# Ulian KeFegoA#isan..

Reff :
 Sering MencoD#ba.. BeFli
 Untuk Cari PengganA#ti..
 Nangin Beli TaD#kut.. NanFti
 Tak Bisa MencintaA#i
 Entah Sampai KaCmpan..
 Beli Ngidang BertaDmhan..
 Memendam PerasaD#an..
 Dan MeluFpakan KenA#angan..

 Yen MisalD#kan Buin MaFni..
 Beli DmNgelah Penggantin GmAdi..
 Ditu BeD#li Bisa PastiFkan..
 Itu D#Hanyalah PeFlarA#ian..

Outro : D# F A#..
Turut tersedia pada nada dasar: Am (Nada Asal) C D E
Chord Asli Tap to view
Intro : Cm Fm G# A#
        Cm Fm G# A#

AD#di.. Beli KGmangen..G# Adi.. Beli D#Rindu..
MekeFmlo Sing Ketemu SehaG#tkeh Adi Ditu..
A# Ape Be Ngelah Ne BD#aru..
Beli GmDini State NgacG#epang
Adi A#Ditu State RD#ahaA#yu..

AD#di.. Taenkeh KGmangen Jak Beli..
AG#di.. TA#aenkeh IngeD#t Jak Beli..
Fm Mekelo Metunangan..
Gm Penguputne Mepalasang
G# Ulian KA#eegD#oisan..

Musik : Cm Fm G# A#
        Cm Fm G# A#

Reff :
 Sering MencoG#ba.. BA#eli
 Untuk Cari PengganD#ti..
 Nangin Beli TaG#kut.. NaA#nti
 Tak Bisa MencintaD#i
 Entah Sampai KaFmpan..
 Beli Ngidang BertaGmhan..
 Memendam PerasaG#an..
 Dan MeluA#pakan KenD#angan..

Musik : Cm Fm G# A#
        Cm Fm G# A#

AD#di.. Taenkeh KGmangen Jak Beli..
AG#di.. TA#aenkeh IngeD#t Jak Beli..
Fm Mekelo Metunangan..
Gm Penguputne Mepalasang
G# Ulian KA#eegD#oisan..

Reff :
 Sering MencoG#ba.. BA#eli
 Untuk Cari PengganD#ti..
 Nangin Beli TaG#kut.. NaA#nti
 Tak Bisa MencintaD#i
 Entah Sampai KaFmpan..
 Beli Ngidang BertaGmhan..
 Memendam PerasaG#an..
 Dan MeluA#pakan KenD#angan..

 Yen MisalG#kan Buin MA#ani..
 Beli GmNgelah Penggantin CmAdi..
 Ditu BeG#li Bisa PastA#ikan..
 Itu G#Hanyalah PA#elaD#rian..

Outro : G# A# D#..

FAQ

Apakah kord untuk lagu Beli Rindu?

Kord untuk lagu Beli Rindu ialah: Gm, Cm, D#, F, A#, Dm

Apakah nada dasar asli lagu Beli Rindu?

Nada dasar aslinya ialah Am.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Beli Rindu?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan Beli Rindu dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Beli Rindu dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Beli Rindu dengan ukulele?

Kord Beli Rindu boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Beli Rindu?

Lagu Beli Rindu menggunakan 6 kord: Gm, Cm, D#, F, A#, Dm

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Beli Rindu?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Beli Rindu dicipta pada dekad bila?

Lagu Beli Rindu dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

0.3x