Chordyes

Aint Gonna Keep It Waitin

Kord Gitar & Lirik Lagu Aint Gonna Keep It Waitin oleh Reba McEntire pada Nada Dasar A

Ain't Gonna Keep It Waitin'
As Recorded By Reba Mcentire
(2026 Release)

Tune Down 1/2 Step

Intro
A E B    A E B

Verse 1
BI'm Drummin' On The Dash ToA HoteEl CBalifornia
AAnything To Keep MyE Eyes Open 'TiBl Mornin'
Spent Ten Long Days ASingin' MyE Way ThrougBh Texas
His AVoice On The Phone AfterE Last Night's Show
BLord, It Sure Made Me Restless

Chorus
BThere's A SweetA Feelin' Down Deep
EFeedin' This Fire That'sB Burnin'
Gotta See AWhere It Might Lead
The EWheels In My Mind AreB Turnin'
Don't Know If It's ALove Or Not
ERight Now I Ain'tB Sayin'
But WhatAever It Is, IE Ain't Gonna Keep IBt WaitinA' E  B

Verse 2
BI'm Pushin' This Dodge AsA Fast As ThEe Law WiBll Let Me
ATruckers Honkin' AndE Smilin' But They Can'Bt Catch Me
'Cause I'm Headed Back To AHim And ItE Won't BBe Too Long
'Til We APick Back Up OnE That Last Kiss
BRight Where We Left Off

Chorus
BThere's A SweetA Feelin' Down Deep
EFeedin' This Fire That'sB Burnin'
Gotta See AWhere It Might Lead
The EWheels In My Mind AreB Turnin'
Don't Know If It's ALove Or Not
ERight Now I Ain'tB Sayin'
But WhatAever It Is, IE Ain't Gonna Keep IBt Waitin'
Oh, WhatAever It Is
I EAin't Gonna Keep ItB Waitin'

Instrumental Break
B    A E    A E B

Chorus
BThere's A SweetA Feelin' Down Deep
EFeedin' This Fire That'sB Burnin'
Gotta See AWhere It Might Lead
The EWheels In My Mind AreB Turnin'
Don't Know If It's ALove Or Not
ERight Now I Ain'tB Sayin'
But WhatAever It Is, IE Ain't Gonna Keep IBt Waitin'
Oh, WhatAever It Is, IE Ain't Gonna Keep IBt WaAitEinB'    A

Outro
Oh, I EAin't Gonna Keep ItB Waitin'A
Oh, I EAin't Gonna Keep ItB Waitin'A
Oh, I EAin't Gonna Keep ItB Waitin'
Turut tersedia pada nada dasar: G (Nada Asal) C D E

FAQ

Apakah kord untuk lagu Aint Gonna Keep It Waitin?

Kord untuk lagu Aint Gonna Keep It Waitin ialah: A, E, B

Apakah nada dasar asli lagu Aint Gonna Keep It Waitin?

Nada dasar aslinya ialah G.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Aint Gonna Keep It Waitin?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan Aint Gonna Keep It Waitin dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Aint Gonna Keep It Waitin dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Aint Gonna Keep It Waitin dengan ukulele?

Kord Aint Gonna Keep It Waitin boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Aint Gonna Keep It Waitin?

Lagu Aint Gonna Keep It Waitin menggunakan 3 kord: A, E, B

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Aint Gonna Keep It Waitin?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Aint Gonna Keep It Waitin dicipta pada dekad bila?

Lagu Aint Gonna Keep It Waitin dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Aint Gonna Keep It Waitin?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Aint Gonna Keep It Waitin kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x