Chordyes

Jaga Hati

Kord Gitar & Lirik Lagu Jaga Hati oleh Nan Ranu pada Nada Dasar D

Intro : D.. A/C# Bm.. A
        G..D A
        D.. A/C# Bm.. A
        G..D A

DUntukmu YangA/C# Jauh DisBmanaA..
GKutitipkanD Rindu UntAukmu..
SeGgala RisauD Hati 
AAkan KutuanBmgkan..
LeGwat SenandungD Rindu 
UnAtukmu SeDorang..

Int. D. A/C# Bm.. A
     G..D A

DJagalah HA/C#atimu UntuBmkkuA..
Kan GKujaga HDatiku UntAukmu..
Nanti BiGla Kita TlahD Bersama
AAkan KucerBmita..
BagaiGmana CarDanya Aku
SimApan Rindu DInAi..

Reff :
 KubaDtasi DirA/C#iku Demi KBmamuA..
 Aku GTak Mau YangF#m Lain..
 IEmtu Demi KAamu..

 Bukan DA..daA/C# Apanya KBmamu..
 ABagi DirGiku.. F#mBenar KucintEma Karena..
 Apa AAdanya KDamAu..

DJagalah HA/C#atimu UntuBmkkuA..
Kan GKujaga HDatiku UntAukmu..
Nanti BiGla Kita TlahD Bersama
AAkan KucerBmita..
BagaiGmana CarDanya Aku
SimApan Rindu DInAi..

Reff :
 KubaDtasi DirA/C#iku Demi KBmamuA..
 Aku GTak Mau YangF#m Lain..
 IEmtu Demi KAamu..

 Bukan DA..daA/C# Apanya KBmamu..
 ABagi DirGiku.. F#mBenar KucintEma Karena..
 Apa AAdanya KDamAu..

Musik : D A/C# Bm A
        G F#m Em A
        D A/C# Bm A
        G F#m Em A D..

Reff :
 KubaDtasi DirA/C#iku Demi KBmamuA..
 Aku GTak Mau YangF#m Lain..
 IEmtu Demi KAamu..

 Bukan DA..daA/C# Apanya KBmamu..
 ABagi DirGiku.. F#mBenar KucintEma Karena..
 Apa AAdanya KDamu.. (AKamu..)

 KubaDtasi DirA/C#iku Demi KBmamuA..
 Aku GTak Mau YangF#m Lain..
 IEmtu Demi KAamu..

 Bukan DA..daA/C# Apanya KBmamu..
 ABagi DirGiku.. F#mBenar KucintEma Karena..
 Apa AAdanya KDamu..
 BeGnar CintaF#m Karena.. ApaEm AdanyF#ma..
 Apa GAdanyaA.. DKamu..
Turut tersedia pada nada dasar: C (Nada Asal) E G A

FAQ

Apakah kord untuk lagu Jaga Hati?

Kord untuk lagu Jaga Hati ialah: D, A/C#, Bm, A, G, F#m, Em

Apakah nada dasar asli lagu Jaga Hati?

Nada dasar aslinya ialah C.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Jaga Hati?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan Jaga Hati dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Jaga Hati dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Jaga Hati dengan ukulele?

Kord Jaga Hati boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Jaga Hati?

Lagu Jaga Hati menggunakan 7 kord: D, A/C#, Bm, A, G, F#m, Em

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Jaga Hati?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Jaga Hati dicipta pada dekad bila?

Lagu Jaga Hati dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Jaga Hati?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Jaga Hati kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x