Chordyes

Japuiklah Uda

Kunci Gitar Asas & Lirik Lagu Japuiklah Uda oleh Ledwin & Dilla

Capo di fret 2

Intro : Am G Dm Am
        Am G Dm Am
        F G Am
        Am E

AmIbo Ibo.. Hati Denai Ko..
GUda Marantau.. PabAmilo Kapulangnyo
GUda Marantau.. PabAmilo Kapulangnyo

BasaDmba Adiak.. BAmasabalah Sayang
Uda GMarantau.. Lai KCapulang
Uda GMarantau.. Lai KCapulang..

Intro : F G Am E

AmAyah Batanyo.. Apo Ka Jaweknyo..
GPanuahlah Tangih.. Aia MAmato Palapehnyo
GCamehlah Diri.. ManaAmnti Sio Sio..

CinDmto Kito Baikek.. BabAmuhua Sabana Arek
Indak GKa Ungkai PatuihC Jo Kilek
Indak GKa Ungkai Patuih JoAm KilekE..

(Chorus)
UAmda.. Japuiklah DGenai Ko..
ADmdiak.. BasabaAm Lah DaEhulu..
UAmda.. Laraikan RiGndu Ko..
SaDmyang.. UsahlahAm Ragu..

DiliDmek Kawan Samo Gadang
SadaAmrun Jo Tumpangan
BasaGbalah Adiak Sayang
Uda KaFpuElang.. MambaoAmk PinangaEn..

Intro : Am G Dm Am
        Am G Dm Am
        F G Am
        Am E

AmAyah Batanyo.. Apo Ka Jaweknyo..
GPanuahlah Tangih.. Aia MAmato Palapehnyo
GCamehlah Diri.. ManaAmnti Sio Sio..

CinDmto Kito Baikek.. BabAmuhua Sabana Arek
Indak GKa Ungkai PatuihC Jo Kilek
Indak GKa Ungkai Patuih JoAm KilekE..

(Chorus)
UAmda.. Japuiklah DGenai Ko..
ADmdiak.. BasabaAm Lah DaEhulu..
UAmda.. Laraikan RiGndu Ko..
SaDmyang.. UsahlahAm Ragu..

DiliDmek Kawan Samo Gadang
SadaAmrun Jo Tumpangan
BasaGbalah Adiak Sayang
Uda KaFpuElang.. MambaoAmk PinangaEn..

UAmda.. Japuiklah DGenai Ko..
ADmdiak.. BasabaAm Lah DaEhulu..
UAmda.. Laraikan RiGndu Ko..
SaDmyang.. UsahlahAm RagEu..

UAmda.. Japuiklah DGenai Ko..
ADmdiak.. BasabaAm Lah DaEhulu..
UAmda.. Laraikan RiGndu Ko..
SaDmyang.. UsahlahAm RagEu..

Intro : Bm A Em Bm
        Bm A Em Bm
        G A Bm
        Bm F#

BmIbo Ibo.. Hati Denai Ko..
AUda Marantau.. PabBmilo Kapulangnyo
AUda Marantau.. PabBmilo Kapulangnyo

BasaEmba Adiak.. BBmasabalah Sayang
Uda AMarantau.. Lai KDapulang
Uda AMarantau.. Lai KDapulang..

Intro : G A Bm F#

BmAyah Batanyo.. Apo Ka Jaweknyo..
APanuahlah Tangih.. Aia MBmato Palapehnyo
ACamehlah Diri.. ManaBmnti Sio Sio..

CinEmto Kito Baikek.. BabBmuhua Sabana Arek
Indak AKa Ungkai PatuihD Jo Kilek
Indak AKa Ungkai Patuih JoBm KilekF#..

(Chorus)
UBmda.. Japuiklah DAenai Ko..
AEmdiak.. BasabaBm Lah DaF#hulu..
UBmda.. Laraikan RiAndu Ko..
SaEmyang.. UsahlahBm Ragu..

DiliEmek Kawan Samo Gadang
SadaBmrun Jo Tumpangan
BasaAbalah Adiak Sayang
Uda KaGpuF#lang.. MambaoBmk PinangaF#n..

Intro : Bm A Em Bm
        Bm A Em Bm
        G A Bm
        Bm F#

BmAyah Batanyo.. Apo Ka Jaweknyo..
APanuahlah Tangih.. Aia MBmato Palapehnyo
ACamehlah Diri.. ManaBmnti Sio Sio..

CinEmto Kito Baikek.. BabBmuhua Sabana Arek
Indak AKa Ungkai PatuihD Jo Kilek
Indak AKa Ungkai Patuih JoBm KilekF#..

(Chorus)
UBmda.. Japuiklah DAenai Ko..
AEmdiak.. BasabaBm Lah DaF#hulu..
UBmda.. Laraikan RiAndu Ko..
SaEmyang.. UsahlahBm Ragu..

DiliEmek Kawan Samo Gadang
SadaBmrun Jo Tumpangan
BasaAbalah Adiak Sayang
Uda KaGpuF#lang.. MambaoBmk PinangaF#n..

UBmda.. Japuiklah DAenai Ko..
AEmdiak.. BasabaBm Lah DaF#hulu..
UBmda.. Laraikan RiAndu Ko..
SaEmyang.. UsahlahBm RagF#u..

UBmda.. Japuiklah DAenai Ko..
AEmdiak.. BasabaBm Lah DaF#hulu..
UBmda.. Laraikan RiAndu Ko..
SaEmyang.. UsahlahBm RagF#u..
Turut tersedia pada nada dasar: C D E G

FAQ

Apakah kord untuk lagu Japuiklah Uda?

Kord untuk lagu Japuiklah Uda ialah: Am, G, Dm, F, E, C, Bm, A, Em, F#, D

Apakah nada dasar asli lagu Japuiklah Uda?

Nada dasar aslinya ialah Am.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Japuiklah Uda?

Tahap kesukaran ialah Advanced.

Bolehkah saya memainkan Japuiklah Uda dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Japuiklah Uda dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Japuiklah Uda dengan ukulele?

Kord Japuiklah Uda boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Japuiklah Uda?

Lagu Japuiklah Uda menggunakan 11 kord: Am, G, Dm, F, E, C, Bm, A, Em, F#, D

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Japuiklah Uda?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Japuiklah Uda dicipta pada dekad bila?

Lagu Japuiklah Uda dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Japuiklah Uda?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Japuiklah Uda kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x