Chordyes

Malu Tapi Mau

Kord Gitar & Lirik Lagu Malu Tapi Mau oleh Heidy Diana pada Nada Dasar G

Intro : G C D G
        G C D G D..

GPertama Berjumpa..
Pertama CKu Mengenal Dirinya..
AmBergetar Jiwaku..
D Entah MengGapa.. ODu Ho..

GAdakah Sesuatu..
BersembuCnyi Di Balik Hatiku..
AmNamun Yang Ku Tahu..
D Resah MengganGggG7u..

Reff :
 MungCkin Aku Jatuh Cinta..
 Pada PanGdanganku Yang Pertama..
 LaCma-Lama Ku Tak Tahan..
 Semakin DaGlam Rindu Yang Terpendam..
 Haruskah AmKu Katakan PadDanya..
 Tapi MaClu.. Aku MGalG7u..

 MungCkin Aku Jatuh Cinta..
 Pada PanGdanganku Yang Pertama..
 LaCma-Lama Ku Tak Tahan..
 Semakin DaGlam Rindu Yang Terpendam..
 Haruskah AmKu Katakan PadDanya..
 Tapi MaClu.. Aku MGalG7u..

Musik : C..G..Am D G D..

GAdakah Sesuatu..
BersembuCnyi Di Balik Hatiku..
AmNamun Yang Ku Tahu..
D Resah MengganGggG7u..

Reff :
 MungCkin Aku Jatuh Cinta..
 Pada PanGdanganku Yang Pertama..
 LaCma-Lama Ku Tak Tahan..
 Semakin DaGlam Rindu Yang Terpendam..
 Haruskah AmKu Katakan PadDanya..
 Tapi MaClu.. Aku MGalG7u..

Outro : C D G..
Turut tersedia pada nada dasar: D (Nada Asal) C E A

FAQ

Apakah kord untuk lagu Malu Tapi Mau?

Kord untuk lagu Malu Tapi Mau ialah: G, C, D, Am, G7

Apakah nada dasar asli lagu Malu Tapi Mau?

Nada dasar aslinya ialah D.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Malu Tapi Mau?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan Malu Tapi Mau dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Malu Tapi Mau dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Malu Tapi Mau dengan ukulele?

Kord Malu Tapi Mau boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Malu Tapi Mau?

Lagu Malu Tapi Mau menggunakan 5 kord: G, C, D, Am, G7

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Malu Tapi Mau?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Malu Tapi Mau dicipta pada dekad bila?

Lagu Malu Tapi Mau dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk Malu Tapi Mau?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord Malu Tapi Mau kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x