Chordyes

We Are Young

Kunci Gitar Asas & Lirik Lagu We Are Young oleh Dreamcatcher

Chorus
Don’t  DmCry, Tomorrow Will Be  GBright
Because We Are  CYoung, Young,  AmYoung
Don’t  DmMind, Dwidoraboji  GMa
Because We Are  CYoung, Young,  AmYoung

Verse 1
DmApeun Gieokdeureun Beoryeodwoyo MeonjicheoGreom,  Ooh
CSwipjimaneun Aneul Geol Arayo GeureochiAmman
DmGyeote Itdaneun Geol Arajwoyo
I Know Your  GMind,  Yeah
GeuCdae Naaganeun Gireul Balkilgeyo
Like A StreetAmlight

Chorus
Don’t  DmCry, Tomorrow Will Be  GBright
Because We Are  CYoung, Young,  AmYoung
Don’t  DmMind, Dwidoraboji  GMa
Because We Are  CYoung, Young,  AmYoung

Post-Chorus
Dm  G  C  Am
DmBecGause We Are  CYoung, Young,  AmYoung
Dm  G  C  Am
DmBecGause We Are  CYoung, Young,  AmYoung

Verse 2
DmNeurin Georeumeuro  GHamkkeyeodo
CJobeun Golmok Eodi  AmJeueume  Isseodo
DmDeulsume  SeuGmyeodeuneun  HyangCgi
IlAmreong Illeong IlDmreong
SideulGeodo  DasiCgeum
YeAmppeuge Pineun KkotcheoDmreom
Inae  GTeolgo  IreoCnal Neol  AmAlgie

Chorus
Don’t  DmCry, Tomorrow Will Be  GBright
Because We Are  CYoung, Young,  AmYoung
Don’t  DmMind, Dwidoraboji  GMa
Because We Are  CYoung, Young,  AmYoung

Post-Chorus
Dm  G  C  Am
DmBecGause We Are  CYoung, Young,  AmYoung
Dm  G  C  Am
DmBecGause We Are  CYoung, Young,  AmYoung

Bridge
DmApeun Gieokdeureun  GBeoryeodwoyo  MeonjicheoCreom,   AmYeah
DmSwipjimaneun  Aneul

Geol Arayo Geureochiman I Know

Gyeote Itdaneun Geol Arajwoyo

I Know Your Mind, Yeah

Post-Chorus
DmBecGauCseAm We Are Young
DmBecGauCseAm We Are Young
DmBecGause We Are Young
CToAmmorrow Will Be Bright
DmBecGause We Are Young
CBeAmcause We Are Young
Turut tersedia pada nada dasar: C E G A

FAQ

Apakah kord untuk lagu We Are Young?

Kord untuk lagu We Are Young ialah: Dm, G, C, Am

Apakah nada dasar asli lagu We Are Young?

Nada dasar aslinya ialah Dm.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu We Are Young?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan We Are Young dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah We Are Young dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan We Are Young dengan ukulele?

Kord We Are Young boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu We Are Young?

Lagu We Are Young menggunakan 4 kord: Dm, G, C, Am

Apakah cara paling mudah untuk memainkan We Are Young?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu We Are Young dicipta pada dekad bila?

Lagu We Are Young dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk We Are Young?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord We Are Young kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x