Chordyes

Dosa Terindah

Kord Gitar & Lirik Lagu Dosa Terindah oleh Bagus Wirata pada Nada Dasar E

Intro : E G#m A B
        E G#m A Am B

EDosaB TerC#mindah..
Ne AJalanin Irage JBani..
ESing TBaen NC#myerah..
PerAjuangkan Cinta BIni..

ECicing Ngongkong
Malinge G#mTetap Mejalan..
DeApang Anake Ngomong..
Ngude To BSanget Runguang
C#mTutup Mata Tutup TeG#mlinga..
MeAmang Cinta BItu EBuBta..

EBli Sing Ngidang NgengsapangG#m Iluh..
IAluh Masi Sing Ngidang
Ngengsapang BBeli..
C#mBeli Sadar Iluh MaG#msi Sadar..
TeAken Pejalane PBelih..

EDosaB TerC#mindah..
Ne AJalanin Irage JBani..
ESing TBaen NC#myerah..
PerAjuangkan Cinta BIni..

Reff :
 EEntah Sampai Kapan..
 Kal G#mNgidang Bertahan..
 BuAin Mani Buni Puan
 Beli Sing NaBwang..

 EEntah Sampai Kapan..
 Kal G#mNgidang Ngengkebang..
 DeAmen Ne Mejalan Nanging
 Sing SaBdar..
 Nyakitin Hati Nan LeEnan..

Int. E G#m A Am
     C#m B A..
     F#m B E B

EDosaB TerC#mindah..
Ne AJalanin Irage JBani..
ESing TBaen NC#myerah..
PerAjuangkan Cinta BIni..

Reff :
 EEntah Sampai Kapan..
 Kal G#mNgidang Bertahan..
 BuAin Mani Buni Puan
 Beli Sing NaBwang..

 EEntah Sampai Kapan..
 Kal G#mNgidang Ngengkebang..
 DeAmen Ne Mejalan Nanging
 Sing SaBdar..

 EEntah Sampai Kapan..
 Kal G#mNgidang Bertahan..
 BuAin Mani Buni Puan
 Beli Sing NaBwang..

 EEntah Sampai Kapan..
 Kal G#mNgidang Ngengkebang..
 DeAmen Ne Mejalan Nanging
 Sing SaBdar..
 Nyakitin Hati Nan LeEnan..

 Ho..G#mo.. Ha AAaaa..
 UAmu.. NyakitinB Hati Nak ELenan..
Turut tersedia pada nada dasar: C (Nada Asal) D G A
Chord Asli Tap to view
Intro : G# Cm C# D#
        G# Cm C# C#m D#

G#DosaD# TerFmindah..
Ne C#Jalanin Irage JD#ani..
G#Sing TD#aen NFmyerah..
PerC#juangkan Cinta D#Ini..

G#Cicing Ngongkong
Malinge CmTetap Mejalan..
DeC#pang Anake Ngomong..
Ngude To D#Sanget Runguang
FmTutup Mata Tutup TCmelinga..
MeC#mang Cinta D#Itu G#ButD#a..

G#Bli Sing Ngidang NgengsapangCm Iluh..
IC#luh Masi Sing Ngidang
Ngengsapang D#Beli..
FmBeli Sadar Iluh MCmasi Sadar..
TeC#ken Pejalane PD#elih..

G#DosaD# TerFmindah..
Ne C#Jalanin Irage JD#ani..
G#Sing TD#aen NFmyerah..
PerC#juangkan Cinta D#Ini..

Reff :
 G#Entah Sampai Kapan..
 Kal CmNgidang Bertahan..
 BuC#in Mani Buni Puan
 Beli Sing NaD#wang..

 G#Entah Sampai Kapan..
 Kal CmNgidang Ngengkebang..
 DeC#men Ne Mejalan Nanging
 Sing SaD#dar..
 Nyakitin Hati Nan LeG#nan..

Int. G# Cm C# C#m
     Fm D# C#..
     A#m D# G# D#

G#DosaD# TerFmindah..
Ne C#Jalanin Irage JD#ani..
G#Sing TD#aen NFmyerah..
PerC#juangkan Cinta D#Ini..

Reff :
 G#Entah Sampai Kapan..
 Kal CmNgidang Bertahan..
 BuC#in Mani Buni Puan
 Beli Sing NaD#wang..

 G#Entah Sampai Kapan..
 Kal CmNgidang Ngengkebang..
 DeC#men Ne Mejalan Nanging
 Sing SaD#dar..

 G#Entah Sampai Kapan..
 Kal CmNgidang Bertahan..
 BuC#in Mani Buni Puan
 Beli Sing NaD#wang..

 G#Entah Sampai Kapan..
 Kal CmNgidang Ngengkebang..
 DeC#men Ne Mejalan Nanging
 Sing SaD#dar..
 Nyakitin Hati Nan LeG#nan..

 Ho..Cmo.. HaC# Aaaa..
 UC#mu.. NyakitinD# Hati Nak G#Lenan..

FAQ

Apakah kord untuk lagu Dosa Terindah?

Kord untuk lagu Dosa Terindah ialah: E, G#m, A, B, Am, C#m, F#m

Apakah nada dasar asli lagu Dosa Terindah?

Nada dasar aslinya ialah C.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Dosa Terindah?

Tahap kesukaran ialah Intermediate.

Bolehkah saya memainkan Dosa Terindah dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Dosa Terindah dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Dosa Terindah dengan ukulele?

Kord Dosa Terindah boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Dosa Terindah?

Lagu Dosa Terindah menggunakan 7 kord: E, G#m, A, B, Am, C#m, F#m

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Dosa Terindah?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Dosa Terindah dicipta pada dekad bila?

Lagu Dosa Terindah dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

0.3x