Chordyes

Kau Putuskan Aku

Kunci Gitar Asas & Lirik Lagu Kau Putuskan Aku oleh Atmosfera

Capo ♪ fret 5

Kau Putuskan ACku.. Kau Putuskan EmAku..
Kau Putuskan AFku Dan Kau PutuskanG Aku..
Kau Putuskan ACku.. Kau Putuskan EmAku..
Kau Putuskan AFku Dan Kau PutuskanG Aku..

Kemarin Kau BiFlang Kau Cinta PadGaku
Dan Kau Tak Akan CPergiEm TinggalkanAm Aku..
Tetapi KiFni Tinggal Ku SendGiri.. DiCsiGni..

Kau Tak Mahu ACku.. Kau Tak Cinta EmAku..
Kau Tak Suka AFku Dan Kau Tak SayangG Aku..
Semalam Kau BiFlang Kau Sayang PadGaku..
Tapi SekaCrang KEmamu Mau AmPutus..
Apakah Kau TaFhu Apa Yang Ku RasGakan..

Reff :
 Sakit FHatGiku..
 Kau Buat Aku EmBegAmini..
 Kau Tak Mahu AFku..
 Kau Tak Cinta AGku..
 Kejam SungCguGh..

Musik : C Em F G
        C Em F G..

Kau Tak Mahu ACku.. Kau Tak Cinta EmAku..
Kau Tak Suka AFku Dan Kau Tak SayangG Aku..
Semalam Kau BiFlang Kau Sayang PadGaku..
Tapi SekaCrang KEmamu Mau AmPutus..
Apakah Kau TaFhu Apa Yang KurasGakan..

Reff :
 Sakit FHatGiku..
 Kau Buat Aku EmBegAmini..
 Kau Tak Mahu AFku..
 Kau Tak Cinta AGku..
 Kejam SungCguGh..

Outro : C Em F G
        C Em F G..
        C
Turut tersedia pada nada dasar: D E G A
Chord Asli Tap to view
FKau Putuskan Aku..Am Kau Putuskan Aku..
Kau Putuskan ABbku Dan Kau PutuskanC Aku..
Kau Putuskan AFku.. Kau Putuskan AmAku..
Kau Putuskan ABbku Dan Kau PutuskanC Aku..

Kemarin Kau BiBblang Kau Cinta PadCaku
Dan Kau Tak Akan FPergiAm TinggalkanDm Aku..
Tetapi KiBbni Tinggal Ku SendCiri.. DiFsiCni..

Kau Tak Mahu AFku.. Kau Tak Cinta AmAku..
Kau Tak Suka ABbku Dan Kau Tak SayangC Aku..
Semalam Kau BiBblang Kau Sayang PadCaku..
Tapi SekaFrang KAmamu Mau DmPutus..
Apakah Kau TaBbhu Apa Yang Ku RasCakan..

Reff :
 Sakit BbHatCiku..
 Kau Buat Aku AmBegDmini..
 Kau Tak Mahu ABbku..
 Kau Tak Cinta ACku..
 Kejam SungFguCh..

Musik : F Am Bb C
        F Am Bb C..

Kau Tak Mahu AFku.. Kau Tak Cinta AmAku..
Kau Tak Suka ABbku Dan Kau Tak SayangC Aku..
Semalam Kau BiBblang Kau Sayang PadCaku..
Tapi SekaFrang KAmamu Mau DmPutus..
Apakah Kau TaBbhu Apa Yang KurasCakan..

Reff :
 Sakit BbHatCiku..
 Kau Buat Aku AmBegDmini..
 Kau Tak Mahu ABbku..
 Kau Tak Cinta ACku..
 Kejam SungFguCh..

Outro : F Am Bb C
        F Am Bb C..
        F

FAQ

Apakah kord untuk lagu Kau Putuskan Aku?

Kord untuk lagu Kau Putuskan Aku ialah: C, Em, F, G, Am

Apakah nada dasar asli lagu Kau Putuskan Aku?

Nada dasar aslinya ialah C.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu Kau Putuskan Aku?

Tahap kesukaran ialah Beginner.

Bolehkah saya memainkan Kau Putuskan Aku dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah Kau Putuskan Aku dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan Kau Putuskan Aku dengan ukulele?

Kord Kau Putuskan Aku boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu Kau Putuskan Aku?

Lagu Kau Putuskan Aku menggunakan 5 kord: C, Em, F, G, Am

Apakah cara paling mudah untuk memainkan Kau Putuskan Aku?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu Kau Putuskan Aku dicipta pada dekad bila?

Lagu Kau Putuskan Aku dicipta pada dekad 2020an. Lihat senarai lagu dekad 2020an lain di sini

0.3x