Chordyes

We'Re Coming Back

Kunci Gitar Asas & Lirik Lagu We'Re Coming Back oleh ACAB

G  C   D    G


GIt's Time For Us To Have A Say 
CIt've Been A While We've Been Away 
DWe're Coming Back To Where We Belong 
GTrue That Is On The Top And We Will Be Strong


GWe Will Never Change Our Ways 
CAnd We Will Never Call It A Day 
DAs Long As There Is Oi! 
We're Here To StGay 


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TErue


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TGrue


GIt's Time For Us To Have A Say 
CIt've Been A While We've Been Away 
DWe're Coming Back To Where We Belong 
GTrue That Is On The Top And We Will Be Strong


GWe Will Never Change Our Ways 
CAnd We Will Never Call It A Day 
DAs Long As There Is Oi! 
We're Here To SGtay 


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TErue


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TGrue


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TErue

It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TGrue


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TErue


It's Time To Turn The CloCck DBack 
It's TGime To F#Make AEm MoBveD  C
CWe're Coming BDack 
You Got To Believe It's TGrue
Turut tersedia pada nada dasar: C D E A

FAQ

Apakah kord untuk lagu We'Re Coming Back?

Kord untuk lagu We'Re Coming Back ialah: G, C, D, F#, Em, B, E

Apakah nada dasar asli lagu We'Re Coming Back?

Nada dasar aslinya ialah G.

Berapakah tahap kesukaran memainkan lagu We'Re Coming Back?

Tahap kesukaran ialah Intermediate.

Bolehkah saya memainkan We'Re Coming Back dalam nada dasar lain?

Boleh. Anda boleh menukar nada dasar lagu ini ke nada apa sahaja menggunakan ciri transpose.

Bolehkah We'Re Coming Back dimainkan dengan gitar akustik?

Boleh. Kord ini sesuai dimainkan dengan gitar akustik mahupun elektrik.

Bolehkah saya memainkan We'Re Coming Back dengan ukulele?

Kord We'Re Coming Back boleh dimainkan pada gitar atau ukulele, menggunakan bentuk kord yang sesuai bagi setiap alat muzik.

Berapa banyak kord yang digunakan dalam lagu We'Re Coming Back?

Lagu We'Re Coming Back menggunakan 7 kord: G, C, D, F#, Em, B, E

Apakah cara paling mudah untuk memainkan We'Re Coming Back?

Anda boleh menggunakan ciri transpose untuk menukar nada dasar yang lebih sesuai dengan julat vokal anda atau menggunakan bentuk kord yang lebih mudah.

Lagu We'Re Coming Back dicipta pada dekad bila?

Lagu We'Re Coming Back dicipta pada dekad 2010an. Lihat senarai lagu dekad 2010an lain di sini

Adakah terdapat versi kord yang lebih mudah untuk We'Re Coming Back?

Ada. Ketik butang Permudah untuk menukar kord We'Re Coming Back kepada versi yang lebih mudah untuk pemula - ini akan membuang lanjutan kord yang kompleks seperti maj7, m7 dan 9 tanpa menukar nada dasar atau turutan kord lagu.

0.3x