Chordyes

Tuah Iluh

Widi Widiana의 Tuah Iluh 기본 기타 코드 & 가사

원래 조 보기
Capo ♪ fret 1

Intro : G D/F# Em D C..D..
        G D/F# Em D C..D..

G Ape JeD/F# Tagih Iluh..
Em Sube DIsinin CBeli
Ane PenBmting Iluh DDemen..

DiGapin SesD/F#ai Iluh
NgaEmenang SebetD Hati..
C Nanging BBmeli Sing Kal DPedih..

KanGti Iluh SD/F#adar
Sing Kel Maan EmNe LuwBmihan
C TekeninD Tresnan BeGline..

Int. G D/F# Em D

G Beli MD/F#ule Sing Sugih
Em Jumah BDeli Sing NCgelah
Nanging BeBmli Tusing NyDerah..

DiGapin SesD/F#ai Iluh
AEmcuh TekeningD Beli..
C Tresnan BBmeli Sing Kal DMati..

KanGti Iluh NgeD/F#rti
Tresnan BeEmline SujBmati..
C Mule DDemen TekenG IDluh..

Reff :
 Tuah GIluh Ne SDide Ngaenang
 Em Beli KadiBm Nak Buduh
 GenCdang GeDnding PeGdiDdi..

 Tuah GIluh Ne SDide Ngaenang
 Em Beli KadiBm Nak Punyah
 UCyang PDaling GPedDidi..

 GLuh Tuah Iluh Tuah DIluh..
 Tuah IEmluh Tuah Iluh TuahBm Iluh..
 Beli CTresneD TekenG IDluh..

 GLuh Tuah Iluh Tuah DIluh..
 Tuah IEmluh Tuah Iluh TuahBm Iluh..
 Beli CSayangD TekenG Iluh..

Musik : G D/F# Em D C..D..
        G D/F# Em D C..D..

G Beli MD/F#ule Sing Sugih
Em Jumah BDeli Sing NCgelah
Nanging BeBmli Tusing NyDerah..

DiGapin SesD/F#ai Iluh
AEmcuh TekeningD Beli..
C Tresnan BBmeli Sing Kal DMati..

KanGti Iluh NgeD/F#rti
Tresnan BeEmline SujBmati..
C Mule DDemen TekenG IDluh..

Reff :
 Tuah GIluh Ne SDide Ngaenang
 Em Beli KadiBm Nak Buduh
 GenCdang GeDnding PeGdiDdi..

 Tuah GIluh Ne SDide Ngaenang
 Em Beli KadiBm Nak Punyah
 UCyang PDaling GPedDidi..

 GLuh Tuah Iluh Tuah D/F#Iluh..
 Tuah IEmluh Tuah Iluh TuahD Iluh..
 Beli CTresneD TekenG IDluh..

 GLuh Tuah Iluh Tuah D/F#Iluh..
 Tuah IEmluh Tuah Iluh TuahD Iluh..
 Beli CSayangD TekenG IDluh..

 GLuh Tuah Iluh Tuah D/F#Iluh..
 Tuah IEmluh Tuah Iluh TuahD Iluh..
 Beli CTresneD TekenG IDluh..

 GLuh Tuah Iluh Tuah D/F#Iluh..
 Tuah IEmluh Tuah Iluh TuahD Iluh..
 Beli CSayangD TekenG Iluh..

Outro : G D/F# Em D..G..
다른 조로도 이용 가능: C D E A
원곡 코드 Tap to view
Intro : G# D#/G Fm D# C#..D#..
        G# D#/G Fm D# C#..D#..

G# Ape JeD#/G Tagih Iluh..
Fm Sube D#Isinin C#Beli
Ane PenCmting Iluh DD#emen..

DiG#apin SesD#/Gai Iluh
NgaFmenang SebetD# Hati..
C# Nanging BCmeli Sing Kal D#Pedih..

KanG#ti Iluh SD#/Gadar
Sing Kel Maan FmNe LuwCmihan
C# TekeninD# Tresnan BeG#line..

Int. G# D#/G Fm D#

G# Beli MD#/Gule Sing Sugih
Fm Jumah BD#eli Sing NC#gelah
Nanging BeCmli Tusing NyD#erah..

DiG#apin SesD#/Gai Iluh
AFmcuh TekeningD# Beli..
C# Tresnan BCmeli Sing Kal D#Mati..

KanG#ti Iluh NgeD#/Grti
Tresnan BeFmline SujCmati..
C# Mule DD#emen TekenG# IlD#uh..

Reff :
 Tuah G#Iluh Ne SD#ide Ngaenang
 Fm Beli KadiCm Nak Buduh
 GenC#dang GeD#nding PeG#didD#i..

 Tuah G#Iluh Ne SD#ide Ngaenang
 Fm Beli KadiCm Nak Punyah
 UC#yang PD#aling G#PedD#idi..

 G#Luh Tuah Iluh Tuah D#Iluh..
 Tuah IFmluh Tuah Iluh TuahCm Iluh..
 Beli C#TresneD# TekenG# IlD#uh..

 G#Luh Tuah Iluh Tuah D#Iluh..
 Tuah IFmluh Tuah Iluh TuahCm Iluh..
 Beli C#SayangD# TekenG# Iluh..

Musik : G# D#/G Fm D# C#..D#..
        G# D#/G Fm D# C#..D#..

G# Beli MD#/Gule Sing Sugih
Fm Jumah BD#eli Sing NC#gelah
Nanging BeCmli Tusing NyD#erah..

DiG#apin SesD#/Gai Iluh
AFmcuh TekeningD# Beli..
C# Tresnan BCmeli Sing Kal D#Mati..

KanG#ti Iluh NgeD#/Grti
Tresnan BeFmline SujCmati..
C# Mule DD#emen TekenG# IlD#uh..

Reff :
 Tuah G#Iluh Ne SD#ide Ngaenang
 Fm Beli KadiCm Nak Buduh
 GenC#dang GeD#nding PeG#didD#i..

 Tuah G#Iluh Ne SD#ide Ngaenang
 Fm Beli KadiCm Nak Punyah
 UC#yang PD#aling G#PedD#idi..

 G#Luh Tuah Iluh Tuah D#/GIluh..
 Tuah IFmluh Tuah Iluh TuahD# Iluh..
 Beli C#TresneD# TekenG# IlD#uh..

 G#Luh Tuah Iluh Tuah D#/GIluh..
 Tuah IFmluh Tuah Iluh TuahD# Iluh..
 Beli C#SayangD# TekenG# IlD#uh..

 G#Luh Tuah Iluh Tuah D#/GIluh..
 Tuah IFmluh Tuah Iluh TuahD# Iluh..
 Beli C#TresneD# TekenG# IlD#uh..

 G#Luh Tuah Iluh Tuah D#/GIluh..
 Tuah IFmluh Tuah Iluh TuahD# Iluh..
 Beli C#SayangD# TekenG# Iluh..

Outro : G# D#/G Fm D#..G#..

FAQ

Tuah Iluh의 코드는 무엇인가요?

Tuah Iluh의 코드는 다음과 같습니다: G, D/F#, Em, D, C, Bm

Tuah Iluh의 원곡 조는 무엇인가요?

원곡 조는 G입니다.

Tuah Iluh을(를) 연주하는 난이도는 어느 정도인가요?

난이도는 Beginner입니다.

Tuah Iluh을(를) 다른 조로 연주할 수 있나요?

네. 이조 기능을 사용해 원하는 조로 바꿀 수 있습니다.

Tuah Iluh을(를) 어쿠스틱 기타로 연주할 수 있나요?

네. 이 코드는 어쿠스틱과 일렉트릭 기타 모두에서 사용 가능합니다.

Tuah Iluh을(를) 우쿨렐레로 연주할 수 있나요?

Tuah Iluh 코드는 각각의 코드 모양을 사용해 기타나 우쿨렐레로 연주할 수 있습니다.

Tuah Iluh에는 몇 개의 코드가 사용되나요?

Tuah Iluh에는 6개의 코드가 사용됩니다: G, D/F#, Em, D, C, Bm

Tuah Iluh을(를) 연주하는 가장 쉬운 방법은 무엇인가요?

이조 기능을 사용해 여러분의 음역대에 더 잘 맞거나 더 쉬운 코드 모양을 사용하는 조로 바꿀 수 있습니다.

Tuah Iluh은(는) 어느 연대에 발매되었나요?

Tuah Iluh은(는) 2020에 발매되었습니다. 2020의 노래 더 보기

0.3x