Chordyes

Kowe Bahagia

E 조로 된 Mas Jar의 Kowe Bahagia 기타 코드 & 가사

원래 조 보기
EmKowe Bahagia.. AkAu Ne Sing Loro..
Kowe Mbek KaF#me.. Aku Ne Sing CiBdro ..
Kowe Ra NgerEmti.. Perasaan AIki..
Ning Jero ADti..

Intro : G A Em A D..

ADku Wis Berjuang Kanggo GAwakmu..
NaEmnging Awakmu Kok Blas OraA Ngerteni..
KuF#mrang Opo Aku Ambek ABwakmu..
Tego MblenEmjani Janji AUrip..
Sehidup SemaDti.D7.

Wis UGwis Cukup Ora Perlu DAitambahi..
Ora UF#msah Kowe NamF#bahi Loro BAti Iki..
Timbang GeEmlo Aku Ngarep Kowe SingA Nyoto
Kowe Ambek LiyaDne..

Reff :
 Kowe BahagiEma.. Aku Ne Sing LAoro..
 Kowe Mbek KaF#me.. Aku Ne Sing CiBdro ..
 Kowe Ra NgerEmti.. Perasaan AIki..
 Ning Jero ADti.E.

Musik : F#m B G#m C#
        F#m B E E7

Wis UAwis Cukup Ora Perlu DBitambahi..
Ora UG#msah Kowe NaG#mbahi LorC#o Ati Iki..
Timbang GeF#mlo Aku Ngarep Kowe Sing BNyoto
Kowe Ambek LiyaEne..

Reff :
 Kowe BahagiF#ma.. Aku Ne Sing LoBro..
 Kowe Mbek KaG#me.. Aku Ne Sing CC#idro ..
 Kowe Ra NgerF#mti.. Perasaan IBki..
 Ning Jero AEti..

 Aku Sing BerjuF#mang.. De'e Sing DisaByang..
 Aku Sing KesikG#mso.. DeG#'e Sing DitrC#esno..
 Opo Yo IF#mki.. Sing Jenenge TresBno..
 Mung Diloro AEti..
 Opo Yo IF#mki.. Sing Jenenge TresBno..
 Mung Diloro AAti..

Outro : A..F#m B E
다른 조로도 이용 가능: Dm (원곡 조) C G A
원곡 코드 Tap to view
BmKowe Bahagia.. AkEu Ne Sing Loro..
Kowe Mbek KaC#me.. Aku Ne Sing CF#idro ..
Kowe Ra NgerBmti.. Perasaan EIki..
Ning Jero AAti..

Intro : D E Bm E A..

AAku Wis Berjuang Kanggo DAwakmu..
NaBmnging Awakmu Kok Blas OraE Ngerteni..
KuC#mrang Opo Aku Ambek F#Awakmu..
Tego MblenBmjani Janji EUrip..
Sehidup SemaAti.A7.

Wis UDwis Cukup Ora Perlu DEitambahi..
Ora UC#msah Kowe NaC#mbahi LorF#o Ati Iki..
Timbang GeBmlo Aku Ngarep Kowe SingE Nyoto
Kowe Ambek LiyaAne..

Reff :
 Kowe BahagiBma.. Aku Ne Sing LEoro..
 Kowe Mbek KaC#me.. Aku Ne Sing CF#idro ..
 Kowe Ra NgerBmti.. Perasaan EIki..
 Ning Jero AAti.B.

Musik : C#m F# D#m G#
        C#m F# B B7

Wis UEwis Cukup Ora Perlu DF#itambahi..
Ora UD#msah Kowe NaD#mbahi LorG#o Ati Iki..
Timbang GeC#mlo Aku Ngarep Kowe SingF# Nyoto
Kowe Ambek LiyaBne..

Reff :
 Kowe BahagiC#ma.. Aku Ne Sing LF#oro..
 Kowe Mbek KaD#me.. Aku Ne Sing CG#idro ..
 Kowe Ra NgerC#mti.. Perasaan F#Iki..
 Ning Jero ABti..

 Aku Sing BerjuC#mang.. De'e Sing DisF#ayang..
 Aku Sing KesikD#mso.. DeD#'e Sing DitrG#esno..
 Opo Yo IC#mki.. Sing Jenenge TreF#sno..
 Mung Diloro ABti..
 Opo Yo IC#mki.. Sing Jenenge TreF#sno..
 Mung Diloro AEti..

Outro : E..C#m F# B

FAQ

Kowe Bahagia의 코드는 무엇인가요?

Kowe Bahagia의 코드는 다음과 같습니다: Em, A, F#m, B, D, G, D7, F#, E, G#m, C#, E7

Kowe Bahagia의 원곡 조는 무엇인가요?

원곡 조는 Dm입니다.

Kowe Bahagia을(를) 연주하는 난이도는 어느 정도인가요?

난이도는 Advanced입니다.

Kowe Bahagia을(를) 다른 조로 연주할 수 있나요?

네. 이조 기능을 사용해 원하는 조로 바꿀 수 있습니다.

Kowe Bahagia을(를) 어쿠스틱 기타로 연주할 수 있나요?

네. 이 코드는 어쿠스틱과 일렉트릭 기타 모두에서 사용 가능합니다.

Kowe Bahagia을(를) 우쿨렐레로 연주할 수 있나요?

Kowe Bahagia 코드는 각각의 코드 모양을 사용해 기타나 우쿨렐레로 연주할 수 있습니다.

Kowe Bahagia에는 몇 개의 코드가 사용되나요?

Kowe Bahagia에는 12개의 코드가 사용됩니다: Em, A, F#m, B, D, G, D7, F#, E, G#m, C#, E7

Kowe Bahagia을(를) 연주하는 가장 쉬운 방법은 무엇인가요?

이조 기능을 사용해 여러분의 음역대에 더 잘 맞거나 더 쉬운 코드 모양을 사용하는 조로 바꿀 수 있습니다.

Kowe Bahagia은(는) 어느 연대에 발매되었나요?

Kowe Bahagia은(는) 2020에 발매되었습니다. 2020의 노래 더 보기

0.3x