Chordyes

Kangen Kerasa

Widi Widiana の Kangen Kerasa の E キーでのギターコードと歌詞

View Original Key
Intro : E G#m A B
        E G#m A B

EAngin.. TulunginG#m Je Tiang..
KebeArang Je Salam TiBange..
KabaArin.. Ken I BAdi..
TunaAngan TBiange Ne ESayang..

Int. E G#m A B

EKangen.. Tan KadiG#m Kadi..
Dingin ARase Awak TiBange..
PediAdi.. NgenehangB Adi..
Beli TaAkut BAda Nak MinEgetin..

Reff :
 BA.E.tiban.B. Sube MEepisah
 Wirih ABeli NutBugin MaseEkolah
 Ngalih KeBwigAunan
 Anggon BMasa Depane Buin PEidan..

 BKangen KerEasa.B. Dewek BEeline
 Wantah AAdi AsBiki Ne KeEnehang..
 Mugi GeBlis Beli TAamat
 Pang SiBda Ketemu Ken Ragan EAdi..

Musik : E G#m A B
        E G#m A B

EKangen.. Tan KadiG#m Kadi..
Dingin ARase Awak TiBange..
PediAdi.. NgenehangB Adi..
Beli TaAkut BAda Nak MinEgetin..

Reff :
 BA.E.tiban.B. Sube MEepisah
 Wirih ABeli NutBugin MaseEkolah
 Ngalih KeBwigAunan
 Anggon BMasa Depane Buin PEidan..

 BKangen KerEasa.B. Dewek BEeline
 Wantah AAdi AsBiki Ne KeEnehang..
 Mugi GeBlis Beli TAamat
 Pang SiBda Ketemu Ken Ragan EAdi..

Outro : E==G#m=DarAi BChEord "G"===
   --------------

Intro : B D#m E F#
        B D#m E F#

BAngin.. TulunginD#m Je Tiang..
KebeErang Je Salam TiF#ange..
KabaErin.. Ken I F#Adi..
TunaEngan TF#iange Ne SBayang..

Int. B D#m E F#

BKangen.. Tan KadiD#m Kadi..
Dingin ERase Awak TiF#ange..
PediEdi.. NgenehangF# Adi..
Beli TaEkut F#Ada Nak MingBetin..

Reff :
 F#A..tBiban..F# Sube MepBisah
 Wirih EBeli NutF#ugin MasekBolah
 Ngalih KeF#wiguEnan
 Anggon F#Masa Depane Buin PiBdan..

 F#Kangen KeraBsa..F# Dewek BelBine
 Wantah EAdi AsF#iki Ne KenBehang..
 Mugi GeF#lis Beli TaEmat
 Pang SiF#da Ketemu Ken Ragan ABdi..

Musik : B D#m E F#
        B D#m E F#

BKangen.. Tan KadiD#m Kadi..
Dingin ERase Awak TiF#ange..
PediEdi.. NgenehangF# Adi..
Beli TaEkut F#Ada Nak MingBetin..

Reff :
 F#A..tBiban..F# Sube MepBisah
 Wirih EBeli NutF#ugin MasekBolah
 Ngalih KeF#wiguEnan
 Anggon F#Masa Depane Buin PiBdan..

 F#Kangen KeraBsa..F# Dewek BelBine
 Wantah EAdi AsF#iki Ne KenBehang..
 Mugi GeF#lis Beli TaEmat
 Pang SiF#da Ketemu Ken Ragan ABdi..

Outro : B D#m E F# B
他のキーも利用可能: C (元のキー) D G A
Original Chord Tap to view
Intro : F# A#m B C#
        F# A#m B C#

F#Angin.. TulunginA#m Je Tiang..
KebeBrang Je Salam TiC#ange..
KabaBrin.. Ken I C#Adi..
TunaBngan TC#iange Ne F#Sayang..

Int. F# A#m B C#

F#Kangen.. Tan KadiA#m Kadi..
Dingin BRase Awak TiC#ange..
PediBdi.. NgenehangC# Adi..
Beli TaBkut C#Ada Nak MinF#getin..

Reff :
 C#A..F#tiban.C#. Sube MF#episah
 Wirih BBeli NutC#ugin MaseF#kolah
 Ngalih KeC#wigBunan
 Anggon C#Masa Depane Buin PF#idan..

 C#Kangen KerF#asa.C#. Dewek BF#eline
 Wantah BAdi AsC#iki Ne KeF#nehang..
 Mugi GeC#lis Beli TBamat
 Pang SiC#da Ketemu Ken Ragan F#Adi..

Musik : F# A#m B C#
        F# A#m B C#

F#Kangen.. Tan KadiA#m Kadi..
Dingin BRase Awak TiC#ange..
PediBdi.. NgenehangC# Adi..
Beli TaBkut C#Ada Nak MinF#getin..

Reff :
 C#A..F#tiban.C#. Sube MF#episah
 Wirih BBeli NutC#ugin MaseF#kolah
 Ngalih KeC#wigBunan
 Anggon C#Masa Depane Buin PF#idan..

 C#Kangen KerF#asa.C#. Dewek BF#eline
 Wantah BAdi AsC#iki Ne KeF#nehang..
 Mugi GeC#lis Beli TBamat
 Pang SiC#da Ketemu Ken Ragan F#Adi..

Outro : F# A#m B C# F#

FAQ

Kangen Kerasaのコードは何ですか?

Kangen Kerasaのコードは次のとおりです:E, G#m, A, B, D#m, F#

Kangen Kerasaのオリジナルキーは何ですか?

オリジナルキーはCです。

Kangen Kerasaを弾く難易度はどれくらいですか?

難易度レベルはIntermediateです。

Kangen Kerasaを別のキーで弾くことはできますか?

はい。移調(トランスポーズ)機能を使って、どのキーにも変更できます。

Kangen Kerasaはアコースティックギターで弾けますか?

はい。このコードはアコースティックギターでもエレキギターでも使用できます。

ウクレレでKangen Kerasaを弾くことはできますか?

Kangen Kerasaのコードはギターでもウクレレでも、それぞれの楽器に合ったコードフォームで演奏できます。

Kangen Kerasaではいくつのコードが使われていますか?

Kangen Kerasaでは6個のコードが使われています:E, G#m, A, B, D#m, F#

Kangen Kerasaを最も簡単に弾く方法は何ですか?

移調機能を使って自分の声域に合わせるか、より簡単なコードフォームに変更することができます。

Kangen Kerasa はどの年代に作られましたか?

Kangen Kerasa は 2020年代に作られました。 他の 2020 の曲はこちらでご覧いただけます

0.3x