Chordyes

Beta Yang Rasa

Hendri Endico の Beta Yang Rasa の A キーでのギターコードと歌詞

View Original Key
Capo ♪ fret 3

Intro : A..D..E..A..D E

Masih AKurang Apa Lai Nona..
Yang ABeta Balom Biking Par Se DDisini..
SeEmua Beta Su Coba..
Mar ESe Slalu Pikir Diri SendAiri..

D SioE Sayang Se AMangapa..
SamApe Akhirnya Se Biking BagDini..
Se Minta PiAsah Kastinggal LEuka
Beta Yang RaAsaA7..

Reff :
 Kalo MeDmang Salah..
 Beta Seng Pantas EPar Nona
 Mangapa Seng Dar AKamuka..

 Su DJauh Sayang..
 Se Pung Hati Su EKamana..
 Sampe Se Tega APar Beta.. Ooho..

 Manis Se Pung DKata..
 Biking Beta ENyaman..
 Di Hati Yang ASalaA7h..

SlaAma Ini Su Biking Bae
MaArah Jua Par Se Pung Bae
Sio DSayang Apa Yang Salah..
Se Minta PiAsah Kastinggal BEeta
Hancor Deng LuAkaA7..

Reff :
 Kalo MeDmang Salah..
 Beta Seng Pantas EPar Nona
 Mangapa Seng Dar AKamuka..

 Su DJauh Sayang..
 Se Pung Hati Su EKamana..
 Sampe Se Tega APar Beta.. Ooho..

 Manis Se Pung DKata..
 Biking Beta ENyaman..
 Di Hati Yang ASalaA7h..

 Kalo MeDmang Salah..
 Beta Seng Pantas EPar Nona
 Mangapa Seng Dar AKamuka..

 Su DJauh Sayang..
 Se Pung Hati Su EKamana..
 Sampe Se Tega APar Beta.. Ooho..

 Manis Se Pung DKata..
 Biking Beta ENyaman..
 Di Hati Yang ASalaA7h..

 Manis Se Pung DKata..
 Biking Beta ENyaman..
 Di Hati Yang ASalaA7h..
他のキーも利用可能: D (元のキー) C E G
Original Chord Tap to view
Intro : F..Bb..C..F..Bb C

Masih FKurang Apa Lai Nona..
Yang FBeta Balom Biking Par Se DBbisini..
SeCmua Beta Su Coba..
Mar CSe Slalu Pikir Diri SendFiri..

Bb SioC Sayang Se FMangapa..
SamFpe Akhirnya Se Biking BagBbini..
Se Minta PiFsah Kastinggal LCuka
Beta Yang RaFsaF7..

Reff :
 Kalo MeBbmang Salah..
 Beta Seng Pantas CPar Nona
 Mangapa Seng Dar FKamuka..

 Su BbJauh Sayang..
 Se Pung Hati Su CKamana..
 Sampe Se Tega FPar Beta.. Ooho..

 Manis Se Pung BbKata..
 Biking Beta CNyaman..
 Di Hati Yang FSalaF7h..

SlaFma Ini Su Biking Bae
MaFrah Jua Par Se Pung Bae
Sio BbSayang Apa Yang Salah..
Se Minta PiFsah Kastinggal BCeta
Hancor Deng LuFkaF7..

Reff :
 Kalo MeBbmang Salah..
 Beta Seng Pantas CPar Nona
 Mangapa Seng Dar FKamuka..

 Su BbJauh Sayang..
 Se Pung Hati Su CKamana..
 Sampe Se Tega FPar Beta.. Ooho..

 Manis Se Pung BbKata..
 Biking Beta CNyaman..
 Di Hati Yang FSalaF7h..

 Kalo MeBbmang Salah..
 Beta Seng Pantas CPar Nona
 Mangapa Seng Dar FKamuka..

 Su BbJauh Sayang..
 Se Pung Hati Su CKamana..
 Sampe Se Tega FPar Beta.. Ooho..

 Manis Se Pung BbKata..
 Biking Beta CNyaman..
 Di Hati Yang FSalaF7h..

 Manis Se Pung BbKata..
 Biking Beta CNyaman..
 Di Hati Yang FSalaF7h..

FAQ

Beta Yang Rasaのコードは何ですか?

Beta Yang Rasaのコードは次のとおりです:A, D, E, A7

Beta Yang Rasaのオリジナルキーは何ですか?

オリジナルキーはDです。

Beta Yang Rasaを弾く難易度はどれくらいですか?

難易度レベルはBeginnerです。

Beta Yang Rasaを別のキーで弾くことはできますか?

はい。移調(トランスポーズ)機能を使って、どのキーにも変更できます。

Beta Yang Rasaはアコースティックギターで弾けますか?

はい。このコードはアコースティックギターでもエレキギターでも使用できます。

ウクレレでBeta Yang Rasaを弾くことはできますか?

Beta Yang Rasaのコードはギターでもウクレレでも、それぞれの楽器に合ったコードフォームで演奏できます。

Beta Yang Rasaではいくつのコードが使われていますか?

Beta Yang Rasaでは4個のコードが使われています:A, D, E, A7

Beta Yang Rasaを最も簡単に弾く方法は何ですか?

移調機能を使って自分の声域に合わせるか、より簡単なコードフォームに変更することができます。

Beta Yang Rasa はどの年代に作られましたか?

Beta Yang Rasa は 2020年代に作られました。 他の 2020 の曲はこちらでご覧いただけます

0.3x