Chordyes

Tabbage Atimmu

Ayu Lestari & Lagu Bugis の Tabbage Atimmu の G キーでのギターコードと歌詞

View Original Key
Capo : fret 2

Intro : Gm F Cm Gm
        A# C D# Gm..

NakkuGmlena Tabbage CAtimmu..
MappiD#ara Ki' Bunga RimonGmrikku'..
FIdi'na PirasaiA# Nyamengna..
D#Iya'na Mattottong Sara DNyawa..

Int. : Cm Dm D# Dm Cm
       Cm Dm D# Dm Cm

Lemba GmNi Atitta' RilCaingnge..
Tekku D#Sa'nai Peddi RicapGmpa'na..
FRiwettu MulolA#ongengni..
D#Wae Cinnong.. RialeFku'.. Sauni DeGmkkamu..

Chorus :
HaaaGma.. Pettu TCmongengni..
Ada PuDrae.. UwareA#kkeng..
CmBateku MakkateGmnni Masse'i..
Magi D#Na Idi' LesseDriwi..

HaaaGma.. Peddi CmAti Mi..
PappawaDle'na Ampe DA#ecengku'..
CmSitetti' PassengGmerengku' Ri Idi'..
TemD#muingngerrang.F. TemmupariGmati..

Int. : Gm C D# Gm
       Gm C D# Gm..
       F A# Cm Gm
       F A# D# F D Gm..

Lemba GmNi Atitta' RilCaingnge..
Tekku D#Sa'nai Peddi RicapGmpa'na..
FRiwettu MulolA#ongengni..
D#Wae Cinnong.. RialeFku'.. Sauni DeGmkkamu..

Chorus :
HaaaGma.. Pettu TCmongengni..
Ada PuDrae.. UwareA#kkeng..
CmBateku MakkateGmnni Masse'i..
Magi D#Na Idi' LesseDriwi..

HaaaGma.. Peddi CmAti Mi..
PappawaDle'na Ampe DA#ecengku'..
CmSitetti' PassengGmerengku' Ri Idi'..
TemD#muingngerrang.F. TemmupariGmati..
TemmuingD#ngerrang.F. TemmupariGmati..
他のキーも利用可能: Em (元のキー) C D A
Original Chord Tap to view
Intro : F#m E Bm F#m
        A B D F#m..

NakkuF#mlena Tabbage BAtimmu..
MappiDara Ki' Bunga RimoF#mnrikku'..
EIdi'na PirasaiA Nyamengna..
DIya'na Mattottong SaraC# Nyawa..

Int. : Bm C#m D C#m Bm
       Bm C#m D C#m Bm

Lemba F#mNi Atitta' RilBaingnge..
Tekku DSa'nai Peddi RicaF#mppa'na..
ERiwettu MulolAongengni..
DWae Cinnong.. RialEeku'.. Sauni DF#mekkamu..

Chorus :
HaaaF#ma.. Pettu TBmongengni..
Ada PuC#rae.. UwareAkkeng..
BmBateku MakkateF#mnni Masse'i..
Magi DNa Idi' LessC#eriwi..

HaaaF#ma.. Peddi BmAti Mi..
PappawaC#le'na Ampe DAecengku'..
BmSitetti' PassengF#merengku' Ri Idi'..
TemDmuingngerrangE.. TemmuparF#miati..

Int. : F#m B D F#m
       F#m B D F#m..
       E A Bm F#m
       E A D E C# F#m..

Lemba F#mNi Atitta' RilBaingnge..
Tekku DSa'nai Peddi RicaF#mppa'na..
ERiwettu MulolAongengni..
DWae Cinnong.. RialEeku'.. Sauni DF#mekkamu..

Chorus :
HaaaF#ma.. Pettu TBmongengni..
Ada PuC#rae.. UwareAkkeng..
BmBateku MakkateF#mnni Masse'i..
Magi DNa Idi' LessC#eriwi..

HaaaF#ma.. Peddi BmAti Mi..
PappawaC#le'na Ampe DAecengku'..
BmSitetti' PassengF#merengku' Ri Idi'..
TemDmuingngerrangE.. TemmuparF#miati..
TemmuingDngerrangE.. TemmuparF#miati..

FAQ

Tabbage Atimmuのコードは何ですか?

Tabbage Atimmuのコードは次のとおりです:Gm, F, Cm, A#, C, D#, D, Dm

Tabbage Atimmuのオリジナルキーは何ですか?

オリジナルキーはEmです。

Tabbage Atimmuを弾く難易度はどれくらいですか?

難易度レベルはIntermediateです。

Tabbage Atimmuを別のキーで弾くことはできますか?

はい。移調(トランスポーズ)機能を使って、どのキーにも変更できます。

Tabbage Atimmuはアコースティックギターで弾けますか?

はい。このコードはアコースティックギターでもエレキギターでも使用できます。

ウクレレでTabbage Atimmuを弾くことはできますか?

Tabbage Atimmuのコードはギターでもウクレレでも、それぞれの楽器に合ったコードフォームで演奏できます。

Tabbage Atimmuではいくつのコードが使われていますか?

Tabbage Atimmuでは8個のコードが使われています:Gm, F, Cm, A#, C, D#, D, Dm

Tabbage Atimmuを最も簡単に弾く方法は何ですか?

移調機能を使って自分の声域に合わせるか、より簡単なコードフォームに変更することができます。

Tabbage Atimmu はどの年代に作られましたか?

Tabbage Atimmu は 2020年代に作られました。 他の 2020 の曲はこちらでご覧いただけます

0.3x