Chordyes

Karman Beli

Kunci Gitar Dasar & Lirik Lagu Karman Beli oleh Lolot

Intro : G D Em C  D
        G D Em C  D

G Duk Dumun DTitiang MeteEmmu
SaCreng ADnak IsGtri
Lintang ADyu Kadi WidiEmedari
MaCnganyuDdang MaGnah
Rase TresDne Sane Ring HaEmti
RaCris KeDpaduGang
Rase BaDgie Hati Kale EmPunike
KaCdi MaDngulaGyaDngEm..
KaCdi MaDngulaGyaDngEm..
CRing AmDbareGne..

Int. G D Em C  D

G Nanging MangDkin Sampun DaEmdos
KeCnangan DRing HaGti
Ring Dije DMangkin Adine EmMegenah
BeCli NenDten UGning
Minab SamDpun Karman BeEmli
HiCdup Di DGumiGne
Ten Preside DBeli Pacang NgeEmmolihang
TresCne Sane DSujaGtiD..Em
TresCne SaDne SujaGtiD..Em
NiCki KarDman BeEmli..

Reff :
 EmEngsapang Ne PiBmdan-Pidan
 ECde Buin Adi DNgingetang
 DuEmmadak Je Adi BmBahagie
 SaCreng Somah AdiDne..

 BangEmyang Sampun Beli BmPedidi
 NaCtak Tis Panes Di DGumine
 TanEmpe Tresnan Ragan BmAdine
 HiCdup Beline SeDpi
 Tanpa GuGne..

Musik : G D Em C  D (4x)
        Em..

Reff :
 EmEngsapang Ne PiBmdan-Pidan
 ECde Buin Adi DNgingetang
 DuEmmadak Je Adi BmBahagie
 SaCreng Somah AdiDne..

 BangEmyang Sampun Beli BmPedidi
 NaCtak Tis Panes Di DGumine
 TanEmpe Tresnan Ragan BmAdine
 HiCdup Beline SeDpi
 Tanpa GuGneD..Em   C   D
 GHo..Do..oEmo.. HiCdup BeDline SeGpi..
 Ho..Do..oEmo.. RaCse TanDpe GuGne..
 Ho..Do..oEmo.. HiCdup BeDline SeGpi..
 Ho..Do..oEmo.. NiCki KarDman BeGli..
 Ho..Do..oEmo.. NiCki KarDman BeGli..
 Ho..Do..oEmo.. NiCki KarDman BeEmline..
Tersedia juga di nada dasar: C D E A

FAQ

Apa saja chord gitar untuk lagu Karman Beli?

Chord gitar untuk lagu Karman Beli adalah: G, D, Em, C, Bm

Apa nada dasar asli lagu Karman Beli?

Nada dasar aslinya adalah G.

Berapa tingkat kesulitan memainkan lagu Karman Beli?

Tingkat kesulitannya adalah Beginner.

Bisakah saya memainkan Karman Beli di nada dasar lain?

Bisa. Kamu bisa mengubah nada dasar lagu ini ke nada apa saja menggunakan fitur transpose.

Bisakah Karman Beli dimainkan dengan gitar akustik?

Bisa. Chord ini cocok dimainkan dengan gitar akustik maupun elektrik.

Bisakah saya memainkan Karman Beli dengan ukulele?

Chord Karman Beli bisa dimainkan di gitar maupun ukulele, menggunakan bentuk chord masing-masing alat musik.

Ada berapa chord yang digunakan pada lagu Karman Beli?

Lagu Karman Beli menggunakan 5 chord: G, D, Em, C, Bm

Bagaimana cara paling mudah memainkan Karman Beli?

Kamu bisa menggunakan fitur transpose untuk mengubah nada dasar yang lebih pas dengan jangkauan vokalmu atau menggunakan bentuk chord yang lebih mudah.

Lagu Karman Beli dibuat pada dekade berapa?

Lagu Karman Beli dibuat pada dekade 2020an. Lihat daftar lagu dekade 2020an lainnya di sini

Apakah ada versi chord yang lebih mudah untuk Karman Beli?

Ada. Ketuk tombol Simplify untuk mengubah chord Karman Beli menjadi versi yang lebih mudah untuk pemula - ekstensi rumit seperti maj7, m7, dan angka 9 akan disederhanakan tanpa mengubah nada dasar atau progresi lagunya.

0.3x