Chordyes

Sama Denganna

Kunci Gitar & Lirik Lagu Sama Denganna oleh Gitarena Br Ginting Nada Dasar D

Chord "Sama Denganna" By Gitarena Br Ginting
Capo ♪ fret 3

Intro : D..G..D..D..
        D..G..D..
        F#m A G..A..

Kai Nari DNge Siman AUlihen
Tinading GDahan MesepakD Ndube
AkapGndu Latih Nge MersBmadasa
Nggo SemApat Kerah Ndube BDekasna
Bagem GCibalna Ibas BmArihta
La TerApersada Tiganku NgDayak MetAua..

Mbarenda DAku Kali-KalAikenndu
Bas SalahGku E Tambah-TaDmbahindu
KekeleGngenndu Kurang-KBmurangindu
AtenAdu Ngena BDagi-Bagindu
SaGma Denganna AAku Nge MDbaba SuAina..

Reff :
 DGundari Tigan Kai BGerita IbasBm Arihndu
 Kenca AKin Ndube UkurGndu I PeDdalanAndBmu..
 C#mNdehDer IluhnF#mdu NuGri-Nuri NandBmangi Aku
 IsungAkunindu Ise GuGndari DTeman-Temanku..

 Ola MoEmrahi Mama TDigan
 Enggo GMe Sai Kerna DArihta
 La TerEmpersada NariD Nge
 Enggo GMe Masap MesAayang KaDm Bas PusuAhku..

Musik : D..G..Em Bm A..
        G..G..Em Bm A..

MbarenDda Aku Kali-KAalikenndu
Bas SalahGku E Tambah-TaDmbahindu
KekeleGngenndu Kurang-KBmurangindu
AtenAdu Ngena BDagi-Bagindu
SaGma Denganna AAku Nge MDbaba SuAina..

Reff :
 DGundari Tigan Kai BGerita IbasBm Arihndu
 Kenca AKin Ndube UkurGndu I PeDdalanAndBmu..
 C#mNdehDer IluhndD/F#u NurGi-Nuri NandBmangi Aku
 IsungAkunindu Ise GuGndari DTeman-Temanku..

 Ola MoEmrahi Mama TDigan
 Enggo GMe Sai Kerna DArihta
 La TerEmpersada NariD Nge
 Enggo GMe Masap MesAayang KaDm Bas PusuAhku..

 Ola MoEmrahi Mama TDigan
 Enggo GMe Sai Kerna DArihta
 La TerEmpersada NariD Nge
 Enggo GMe Masap MesAayang KaDm Bas Pusuhku..
 Enggo Me GMasap TigaAnku KaDm Bas Pusuhku..

Outro : D..G A D..
Tersedia juga di nada dasar: C (Nada Asli) E G A
Chord Asli Tap to view
Intro : D#..G#..D#..D#..
        D#..G#..D#..
        Gm Bb G#..Bb..

Kai Nari D#Nge Siman BbUlihen
Tinading G#Dahan MesepakD# Ndube
AkapG#ndu Latih Nge MersCmadasa
Nggo SemBbpat Kerah Ndube BD#ekasna
Bagem G#Cibalna Ibas CmArihta
La TerBbpersada Tiganku NgD#ayak MetBbua..

Mbarenda D#Aku Kali-KalBbikenndu
Bas SalahG#ku E Tambah-TaD#mbahindu
KekeleG#ngenndu Kurang-KCmurangindu
AtenBbdu Ngena BD#agi-Bagindu
SaG#ma Denganna BbAku Nge MD#baba SuBbina..

Reff :
 D#Gundari Tigan Kai BG#erita IbasCm Arihndu
 Kenca BbKin Ndube UkurG#ndu I PeD#dalanBbnduCm..
 DmNdeD#her IluhnD#/Gdu NuG#ri-Nuri NanCmdangi Aku
 IsungBbkunindu Ise GuG#ndari D#Teman-Temanku..

 Ola MoFmrahi Mama TD#igan
 Enggo G#Me Sai Kerna D#Arihta 
 La TerFmpersada NariD# Nge
 Enggo G#Me Masap MesBbayang KaD#m Bas PusuBbhku..

Musik : D#..G#..Fm Cm Bb..
        G#..G#..Fm Cm Bb..

MbarenD#da Aku Kali-KBbalikenndu
Bas SalahG#ku E Tambah-TaD#mbahindu
KekeleG#ngenndu Kurang-KCmurangindu
AtenBbdu Ngena BD#agi-Bagindu
SaG#ma Denganna BbAku Nge MD#baba SuBbina..

Reff :
 D#Gundari Tigan Kai BG#erita IbasCm Arihndu
 Kenca BbKin Ndube UkurG#ndu I PeD#dalanBbnduCm..
 DmNdeD#her IluhnGmdu G#Nuri-Nuri NaCmndangi Aku
 IsungBbkunindu Ise GuG#ndari D#Teman-Temanku..

 Ola MoFmrahi Mama TD#igan
 Enggo G#Me Sai Kerna D#Arihta
 La TerFmpersada NariD# Nge
 Enggo G#Me Masap MesBbayang KaD#m Bas PusuBbhku..

 Ola MoFmrahi Mama TD#igan
 Enggo G#Me Sai Kerna D#Arihta
 La TerFmpersada NariD# Nge
 Enggo G#Me Masap MesBbayang KaD#m Bas Pusuhku..
 Enggo Me G#Masap TigaBbnku KaD#m Bas Pusuhku..

Outro : D#..G# Bb D#..

FAQ

Apa saja chord gitar untuk lagu Sama Denganna?

Chord gitar untuk lagu Sama Denganna adalah: D, G, F#m, A, Bm, C#m, Em, D/F#

Apa nada dasar asli lagu Sama Denganna?

Nada dasar aslinya adalah C.

Berapa tingkat kesulitan memainkan lagu Sama Denganna?

Tingkat kesulitannya adalah Intermediate.

Bisakah saya memainkan Sama Denganna di nada dasar lain?

Bisa. Kamu bisa mengubah nada dasar lagu ini ke nada apa saja menggunakan fitur transpose.

Bisakah Sama Denganna dimainkan dengan gitar akustik?

Bisa. Chord ini cocok dimainkan dengan gitar akustik maupun elektrik.

Bisakah saya memainkan Sama Denganna dengan ukulele?

Chord Sama Denganna bisa dimainkan di gitar maupun ukulele, menggunakan bentuk chord masing-masing alat musik.

Ada berapa chord yang digunakan pada lagu Sama Denganna?

Lagu Sama Denganna menggunakan 8 chord: D, G, F#m, A, Bm, C#m, Em, D/F#

Bagaimana cara paling mudah memainkan Sama Denganna?

Kamu bisa menggunakan fitur transpose untuk mengubah nada dasar yang lebih pas dengan jangkauan vokalmu atau menggunakan bentuk chord yang lebih mudah.

Lagu Sama Denganna dibuat pada dekade berapa?

Lagu Sama Denganna dibuat pada dekade 2020an. Lihat daftar lagu dekade 2020an lainnya di sini

0.3x