Chordyes

Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)

Kunci Gitar & Lirik Lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) oleh Bergek Nada Dasar D

Intro : Dm..Gm..C..Dm..

Pat Keuh Jinoe DmKa..
Hana Meuhoe GmKa..
Boeh Hate Yang CUloen Sayang..
Gadoeh Bak MaDmta..

Woe Dek Bah ADmbang Pinang..
Peurakan Peunoeh GmKa..
Seudih Di MaCmak Ngoen Ayah..
Panik Di ADmbang..

DmHo.. Pat KaC Meugantoeh..
C Loen Mita DmHaba..
DmHo.. AdekC Uloen Call..
C Nomornya Di DmAlihkan..

Musik : Dm C C Dm
        Dm C C Dm

Reff :
 Ka DmLoen Undang Teungku
 Ka A#Tiet Tuet Dum Jame
 AFdek Tem Pergi Ngoen DCiam-Diam..
 Hoe Loen Ba RaGmnup Yang Ka Thoe
 Boeh Hate CBeh.. Abang KeDmucewa..

 KiDmni Ku Kurung Diri
 Gak A#Mau Makan Nasi
 HaFte Loen Teuklik WajahC Tertawa..
 Karna MenghiGmlang Diri
 Loen AngCgap.. Ka Lam KA#ubu..Dmran..

 HaDmna Le Boeh.. HCate Ini..
 C Loen AkhiriDm Kalam..

Woe Dek Bah ADmbang Pinang..
Peurakan Peunoeh GmKa..
Seudih Di MaCmak Ngoen Ayah..
Panik Di ADmbang..

DmHo.. Pat KaC Meugantoeh..
C Loen Mita DmHaba..
DmHo.. AdekC Uloen Call..
C Nomornya Di DmAlihkan..

Musik : Dm C C Dm
        Dm C C Dm

Reff :
 Ka DmLoen Undang Teungku
 Ka A#Tiet Tuet Dum Jame
 AFdek Tem Pergi Ngoen DCiam-Diam..
 Hoe Loen Ba RaGmnup Yang Ka Thoe
 Boeh Hate CBeh.. Abang KeDmucewa..

 KiDmni Ku Kurung Diri
 Gak A#Mau Makan Nasi
 HaFte Loen Teuklik WajahC Tertawa..
 Karna MenghiGmlang Diri
 Loen AngCgap.. Ka Lam KA#ubu..Dmran..

 HaDmna Le Boeh.. HCate Ini..
 C Loen AkhiriDm Kalam..

DmHo.. Pat KaC Meugantoeh..
C Loen Mita DmHaba..
DmHo.. AdekC Uloen Call..
C Nomornya Di DmAlihkan..
Tersedia juga di nada dasar: Am (Nada Asli) C E G

FAQ

Apa saja chord gitar untuk lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)?

Chord gitar untuk lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) adalah: Dm, Gm, C, A#, F

Apa nada dasar asli lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)?

Nada dasar aslinya adalah Am.

Berapa tingkat kesulitan memainkan lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)?

Tingkat kesulitannya adalah Beginner.

Bisakah saya memainkan Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) di nada dasar lain?

Bisa. Kamu bisa mengubah nada dasar lagu ini ke nada apa saja menggunakan fitur transpose.

Bisakah Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) dimainkan dengan gitar akustik?

Bisa. Chord ini cocok dimainkan dengan gitar akustik maupun elektrik.

Bisakah saya memainkan Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) dengan ukulele?

Chord Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) bisa dimainkan di gitar maupun ukulele, menggunakan bentuk chord masing-masing alat musik.

Ada berapa chord yang digunakan pada lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)?

Lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) menggunakan 5 chord: Dm, Gm, C, A#, F

Bagaimana cara paling mudah memainkan Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)?

Kamu bisa menggunakan fitur transpose untuk mengubah nada dasar yang lebih pas dengan jangkauan vokalmu atau menggunakan bentuk chord yang lebih mudah.

Lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) dibuat pada dekade berapa?

Lagu Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) dibuat pada dekade 2020an. Lihat daftar lagu dekade 2020an lainnya di sini

Apakah ada versi chord yang lebih mudah untuk Boeh Hate 4 (Boh Hate 4)?

Ada. Ketuk tombol Simplify untuk mengubah chord Boeh Hate 4 (Boh Hate 4) menjadi versi yang lebih mudah untuk pemula - ekstensi rumit seperti maj7, m7, dan angka 9 akan disederhanakan tanpa mengubah nada dasar atau progresi lagunya.

0.3x