Chordyes

Rindu Hatiku Rindu Raya

Tantari द्वारा Rindu Hatiku Rindu Raya के लिए मूल गिटार कॉर्ड्स और बोल

View Original Key
Capo ♪ fret 5

Intro : Am E Am E

AmSatu-Satu Yang KusEayang..
EKini Hilang Jadi KenAmangan..
AmSatu-Satu Yang KuriEndu..
ETelah Pergi Dari HiduAmpku..

AmSaat-Saat Yang IEndah..
EKini Hanya Tinggal SAmejarah..
AmSaat-Saat GembiraE Di Hari Raya..
ETerasa Sepi Tak BermAmaya..

BiGla Hari RFaya Semua BergemGbira..
Berkumpul SemuCa SG/Banak Dan SauAmdara
Tapi Ku BerduFka Aku Sebatang KGara..
Aku TiaEda Sesiapa..

Reff :
 IFbu.. KuriGndukanmu
 ACyah KG/Busayang PaAmdamu..
 KiFni.. EngkauG Tiada Di PagAmi Raya..

 SaFyu.. RasGanya Hati
 LiChat KanakG/B-Kanak BerAmlari..
 GeFlak.. RGia.. GemEbira..
 Dengan Keluarga TercinAmta..

Musik : DmHaaha GAaa Aaaaa
        HaaCha AaaF Aaaaa
        Dm Bm E..

Di Pusara IFni Kupanjatkan DGoa
Moga Ayah ICbu TG/Benanglah DiAmsana
Ku Merayu TuFhan Ampuni Semua DGosa
TempatkanEmu Di Surga..

Reff :
 IFbu.. KuriGndukanmu
 ACyah KG/Busayang PaAmdamu..
 KiFni.. EngkauG Tiada Di PagAmi Raya..

 SaFyu.. RasGanya Hati
 LiChat KanakG/B-Kanak BerAmlari..
 GeFlak.. RGia.. GemAmbira..

 IFbu.. KuriGndukanmu
 ACyah KG/Busayang PaAmdamu..
 KiFni.. EngkauG Tiada Di PagAmi Raya..

 SaFyu.. RasGanya Hati
 LiChat KanakG/B-Kanak BerAmlari..
 GeFlak.. RGia.. GemAmbira..

 SelaFmat.. HGari.. AmRaya..
 SelaFmat.. HGari.. AmRaya..
इन स्केल में भी उपलब्ध: C D E G
Original Chord Tap to view
Intro : Dm A Dm A

DmSatu-Satu Yang KusAayang..
AKini Hilang Jadi KenDmangan..
DmSatu-Satu Yang KuriAndu..
ATelah Pergi Dari HiduDmpku..

DmSaat-Saat Yang IAndah..
AKini Hanya Tinggal SDmejarah..
DmSaat-Saat GembiraA Di Hari Raya..
ATerasa Sepi Tak BermDmaya..

BiCla Hari RBbaya Semua BergemCbira..
Berkumpul SemuFa SC/Eanak Dan SauDmdara
Tapi Ku BerduBbka Aku Sebatang KCara..
Aku TiaAda Sesiapa..

Reff :
 IBbbu.. KuriCndukanmu
 AFyah KC/Eusayang PaDmdamu..
 KiBbni.. EngkauC Tiada Di PagDmi Raya..

 SaBbyu.. RasCanya Hati
 LiFhat KanakC/E-Kanak BerDmlari..
 GeBblak.. RCia.. GemAbira..
 Dengan Keluarga TercinDmta..

Musik : GmHaaha CAaa Aaaaa
        HaaFha AaaBb Aaaaa
        Gm Em A..

Di Pusara IBbni Kupanjatkan DCoa
Moga Ayah IFbu TC/Eenanglah DiDmsana
Ku Merayu TuBbhan Ampuni Semua DCosa
TempatkanAmu Di Surga..

Reff :
 IBbbu.. KuriCndukanmu
 AFyah KC/Eusayang PaDmdamu..
 KiBbni.. EngkauC Tiada Di PagDmi Raya..

 SaBbyu.. RasCanya Hati
 LiFhat KanakC/E-Kanak BerDmlari..
 GeBblak.. RCia.. GemDmbira..

 IBbbu.. KuriCndukanmu
 AFyah KC/Eusayang PaDmdamu..
 KiBbni.. EngkauC Tiada Di PagDmi Raya..

 SaBbyu.. RasCanya Hati
 LiFhat KanakC/E-Kanak BerDmlari..
 GeBblak.. RCia.. GemDmbira..

 SelaBbmat.. HCari.. DmRaya..
 SelaBbmat.. HCari.. DmRaya..

FAQ

Rindu Hatiku Rindu Raya के लिए कॉर्ड्स क्या हैं?

Rindu Hatiku Rindu Raya के लिए कॉर्ड्स हैं: Am, E, G, F, C, G/B, Dm, Bm

Rindu Hatiku Rindu Raya की मूल कुंजी (key) क्या है?

मूल कुंजी Am है।

Rindu Hatiku Rindu Raya को बजाने की कठिनाई क्या है?

कठिनाई का स्तर Intermediate है।

क्या मैं Rindu Hatiku Rindu Raya को किसी अन्य की (key) में बजा सकता हूँ?

हाँ। आप ट्रांसपोज़ सुविधा का उपयोग करके गाने को किसी भी की (key) में ट्रांसपोज़ कर सकते हैं।

क्या Rindu Hatiku Rindu Raya को एकॉस्टिक गिटार पर बजाया जा सकता है?

हाँ। कॉर्ड्स एकॉस्टिक और इलेक्ट्रिक गिटार दोनों के लिए काम करते हैं।

क्या मैं Rindu Hatiku Rindu Raya को गिटार पर बजा सकता हूँ?

Rindu Hatiku Rindu Raya के कॉर्ड गिटार और यूकूलेले दोनों पर बजाए जा सकते हैं, हर वाद्ययंत्र के अपने कॉर्ड आकार का उपयोग करके।

Rindu Hatiku Rindu Raya में कितने कॉर्ड्स का उपयोग किया जाता है?

Rindu Hatiku Rindu Raya में 8 कॉर्ड्स का उपयोग होता है: Am, E, G, F, C, G/B, Dm, Bm

Rindu Hatiku Rindu Raya को बजाने का सबसे आसान तरीका क्या है?

आप ट्रांसपोज़ सुविधा का उपयोग करके की (key) को बदल सकते हैं जो आपके वोकल रेंज से बेहतर मेल खाती हो या आसान कॉर्ड आकृतियों का उपयोग कर सकते हैं।

Rindu Hatiku Rindu Raya गाना किस दशक में बना था?

Rindu Hatiku Rindu Raya गाना 2020 के दशक में बनाया गया था। यहाँ 2020 के और भी गाने देखें

0.3x