Chordyes

Harusnya Tak Bertahan

Gustrian Geno द्वारा Harusnya Tak Bertahan के लिए मूल गिटार कॉर्ड्स और बोल

View Original Key
Intro : Am G Dm Am
        Am G F E..
        Dm Am E Am
        Dm Am E Am..

AmKerana Cinta AkuG Masih Bertahan..
DmKerana Rindu Ku SAmetia Menunggu
ACku.. MerindFukanmu
Walaupun EDirimu Tak MerindAmukanku
Apakah DmSemua Kini TAmelah Berbeza
Diriku ETak Lagi Engkau CiAmntaE..

AmKertas Yang Putih EngkauG Torehkan Tinta..
DmKau Tulis Aku DalamAm Diary Kita
KiCni.. Baru KuF Sadari
KehadiEranku Hanya PermainanAm Hati
Gurauan DmSayang Yang EngkauAm Berikan
Nyatanya EHanya Pelampiasan..

Reff :
 PercuAmma Aku MemikiGrkanmu..
 PercuDmma Aku MenyayAmangimu..
 SedangAmkan Engkau BersamaG Dia..
 Tak MeFmandang Diriku Yang TeErluka..

 HarusAmkah Engkau Aku RGelakan..
 HarusDmnya Diriku Tak BertAmahan..
 TerhaAmnyut Dalam PercintGaan Ini..
 Hanya FMembuat Luka Di DalamE Hati..

 Tiada GunaDmnya.. Aku BertaruhAm Rindu
 Jikalau EEngkau Tak MencintaAmiku..

Musik : Am G Dm Am
        Am G F E..
        Dm Am E Am
        Dm Am E Am..

AmKertas Yang Putih EngkauG Torehkan Tinta..
DmKau Tulis Aku DalamAm Diary Kita
KiCni.. Baru KuF Sadari
KehadiEranku Hanya PermainanAm Hati
Gurauan DmSayang Yang EngkauAm Berikan
Nyatanya EHanya Pelampiasan..

Reff :
 PercuAmma Aku MemikiGrkanmu..
 PercuDmma Aku MenyayAmangimu..
 SedangAmkan Engkau BersamaG Dia..
 Tak MeFmandang Diriku Yang TeErluka..

 HarusAmkah Engkau Aku RGelakan..
 HarusDmnya Diriku Tak BertAmahan..
 TerhaAmnyut Dalam PercintGaan Ini..
 Hanya FMembuat Luka Di DalamE Hati..

 Tiada GunaDmnya.. Aku BertaruhAm Rindu
 Jikalau EEngkau Tak MencintaAmiku..
 Tiada GunaDmnya.. Aku BertaruhAm Rindu
 Jikalau EEngkau Tak MencintaAmiku..

Outro : Dm Am E Am
        Dm Am E Am..
इन स्केल में भी उपलब्ध: C D E G
Original Chord Tap to view
Intro : Fm D# A#m Fm
        Fm D# C# C..
        A#m Fm C Fm
        A#m Fm C Fm..

FmKerana Cinta AkuD# Masih Bertahan..
A#mKerana Rindu Ku SFmetia Menunggu
AG#ku.. MerindC#ukanmu
Walaupun CDirimu Tak MerindFmukanku
Apakah A#mSemua Kini TFmelah Berbeza
Diriku CTak Lagi Engkau CiFmntaC..

FmKertas Yang Putih EngkauD# Torehkan Tinta..
A#mKau Tulis Aku DalamFm Diary Kita
KiG#ni.. Baru KuC# Sadari
KehadiCranku Hanya PermainanFm Hati
Gurauan A#mSayang Yang EngkauFm Berikan
Nyatanya CHanya Pelampiasan..

Reff :
 PercuFmma Aku MemikiD#rkanmu..
 PercuA#mma Aku MenyayFmangimu..
 SedangFmkan Engkau BersamaD# Dia..
 Tak MeC#mandang Diriku Yang TeCrluka..

 HarusFmkah Engkau Aku RD#elakan..
 HarusA#mnya Diriku Tak BertFmahan..
 TerhaFmnyut Dalam PercintD#aan Ini..
 Hanya C#Membuat Luka Di DalamC Hati..

 Tiada GunaA#mnya.. Aku BertaruhFm Rindu
 Jikalau CEngkau Tak MencintaFmiku..

Musik : Fm D# A#m Fm
        Fm D# C# C..
        A#m Fm C Fm
        A#m Fm C Fm..

FmKertas Yang Putih EngkauD# Torehkan Tinta..
A#mKau Tulis Aku DalamFm Diary Kita
KiG#ni.. Baru KuC# Sadari
KehadiCranku Hanya PermainanFm Hati
Gurauan A#mSayang Yang EngkauFm Berikan
Nyatanya CHanya Pelampiasan..

Reff :
 PercuFmma Aku MemikiD#rkanmu..
 PercuA#mma Aku MenyayFmangimu..
 SedangFmkan Engkau BersamaD# Dia..
 Tak MeC#mandang Diriku Yang TeCrluka..

 HarusFmkah Engkau Aku RD#elakan..
 HarusA#mnya Diriku Tak BertFmahan..
 TerhaFmnyut Dalam PercintD#aan Ini..
 Hanya C#Membuat Luka Di DalamC Hati..

 Tiada GunaA#mnya.. Aku BertaruhFm Rindu
 Jikalau CEngkau Tak MencintaFmiku..
 Tiada GunaA#mnya.. Aku BertaruhFm Rindu
 Jikalau CEngkau Tak MencintaFmiku..

Outro : A#m Fm C Fm
        A#m Fm C Fm..

FAQ

Harusnya Tak Bertahan के लिए कॉर्ड्स क्या हैं?

Harusnya Tak Bertahan के लिए कॉर्ड्स हैं: Am, G, Dm, F, E, C

Harusnya Tak Bertahan की मूल कुंजी (key) क्या है?

मूल कुंजी Am है।

Harusnya Tak Bertahan को बजाने की कठिनाई क्या है?

कठिनाई का स्तर Beginner है।

क्या मैं Harusnya Tak Bertahan को किसी अन्य की (key) में बजा सकता हूँ?

हाँ। आप ट्रांसपोज़ सुविधा का उपयोग करके गाने को किसी भी की (key) में ट्रांसपोज़ कर सकते हैं।

क्या Harusnya Tak Bertahan को एकॉस्टिक गिटार पर बजाया जा सकता है?

हाँ। कॉर्ड्स एकॉस्टिक और इलेक्ट्रिक गिटार दोनों के लिए काम करते हैं।

क्या मैं Harusnya Tak Bertahan को गिटार पर बजा सकता हूँ?

Harusnya Tak Bertahan के कॉर्ड गिटार और यूकूलेले दोनों पर बजाए जा सकते हैं, हर वाद्ययंत्र के अपने कॉर्ड आकार का उपयोग करके।

Harusnya Tak Bertahan में कितने कॉर्ड्स का उपयोग किया जाता है?

Harusnya Tak Bertahan में 6 कॉर्ड्स का उपयोग होता है: Am, G, Dm, F, E, C

Harusnya Tak Bertahan को बजाने का सबसे आसान तरीका क्या है?

आप ट्रांसपोज़ सुविधा का उपयोग करके की (key) को बदल सकते हैं जो आपके वोकल रेंज से बेहतर मेल खाती हो या आसान कॉर्ड आकृतियों का उपयोग कर सकते हैं।

Harusnya Tak Bertahan गाना किस दशक में बना था?

Harusnya Tak Bertahan गाना 2020 के दशक में बनाया गया था। यहाँ 2020 के और भी गाने देखें

0.3x