Chordyes

Mainan Janji

Gienzany द्वारा Mainan Janji के लिए G स्केल में गिटार कॉर्ड्स और बोल

View Original Key
Capo ♪ fret 4

Intro : G..D Bm
        Em A..D..
        G A D..
        Em A A..D..

Barulang Janjian DUda Mungkia..
Barupo Alah BiEmaso..
AKato Talompek Jo Taluwia..
Bana Jadilah DDuto..

Int. G D A D..

Denai Salah TaDlampau Harok..
Maaf Dipintak DiEmbari..
ADisangko Baiak Dapek Dibaok
Buruak Tagungguang DDiri..

GSampai Hati BDana Uda..
A Uda KadDiri Nanko..
GBak Cando SangDajo..
MamAbuek Denai TalDuko..

Reff :
 Ka Ubun UGbun Paniang Taraso
 Ka Jantuang HaDti Sakik PadiaBmhnyo..
 Uda DiEmharok Ka Kawan HAiduik..
 Tiok MaAlangkah Mangko KasDuruik..

 Jikok SakaGli Dapek Dibtenggang
 Kaduo KaDli Maaf DibarBmikan..
 Barulang EmUlang Baganti PakaAian
 Kini Jo ABaisuak BalaiDanan..

 Tiado EmNan Patuik Jadi PagAangan..
 Janji Dek AUda Barupo Cando MDainan..

Musik : G..D Bm
        Em A..D..
        G A D..
        Em A A..D..

Denai Salah TaDlampau Harok..
Maaf Dipintak DiEmbari..
ADisangko Baiak Dapek Dibaok
Buruak Tagungguang DDiri..

GSampai Hati BDana Uda..
A Uda KadDiri Nanko..
GBak Cando SangDajo..
MamAbuek Denai TalDuko..

Reff :
 Ka Ubun UGbun Paniang Taraso
 Ka Jantuang HaDti Sakik PadiaBmhnyo..
 Uda DiEmharok Ka Kawan HAiduik..
 Tiok MaAlangkah Mangko KasDuruik..

 Jikok SakaGli Dapek Dibtenggang
 Kaduo KaDli Maaf DibarBmikan..
 Barulang EmUlang Baganti PakaAian
 Kini Jo ABaisuak BalaiDanan..

 Tiado EmNan Patuik Jadi PagAangan..
 Janji Dek AUda Barupo Cando MDainan..

Outro : G A D..
        Em A A..D..
इन स्केल में भी उपलब्ध: F (मूल स्केल) C D E A
Original Chord Tap to view
Intro : A..E C#m
        F#m B..E..
        A B E..
        F#m B B..E..

Barulang Janjian EUda Mungkia..
Barupo Alah BiF#maso..
BKato Talompek Jo Taluwia..
Bana Jadilah EDuto..

Int. A E B E..

Denai Salah TaElampau Harok..
Maaf Dipintak DiF#mbari..
BDisangko Baiak Dapek Dibaok
Buruak Tagungguang EDiri..

ASampai Hati BEana Uda..
B Uda KadEiri Nanko..
ABak Cando SangEajo..
MamBbuek Denai TalEuko..

Reff :
 Ka Ubun UAbun Paniang Taraso
 Ka Jantuang HaEti Sakik PadiaC#mhnyo..
 Uda DiF#mharok Ka Kawan HBiduik..
 Tiok MaBlangkah Mangko KasEuruik..

 Jikok SakaAli Dapek Dibtenggang
 Kaduo KaEli Maaf DibarC#mikan..
 Barulang F#mUlang Baganti PakaBian
 Kini Jo BBaisuak BalaiEanan..

 Tiado F#mNan Patuik Jadi PagBangan..
 Janji Dek BUda Barupo Cando MEainan..

Musik : A..E C#m
        F#m B..E..
        A B E..
        F#m B B..E..

Denai Salah TaElampau Harok..
Maaf Dipintak DiF#mbari..
BDisangko Baiak Dapek Dibaok
Buruak Tagungguang EDiri..

ASampai Hati BEana Uda..
B Uda KadEiri Nanko..
ABak Cando SangEajo..
MamBbuek Denai TalEuko..

Reff :
 Ka Ubun UAbun Paniang Taraso
 Ka Jantuang HaEti Sakik PadiaC#mhnyo..
 Uda DiF#mharok Ka Kawan HBiduik..
 Tiok MaBlangkah Mangko KasEuruik..

 Jikok SakaAli Dapek Dibtenggang
 Kaduo KaEli Maaf DibarC#mikan..
 Barulang F#mUlang Baganti PakaBian
 Kini Jo BBaisuak BalaiEanan..

 Tiado F#mNan Patuik Jadi PagBangan..
 Janji Dek BUda Barupo Cando MEainan..

Outro : A B E..
        F#m B B..E..

FAQ

Mainan Janji के लिए कॉर्ड्स क्या हैं?

Mainan Janji के लिए कॉर्ड्स हैं: G, D, Bm, Em, A

Mainan Janji की मूल कुंजी (key) क्या है?

मूल कुंजी F है।

Mainan Janji को बजाने की कठिनाई क्या है?

कठिनाई का स्तर Beginner है।

क्या मैं Mainan Janji को किसी अन्य की (key) में बजा सकता हूँ?

हाँ। आप ट्रांसपोज़ सुविधा का उपयोग करके गाने को किसी भी की (key) में ट्रांसपोज़ कर सकते हैं।

क्या Mainan Janji को एकॉस्टिक गिटार पर बजाया जा सकता है?

हाँ। कॉर्ड्स एकॉस्टिक और इलेक्ट्रिक गिटार दोनों के लिए काम करते हैं।

क्या मैं Mainan Janji को गिटार पर बजा सकता हूँ?

Mainan Janji के कॉर्ड गिटार और यूकूलेले दोनों पर बजाए जा सकते हैं, हर वाद्ययंत्र के अपने कॉर्ड आकार का उपयोग करके।

Mainan Janji में कितने कॉर्ड्स का उपयोग किया जाता है?

Mainan Janji में 5 कॉर्ड्स का उपयोग होता है: G, D, Bm, Em, A

Mainan Janji को बजाने का सबसे आसान तरीका क्या है?

आप ट्रांसपोज़ सुविधा का उपयोग करके की (key) को बदल सकते हैं जो आपके वोकल रेंज से बेहतर मेल खाती हो या आसान कॉर्ड आकृतियों का उपयोग कर सकते हैं।

Mainan Janji गाना किस दशक में बना था?

Mainan Janji गाना 2020 के दशक में बनाया गया था। यहाँ 2020 के और भी गाने देखें

0.3x