Chordyes

Tiang Demen

Accords de guitare et paroles pour Tiang Demen par Ocha Putri dans la tonalité de A

View Original Key
Capo di fret 2

Intro : A E A E B B
        A E A E
        A E A E B

Tiang DeEmen Teken Beli
Boye Je DeG#mmen Tuah Di Munyi
SakeAwale UlingB Dasaring EHati
Bukti G#mTresnan Tiang Tekening ARagan Beli
BaBreng Sehidup SemEati
Sumpah AJanji SBekale NisEkale..
TiAwas Bareng SBugih Bareng
JeG#mle Melah Rage BaC#mreng
AAne Penting NgBajak Beli..

Int. E G#m A B

Tiang TresEne Ngajak Beli
Sube PercaG#mye Tekening Beli
Diastun AApe DogenB Geginan EBeli
Diapin DaG#mdi Petani, Diapin ADadi Kuli
ABpe Buin PenyEanyi
PegaAwai SwastaB Miwah NeEgeri..
EnAto Tuah SBuwegine
Ne G#mPenting Rage MekuC#mli
TiAang Sayang.. TBeken Beli..

Reff :
 Diapin Je Dadi EPetani
 Tiang DeBmen..
 Ngubuh ASampi MemBule EPaBdi..

 Diapin Je PegaEwai Negeri
 Tiang DeBmen..
 Ane APenting EdeB KorEupBsi..

 Diapin Beli SuEpir Taksi
 Tiang DeBmen..
 Ne Penting ASing NyledetinB PenEumpBang..

 Diapin Beli DaEdi Satpam
 Tiang DeBmen..
 Ape ABuin Bli DBadi
 Satpam ATiang SebBilang EWai..

Musik : A E A E B B
        A E A E
        A E A E B

Tiang TresEne Ngajak Beli
Sube PercaG#mye Tekening Beli
Diastun AApe DogenB Geginan EBeli
Diapin DaG#mdi Petani, Diapin ADadi Kuli
ABpe Buin PenyEanyi
PegaAwai SwastaB Miwah NeEgeri..
EnAto Tuah SBuwegine
Ne G#mPenting Rage MekuC#mli
TiAang Sayang.. TBeken Beli..

Reff :
 Diapin Je Dadi EPetani
 Tiang DeBmen..
 Ngubuh ASampi MemBule EPaBdi..

 Diapin Je PegaEwai Negeri
 Tiang DeBmen..
 Ane APenting EdeB KorEupBsi..

 Diapin Beli SuEpir Taksi
 Tiang DeBmen..
 Ne Penting ASing NyledetinB PenEumpBang..

 Diapin Beli DaEdi Satpam
 Tiang DeBmen..
 Ape ABuin Bli DBadi
 Satpam ATiang SebBilang EWai..

Outro : A E A E
        A E A E B
        E
Disponible aussi en: F (Tonalité originale) C D E G
Original Chord Tap to view
Intro : G D G D A A
        G D G D
        G D G D A

Tiang DeDmen Teken Beli
Boye Je DeF#mmen Tuah Di Munyi
SakeGwale UlingA Dasaring DHati
Bukti F#mTresnan Tiang TekeningG Ragan Beli
BaAreng Sehidup SemDati
Sumpah GJanji SAekale NisDkale..
TiGwas Bareng SAugih Bareng 
JeF#mle Melah Rage BBmareng
AGne Penting NgAajak Beli..

Int. D F#m G A

Tiang TresDne Ngajak Beli
Sube PercaF#mye Tekening Beli
Diastun GApe DogenA Geginan DBeli
Diapin DaF#mdi Petani, DiapinG Dadi Kuli
AApe Buin PenyDanyi
PegaGwai SwastaA Miwah NeDgeri..
EnGto Tuah SAuwegine
Ne F#mPenting Rage MekBmuli
TiGang Sayang.. TAeken Beli..

Reff :
 Diapin Je Dadi DPetani
 Tiang DeAmen..
 Ngubuh GSampi MemAule DPaAdi..

 Diapin Je PegaDwai Negeri
 Tiang DeAmen..
 Ane GPenting EdeA KorDupAsi..

 Diapin Beli SuDpir Taksi
 Tiang DeAmen..
 Ne Penting GSing NyledetinA PenDumpAang..

 Diapin Beli DaDdi Satpam 
 Tiang DeAmen..
 Ape GBuin Bli DAadi
 Satpam GTiang SebAilang DWai..

Musik : G D G D A A
        G D G D
        G D G D A

Tiang TresDne Ngajak Beli
Sube PercaF#mye Tekening Beli
Diastun GApe DogenA Geginan DBeli
Diapin DaF#mdi Petani, DiapinG Dadi Kuli
AApe Buin PenyDanyi
PegaGwai SwastaA Miwah NeDgeri..
EnGto Tuah SAuwegine
Ne F#mPenting Rage MekBmuli
TiGang Sayang.. TAeken Beli..

Reff :
 Diapin Je Dadi DPetani
 Tiang DeAmen..
 Ngubuh GSampi MemAule DPaAdi..

 Diapin Je PegaDwai Negeri
 Tiang DeAmen..
 Ane GPenting EdeA KorDupAsi..

 Diapin Beli SuDpir Taksi
 Tiang DeAmen..
 Ne Penting GSing NyledetinA PenDumpAang..

 Diapin Beli DaDdi Satpam 
 Tiang DeAmen..
 Ape GBuin Bli DAadi
 Satpam GTiang SebAilang DWai..

Outro : G D G D
        G D G D A
        D

FAQ

Quels sont les accords pour Tiang Demen ?

Les accords pour Tiang Demen sont : A, E, B, G#m, C#m

Quelle est la tonalité originale de Tiang Demen ?

La tonalité originale est F.

Quelle est la difficulté pour jouer Tiang Demen ?

Le niveau de difficulté est Beginner.

Puis-je jouer Tiang Demen dans une autre tonalité ?

Oui. Vous pouvez transposer la chanson dans n'importe quelle tonalité en utilisant la fonction de transposition.

Tiang Demen peut-elle être jouée sur une guitare acoustique ?

Oui. Les accords fonctionnent pour la guitare acoustique et électrique.

Puis-je jouer Tiang Demen au ukulélé ?

Les accords de Tiang Demen peuvent être joués à la guitare ou au ukulélé, en utilisant les positions propres à chaque instrument.

Combien d'accords sont utilisés dans Tiang Demen ?

Tiang Demen utilise 5 accords : A, E, B, G#m, C#m

Quelle est la façon la plus simple de jouer Tiang Demen ?

Vous pouvez utiliser la fonction de transposition pour changer la tonalité et l'adapter à votre gamme vocale ou utiliser des formes d'accords plus faciles.

Dans quelle décennie Tiang Demen a-t-elle été créée ?

Tiang Demen a été créée dans les années 2020. Voir plus de chansons des 2020 ici

0.3x