Chordyes

Pilihan Ati

Accords de guitare de base et paroles pour Pilihan Ati par Migren Official & Maulida

View Original Key
Capo ♪ fret 4

Intro : F G Em Am Dm..G..

MaCtur Nuwun NggoG Kowe CahC Ayu..
Sing FGelem NrimoG KekurangCanGku..
JanCjiku Ra BGakal Ninggal CLungo..
MlaFku BebarGengan Tekan CTuo..

SeFpurane YenG Akeh SaClahe..
SaFbarmu Ra GOno TandinAmgane..
RoFso Nyaman SingG Nggawe BerCtaG/Bhan.Am.
Aku YaDmkin Bakal Urip SesandGingan..

Senajan FAkeh GodGaan.Em. Akeh PAmacoban..
Tresnoku DmTenanan.. GOra Nggo Dolanan..

Reff :
 Madep ManFteb Ro KGowe.. REma Ono AmLiane
 Mugo GusFti NgijabGahi.C. Katresnan Iki..
 Bapak FIbumu..G Paring PangCestu..

 PanyuwunFku Mung SGiji.. EmKowe NjogAmo Ati..
 Dinggo AFku PilihaGnmu.. NgCancani Uripmu..
 DongaFku Mugo KoweG Dadi JoCdoku..

Musik : F G Em Am
        F G C C7
        F G C..

SeFpurane YenG Akeh SaClahe..
SaFbarmu Ra GOno TandinAmgane..
RoFso Nyaman SingG Nggawe BerCtaG/Bhan.Am.
Aku YaDmkin Bakal Urip SesandGingan..

Senajan FAkeh GodGaan.Em. Akeh PAmacoban..
Tresnoku DmTenanan.. GOra Nggo Dolanan..

Reff :
 Madep ManFteb Ro KGowe.. REma Ono AmLiane
 Mugo GusFti NgijabGahi.C. Katresnan Iki..
 Bapak FIbumu..G Paring PangCestu..

 PanyuwunFku Mung SGiji.. EmKowe NjogAmo Ati..
 Dinggo AFku PilihaGnmu.. NgCancani Uripmu..
 DongaFku Mugo KoweG Dadi JoCdoku..

 Madep ManFteb Ro KGowe.. REma Ono AmLiane
 Mugo GusFti NgijabGahi.C. Katresnan Iki..
 Bapak FIbumu..G Paring PangCestu..

 PanyuwunFku Mung SGiji.. EmKowe NjogAmo Ati..
 Dinggo AFku PilihaGnmu.. NgCancani Uripmu..
 DongaFku Mugo KoweG Dadi JoCdoku..
 DongaFku Mugo KoweG Dadi JoAmdoku..
 DongaFku Mugo KoweG Dadi JoCdoku..
Disponible aussi en: C D E G A
Original Chord Tap to view
Intro : A B G#m C#m F#m..B..

MaEtur Nuwun NggoB Kowe CahE Ayu..
Sing AGelem NrimoB KekurangEankBu..
JanEjiku Ra BBakal Ninggal ELungo..
MlaAku BebarBengan Tekan ETuo..

SeApurane YenB Akeh SaElahe..
SaAbarmu Ra BOno TandinC#mgane..
RoAso Nyaman SingB Nggawe BerEtaB/D#han..C#m
Aku YaF#mkin Bakal Urip SesandBingan..

Senajan AAkeh GodBaan.G#m. Akeh PC#macoban..
Tresnoku F#mTenanan.. BOra Nggo Dolanan..

Reff :
 Madep ManAteb Ro KBowe.. RG#ma Ono C#mLiane
 Mugo GusAti NgijabBahi.E. Katresnan Iki..
 Bapak AIbumu..B Paring PangEestu..

 PanyuwunAku Mung SBiji.. G#mKowe NjogC#mo Ati..
 Dinggo AAku PilihaBnmu.. NgEancani Uripmu..
 DongaAku Mugo KoweB Dadi JoEdoku..

Musik : A B G#m C#m
        A B E E7
        A B E..

SeApurane YenB Akeh SaElahe..
SaAbarmu Ra BOno TandinC#mgane..
RoAso Nyaman SingB Nggawe BerEtaB/D#han..C#m
Aku YaF#mkin Bakal Urip SesandBingan..

Senajan AAkeh GodBaan.G#m. Akeh PC#macoban..
Tresnoku F#mTenanan.. BOra Nggo Dolanan..

Reff :
 Madep ManAteb Ro KBowe.. RG#ma Ono C#mLiane
 Mugo GusAti NgijabBahi.E. Katresnan Iki..
 Bapak AIbumu..B Paring PangEestu..

 PanyuwunAku Mung SBiji.. G#mKowe NjogC#mo Ati..
 Dinggo AAku PilihaBnmu.. NgEancani Uripmu..
 DongaAku Mugo KoweB Dadi JoEdoku..

 Madep ManAteb Ro KBowe.. RG#ma Ono C#mLiane
 Mugo GusAti NgijabBahi.E. Katresnan Iki..
 Bapak AIbumu..B Paring PangEestu..

 PanyuwunAku Mung SBiji.. G#mKowe NjogC#mo Ati..
 Dinggo AAku PilihaBnmu.. NgEancani Uripmu..
 DongaAku Mugo KoweB Dadi JoEdoku..
 DongaAku Mugo KoweB Dadi JoC#mdoku..
 DongaAku Mugo KoweB Dadi JoEdoku..

FAQ

Quels sont les accords pour Pilihan Ati ?

Les accords pour Pilihan Ati sont : F, G, Em, Am, Dm, C, G/B, C7

Quelle est la tonalité originale de Pilihan Ati ?

La tonalité originale est F.

Quelle est la difficulté pour jouer Pilihan Ati ?

Le niveau de difficulté est Beginner.

Puis-je jouer Pilihan Ati dans une autre tonalité ?

Oui. Vous pouvez transposer la chanson dans n'importe quelle tonalité en utilisant la fonction de transposition.

Pilihan Ati peut-elle être jouée sur une guitare acoustique ?

Oui. Les accords fonctionnent pour la guitare acoustique et électrique.

Puis-je jouer Pilihan Ati au ukulélé ?

Les accords de Pilihan Ati peuvent être joués à la guitare ou au ukulélé, en utilisant les positions propres à chaque instrument.

Combien d'accords sont utilisés dans Pilihan Ati ?

Pilihan Ati utilise 8 accords : F, G, Em, Am, Dm, C, G/B, C7

Quelle est la façon la plus simple de jouer Pilihan Ati ?

Vous pouvez utiliser la fonction de transposition pour changer la tonalité et l'adapter à votre gamme vocale ou utiliser des formes d'accords plus faciles.

Dans quelle décennie Pilihan Ati a-t-elle été créée ?

Pilihan Ati a été créée dans les années 2020. Voir plus de chansons des 2020 ici

0.3x