Chordyes

Ninggal Loro

Accords de guitare de base et paroles pour Ninggal Loro par Lopas Music

View Original Key
Capo fret 2

Intro : G..

Tak GTompo.. SenajanD Atiku Loro
SliraEmmu Teko NambahiC Ati NeloGngso
Tak GTrimo.. Wis KokD Gawe Gelo
Cukup EmSemene LelCakon CDrito TGresno..

TegaGne SliramuC NgelaraniG Aku
TegaGne SliramuC NinggalnDe Aku
PamitGmu Dolan NCanging Malah GLungo
SepreGne Tanpo KCabar TanpDo Warto..

SoEmpo Wonge.. Sing OraBm Nelongso
Wis DiCpercoyo MDalah Gawe GGeGloD/F#..
JanEmji Setyo.. SaikiBm Wis Dadi Crito
Kang PungCkasane MDalah Medhot TrGesno..

Reff :
 Tak GTompo.. SenajanD Atiku Loro
 SliraEmmu Teko NambahiC Ati NeloGngso
 Tak GTrimo.. Wis KokD Gawe Gelo
 Cukup EmSemene LelCakon CDrito TGresno..

Musik : Em Bm C D G G D/F#
        Em Bm C D G G D/F#

SoEmpo Wonge.. Sing OraBm Nelongso
Wis DiCpercoyo MDalah Gawe GCiGdrD/F#o
LoEmro Ati.. SaikiBm Sing Tak Rasakne
Tekan CSeprene RaD Ono TamGbane..

Reff :
 Tak GTompo.. SenajanD Atiku Loro
 SliraEmmu Teko NambahiC Ati NeloGngso
 Tak GTrimo.. Wis KokD Gawe Gelo
 Cukup EmSemene LelCakon CDrito TGresno..

 Tak GTompo.. SenajanD Atiku Loro
 SliraEmmu Teko NambahiC Ati NeloGngso
 Tak GTrimo.. Wis KokD Gawe Gelo
 Cukup EmSemene LelCakon CDrito TGreGsnD/F#o..
 Cukup EmSemene LelCakon CDrito TGresno..
Disponible aussi en: C D E A
Original Chord Tap to view
Lopas Music - Ninggal Loro

Intro : A..

Tak ATompo.. SenajanE Atiku Loro
SliraF#mmu Teko NambahiD Ati NeloAngso
Tak ATrimo.. Wis KokE Gawe Gelo
Cukup F#mSemene LelDakon CErito TAresno..

TegaAne SliramuD NgelaraniA Aku
TegaAne SliramuD NinggalnEe Aku
PamitAmu Dolan NDanging Malah ALungo
SepreAne Tanpo KDabar TanpEo Warto..

SoF#mpo Wonge.. Sing OraC#m Nelongso
Wis DiDpercoyo MEalah Gawe AGeAloE/G#..
JanF#mji Setyo.. SaikiC#m Wis Dadi Crito
Kang PungDkasane MEalah Medhot TrAesno..

Reff :
 Tak ATompo.. SenajanE Atiku Loro
 SliraF#mmu Teko NambahiD Ati NeloAngso
 Tak ATrimo.. Wis KokE Gawe Gelo
 Cukup F#mSemene LelDakon CErito TAresno..

Musik : F#m C#m D E A A E/G#
        F#m C#m D E A A E/G#

SoF#mpo Wonge.. Sing OraC#m Nelongso
Wis DiDpercoyo MEalah Gawe ACiAdrE/G#o
LoF#mro Ati.. SaikiC#m Sing Tak Rasakne
Tekan DSeprene RaE Ono TamAbane..

Reff :
 Tak ATompo.. SenajanE Atiku Loro
 SliraF#mmu Teko NambahiD Ati NeloAngso
 Tak ATrimo.. Wis KokE Gawe Gelo
 Cukup F#mSemene LelDakon CErito TAresno..

 Tak ATompo.. SenajanE Atiku Loro
 SliraF#mmu Teko NambahiD Ati NeloAngso
 Tak ATrimo.. Wis KokE Gawe Gelo
 Cukup F#mSemene LelDakon CErito TAreAsnE/G#o..
 Cukup F#mSemene LelDakon CErito TAresno..

FAQ

Quels sont les accords pour Ninggal Loro ?

Les accords pour Ninggal Loro sont : G, D, Em, C, Bm, D/F#

Quelle est la tonalité originale de Ninggal Loro ?

La tonalité originale est G.

Quelle est la difficulté pour jouer Ninggal Loro ?

Le niveau de difficulté est Beginner.

Puis-je jouer Ninggal Loro dans une autre tonalité ?

Oui. Vous pouvez transposer la chanson dans n'importe quelle tonalité en utilisant la fonction de transposition.

Ninggal Loro peut-elle être jouée sur une guitare acoustique ?

Oui. Les accords fonctionnent pour la guitare acoustique et électrique.

Puis-je jouer Ninggal Loro au ukulélé ?

Les accords de Ninggal Loro peuvent être joués à la guitare ou au ukulélé, en utilisant les positions propres à chaque instrument.

Combien d'accords sont utilisés dans Ninggal Loro ?

Ninggal Loro utilise 6 accords : G, D, Em, C, Bm, D/F#

Quelle est la façon la plus simple de jouer Ninggal Loro ?

Vous pouvez utiliser la fonction de transposition pour changer la tonalité et l'adapter à votre gamme vocale ou utiliser des formes d'accords plus faciles.

Dans quelle décennie Ninggal Loro a-t-elle été créée ?

Ninggal Loro a été créée dans les années 2020. Voir plus de chansons des 2020 ici

0.3x