Chordyes

Mare Meseselan

Accords de guitare de base et paroles pour Mare Meseselan par GusWan

View Original Key
Intro : F G Em Am
        Dm G C G..

CSeseg RaseG Dihati..
AmNingehang MEmunyin Adi..
DmAdi Ngorang Lakar MegGedi..
EmTulus Rase Di Hati..
AmTiang Nresnain Beli..
NaFnging Beli Sing Taen PedGuli..

CKeto MunyinG Adi..
AmTekek NgelEmutin Beli
DmEne Galahe Ne SidGuri..
EmMare Beli Merase
AmKilangan Ragan Adi..
NyeFsel Rase Nyesek Di HGati..

HanFcur.. Perasaan BGeli..
Rikale NinggaEmlin.. Ragan Adi MegAmedi..
Sing KuFat.. Sing Kuat Beli NaGenang..

Chorus :
EmSing BFuin Ade RaganG Adi..
NimpaEmlin Kale Beli KesepAmian..
Anget GeDmlutan Adi Dugase PGidan
Mekejang Dadi KenaCngan.C7.

NyeEmsel BFeli Pidan State NyamGpahang
Tulus AEmdi Sing Taen Beli NgrasAmeyang..
Mare JaDmni Bli Merase MesesGelan
Disubane Bli KilaCngan.G.

Int. : F G Em Am
       Dm G C G

HanFcur.. Perasaan BGeli..
Rikale NinggaEmlin.. Ragan Adi MegAmedi..
Sing KuFat.. Sing Kuat Beli NaGenang..

Chorus :
EmSing BFuin Ade RaganG Adi..
NimpaEmlin Kale Beli KesepAmian..
Anget GeDmlutan Adi Dugase PGidan
Mekejang Dadi KenaCngan.C7.

NyeEmsel BFeli Pidan State NyamGpahang
Tulus AEmdi Sing Taen Beli NgrasAmeyang..
Mare JaDmni Bli Merase MesesGelan
Disubane Bli KilaCngan.G. C
Disponible aussi en: C D E G A
Original Chord Tap to view
Capo : fret 1

Intro : C D Bm Em
        Am D G D..

GSeseg RaseD Dihati..
EmNingehang MBmunyin Adi..
AmAdi Ngorang Lakar MegDedi..
BmTulus Rase Di Hati..
EmTiang Nresnain Beli..
NaCnging Beli Sing Taen PedDuli..

GKeto MunyinD Adi..
EmTekek NgelBmutin Beli
AmEne Galahe Ne SidDuri..
BmMare Beli Merase
EmKilangan Ragan Adi..
NyeCsel Rase Nyesek Di HDati..

HanCcur.. Perasaan BDeli..
Rikale NinggaBmlin.. Ragan Adi MegEmedi..
Sing KuCat.. Sing Kuat Beli NaDenang..

Chorus :
BmSing BCuin Ade RaganD Adi..
NimpaBmlin Kale Beli KesepEmian..
Anget GeAmlutan Adi Dugase PDidan
Mekejang Dadi KenaGngan.G7.

NyeBmsel BCeli Pidan State NyamDpahang
Tulus ABmdi Sing Taen Beli NgrasEmeyang..
Mare JaAmni Bli Merase MesesDelan
Disubane Bli KilaGngan.D.

Int. : C D Bm Em
       Am D G D

HanCcur.. Perasaan BDeli..
Rikale NinggaBmlin.. Ragan Adi MegEmedi..
Sing KuCat.. Sing Kuat Beli NaDenang..

Chorus :
BmSing BCuin Ade RaganD Adi..
NimpaBmlin Kale Beli KesepEmian..
Anget GeAmlutan Adi Dugase PDidan
Mekejang Dadi KenaGngan.G7.

NyeBmsel BCeli Pidan State NyamDpahang
Tulus ABmdi Sing Taen Beli NgrasEmeyang..
Mare JaAmni Bli Merase MesesDelan
Disubane Bli KilaGngan.D. G

FAQ

Quels sont les accords pour Mare Meseselan ?

Les accords pour Mare Meseselan sont : F, G, Em, Am, Dm, C, C7

Quelle est la tonalité originale de Mare Meseselan ?

La tonalité originale est F.

Quelle est la difficulté pour jouer Mare Meseselan ?

Le niveau de difficulté est Beginner.

Puis-je jouer Mare Meseselan dans une autre tonalité ?

Oui. Vous pouvez transposer la chanson dans n'importe quelle tonalité en utilisant la fonction de transposition.

Mare Meseselan peut-elle être jouée sur une guitare acoustique ?

Oui. Les accords fonctionnent pour la guitare acoustique et électrique.

Puis-je jouer Mare Meseselan au ukulélé ?

Les accords de Mare Meseselan peuvent être joués à la guitare ou au ukulélé, en utilisant les positions propres à chaque instrument.

Combien d'accords sont utilisés dans Mare Meseselan ?

Mare Meseselan utilise 7 accords : F, G, Em, Am, Dm, C, C7

Quelle est la façon la plus simple de jouer Mare Meseselan ?

Vous pouvez utiliser la fonction de transposition pour changer la tonalité et l'adapter à votre gamme vocale ou utiliser des formes d'accords plus faciles.

Dans quelle décennie Mare Meseselan a-t-elle été créée ?

Mare Meseselan a été créée dans les années 2020. Voir plus de chansons des 2020 ici

0.3x