Chordyes

Bedo Dalane

Accords de guitare et paroles pour Bedo Dalane par Dory Harsa & Nella Kharisma dans la tonalité de G

View Original Key
Capo ♪ fret 4

Intro : G..F#m Bm
        Em..Gm..

SaDyanF#mg.. Ra BakalG Ono MenuAngso
Sing Iso DMisahkF#me..
Yen Gusti GMberkahi DAewe
Bakal DaF#mdi SF#i..jBmi..
PercoEyo OA.. Mesti DaDlaGmne..

SaDyangF#m.. Sak AbotG-Abote
BaAkal Tak SonggDonF#me..
Kuatno GAku NgadAepi
Semono F#mA..kF#e..hBme..
KuatEno Sayang.. KuaAtno Sayang..

Reff :
 Wis Ben DWong Ngomong F#mOpo..
 Penting GAku Ro KDowA/C#e..
 Wis Ben BmWong Ngomong PF#miye..
 Penting GAku RoA Kowe..

 SenaGdyan Akeh SingGm Ngece
 Dewe F#mBedo DalaBmne..
 RaEmpopo.. GuAsti Mboten DSare..

 Am SeDnaGdyan Akeh SingGm Ngece..
 Dewe F#mBedo DalaBmne..
 RaEmpopo.. GuAsti Mboten DSare..

Musik : D..G..F..A#.. C
        Gm C A A/C# Dm
        Gm..A..

SaDyanF#mg.. Ra BakalG Ono MenuAngso
Sing Iso DMisahkF#me..
Yen Gusti GMberkahi DAewe
Bakal DaF#mdi SF#i..jBmi..
PercoEyo O.A. Mesti DaDlaAne..

SaDyangF#m.. Sak AbotG-Abote
BaAkal Tak SonggDonF#me..
Kuatno GAku NgadAepi
Semono F#mA..kF#e..hBme..
KuatEno Sayang.. KuaAtno Sayang..

Reff :
 Wis Ben DWong Ngomong F#mOpo..
 Penting GAku RoD Kowe..
 Wis Ben BmWong Ngomong PF#miye..
 Penting GAku RoA Kowe..

 SenaGdyan Akeh SingGm Ngece
 Dewe F#mBedo DalaBmne..
 RaEmpopo.. GuAsti Mboten DSaAre..

 Wis Ben DWong Ngomong F#mOpo..
 Penting GAku Ro KDowe..
 Wis Ben BmWong Ngomong PF#miye..
 Penting GAku RoA Kowe..

 SenaGdyan Akeh SingGm Ngece
 Dewe F#mBedo DalaBmne..
 RaEmpopo.. GuAsti Mboten DSare..

 Am SeDnaGdyan Akeh SingGm Ngece..
 Dewe F#mBedo DalaBmne..
 RaEmpopo.. GuAsti Mboten DSare..

SaDyanF#mg.. Ra BakalG Ono MenuAngso
Sing Iso BmMisahke..
Disponible aussi en: F (Tonalité originale) C D E A
Original Chord Tap to view
Intro : A..G#m C#m
        F#m..Am..

SaEyanG#mg.. Ra BakaAl Ono MenBungso
Sing Iso EMisahkG#me..
Yen Gusti AMberkahi DBewe
Bakal DaG#mdi SG#/Ci..  C#mJi..
PercoF#yo F#/BbO..   B  Mesti DaElaAmne..

SaEyangG#m.. Sak AboAt-Abote
BaBkal Tak SonggEonG#me..
Kuatno AAku NgadBepi
Semono G#mA..kG#/Ce..  C#mHe..
KuatF#no SayanF#/Bbg.. KuBatno Sayang..

Reff :
 Wis Ben EWong Ngomong G#mOpo..
 Penting AAku Ro KEowB/D#e..
 Wis Ben C#mWong Ngomong PG#miye..
 Penting AAku RoB Kowe..

 SenaAdyan Akeh SingAm Ngece
 Dewe G#mBedo DalC#mane..
 RaF#mpopo.. GuBsti Mboten ESare..

 Bm SeEnaAdyan Akeh SinAmg Ngece..
 Dewe G#mBedo DalC#mane..
 RaF#mpopo.. GuBsti Mboten ESare..

Musik : E..A..G..C.. D
        Am D B B/D# Em
        Am..B..

SaEyanG#mg.. Ra BakaAl Ono MenBungso
Sing Iso EMisahkG#me..
Yen Gusti AMberkahi DBewe
Bakal DaG#mdi SG#/Ci..  C#mJi..
PercoF#yo F#/BbO..   B  Mesti DaElaBne..

SaEyangG#m.. Sak AboAt-Abote
BaBkal Tak SonggEonG#me..
Kuatno AAku NgadBepi
Semono G#mA..kG#/Ce..  C#mHe..
KuatF#no SayanF#/Bbg.. KuBatno Sayang..

Reff :
 Wis Ben EWong Ngomong G#mOpo..
 Penting AAku RoE Kowe..
 Wis Ben C#mWong Ngomong PG#miye..
 Penting AAku RoB Kowe..

 SenaAdyan Akeh SingAm Ngece
 Dewe G#mBedo DalC#mane..
 RaF#mpopo.. GuBsti Mboten ESaBre..

 Wis Ben EWong Ngomong G#mOpo..
 Penting AAku Ro KEowe..
 Wis Ben C#mWong Ngomong PG#miye..
 Penting AAku RoB Kowe..

 SenaAdyan Akeh SingAm Ngece
 Dewe G#mBedo DalC#mane..
 RaF#mpopo.. GuBsti Mboten ESare..

 Bm SeEnaAdyan Akeh SinAmg Ngece..
 Dewe G#mBedo DalC#mane..
 RaF#mpopo.. GuBsti Mboten ESare..

SaEyanG#mg.. Ra BakaAl Ono MenBungso
Sing Iso C#mMisahke..

FAQ

Quels sont les accords pour Bedo Dalane ?

Les accords pour Bedo Dalane sont : G, F#m, Bm, Em, Gm, D, A, F#, E, A/C#, Am, F

Quelle est la tonalité originale de Bedo Dalane ?

La tonalité originale est F.

Quelle est la difficulté pour jouer Bedo Dalane ?

Le niveau de difficulté est Advanced.

Puis-je jouer Bedo Dalane dans une autre tonalité ?

Oui. Vous pouvez transposer la chanson dans n'importe quelle tonalité en utilisant la fonction de transposition.

Bedo Dalane peut-elle être jouée sur une guitare acoustique ?

Oui. Les accords fonctionnent pour la guitare acoustique et électrique.

Puis-je jouer Bedo Dalane au ukulélé ?

Les accords de Bedo Dalane peuvent être joués à la guitare ou au ukulélé, en utilisant les positions propres à chaque instrument.

Combien d'accords sont utilisés dans Bedo Dalane ?

Bedo Dalane utilise 12 accords : G, F#m, Bm, Em, Gm, D, A, F#, E, A/C#, Am, F

Quelle est la façon la plus simple de jouer Bedo Dalane ?

Vous pouvez utiliser la fonction de transposition pour changer la tonalité et l'adapter à votre gamme vocale ou utiliser des formes d'accords plus faciles.

Dans quelle décennie Bedo Dalane a-t-elle été créée ?

Bedo Dalane a été créée dans les années 2020. Voir plus de chansons des 2020 ici

0.3x