Chordyes

Cinta Syalala

Acordes de guitarra y letras de Cinta Syalala por Mucien en el tono de G

Capo ♪ fret 3

Intro : G Bm G Bm F#

Bm (Dengar Sini EmAnak Muda)
G (DaF#lam Percintaan)
(ABmda Pahit Ada ManiEmsnya)
(Ha Jangan PuGla Nanti Tersepuk)
(Kat F#Bucu Katil)

BmPergi Ke Kota JumpaF# Anak Pak Samad
EmHai Kekasihku TeriBmndu Yang Teramat
EmMemikirkanmu Aku JBmadi Tak Menentu
Hebatnya F#Rasa Cinta Oh Kasihku..

BmKedai Pak Abu AdaF# Menjual Manggis
EmMakin Kau Senyum MakinBm Bertambah Manis
EmKau Segalanya RatuBm Cinta Hatiku
Kau Ku JaF#ga, Ku Lindung
SeperF#ti Nyawa KuBm.. F#

Reff :
 KaBmcaunya Jiwaku
 EmSyalalalBmala HeEmy SyalalBmalala
 Tiada F#Siapa Yang Mahu..

 Ku BmMencari Cinta
 EmSyalalalBmala HeEmy SyalalBmalala
 Aku F#Tak Mahu Menjadi Bujang TuaBm.. F#

Musik : Bm...
        Bm Em A D
        G Em F#..G F#

Reff :
 (KaBmcaunya Jiwaku
 (EmSyalalalBmala HeEmy SyalalBmalala)
 (Tiada F#Siapa Yang Mahu..)

 KaBmcaunya Jiwaku
 EmSyalalalBmala HeEmy SyalalBmalala
 Tiada F#Siapa Yang Mahu..

 Ku BmMencari Cinta
 EmSyalalalBmala HeEmy SyalalBmalala
 Aku F#Tak Mahu Menjadi Bujang TuaBm..

Ini SeAmua.. Takkan Kau MilDiki..
Jika CinF#ta Dalam AnganBmmu..
PerasaAan.. Berbaur SemDua..
Baru Ku F#Tahu Rasa Hatimu..
(Dik Cinta Tak Selamanya Indah Dik)

 F#mHahahaBmha,F#m HeheheBmhe
 F#mHohohoBmho,F#m HmhmhmBmhm
 F#mHahahaBmha,F#m HeheheBmhe
 F#mHohohoBmho,F#m HmhmhmBmhm.F#m.   Bm
(Mandi Tak Lena, Tidur Tak Basah Geng)
También disponible en: F (Tono original) C D E A
Original Chord Tap to view
Intro : G# Cm G# Cm G

Cm (Dengar Sini FmAnak Muda)
G# (DaGlam Percintaan)
(ACmda Pahit Ada ManiFmsnya)
(Ha Jangan PuG#la Nanti Tersepuk)
(Kat GBucu Katil)

CmPergi Ke Kota JumpaG Anak Pak Samad
FmHai Kekasihku TeriCmndu Yang Teramat
FmMemikirkanmu Aku JCmadi Tak Menentu
Hebatnya GRasa Cinta Oh Kasihku..

CmKedai Pak Abu AdaG Menjual Manggis
FmMakin Kau Senyum MakinCm Bertambah Manis
FmKau Segalanya RatuCm Cinta Hatiku
Kau Ku JaGga, Ku Lindung
SeperGti Nyawa KCmu..G

Reff :
 KaCmcaunya Jiwaku
 FmSyalalalCmala HeFmy SyalalCmalala
 Tiada GSiapa Yang Mahu..

 Ku CmMencari Cinta
 FmSyalalalCmala HeFmy SyalalCmalala
 Aku GTak Mahu Menjadi Bujang TuCma..G

Musik : Cm...
        Cm Fm Bb D#
        G# Fm G..G# G

Reff :
 (KaCmcaunya Jiwaku
 (FmSyalalalCmala HeFmy SyalalCmalala)
 (Tiada GSiapa Yang Mahu..)

 KaCmcaunya Jiwaku
 FmSyalalalCmala HeFmy SyalalCmalala
 Tiada GSiapa Yang Mahu..

 Ku CmMencari Cinta
 FmSyalalalCmala HeFmy SyalalCmalala
 Aku GTak Mahu Menjadi Bujang TuCma..

Ini SeBbmua.. Takkan Kau MilD#iki..
Jika CinGta Dalam AngaCmnmu..
PerasaBban.. Berbaur SemD#ua..
Baru Ku GTahu Rasa Hatimu..
(Dik Cinta Tak Selamanya Indah Dik)

 GmHahahCmahaGm, HeheCmhehe
 GmHohohCmohoGm, HmhmCmhmhm
 GmHahahCmahaGm, HeheCmhehe
 GmHohohCmohoGm, HmhmCmhmhGmm..Cm
(Mandi Tak Lena, Tidur Tak Basah Geng)

FAQ

¿Cuáles son los acordes de Cinta Syalala?

Los acordes de Cinta Syalala son: G, Bm, F#, Em, A, D, F#m

¿Cuál es el tono original de Cinta Syalala?

El tono original es F.

¿Cuál es la dificultad para tocar Cinta Syalala?

El nivel de dificultad es Beginner.

¿Puedo tocar Cinta Syalala en otro tono?

Sí. Puedes transponer la canción a cualquier tono utilizando la función de transposición.

¿Se puede tocar Cinta Syalala en una guitarra acústica?

Sí. Los acordes funcionan tanto para guitarra acústica como eléctrica.

¿Puedo tocar Cinta Syalala en el ukelele?

Los acordes de Cinta Syalala se pueden tocar tanto en guitarra como en ukelele, usando las posiciones propias de cada instrumento.

¿Cuántos acordes se utilizan en Cinta Syalala?

Cinta Syalala utiliza 7 acordes: G, Bm, F#, Em, A, D, F#m

¿Cuál es la forma más fácil de tocar Cinta Syalala?

Puedes usar la función de transposición para cambiar el tono a uno que se adapte mejor a tu rango vocal o usar formas de acordes más fáciles.

¿En qué década se creó Cinta Syalala?

Cinta Syalala fue creada en la década de 2020. Ver más canciones de la 2020 aquí

0.3x