Chordyes

Lambemu Ramutu

Acordes básicos de guitarra y letras de Lambemu Ramutu por Ichlasul.S

Intro : C G Am Em
        F Fm G..

C Kowe NjGaluk Aku NAmgono
Kowe NjaGluk Aku NgFene..
Kabeh UCwes Tak LakDmoni
Neng Ra TaGu Mbok HargCaiG..

C JaremuG Ameh GeAmmati
Neng Ra TaGu NgrumangsFani..
Pingine CMenang SendDmiri
Gelo AGti Sing Tak OlCehGi..

Reff :
 LambeCmu Cen Ra Mutu
 Mung MaraAmi Nggerus Atiku
 JareDmmu Aku Sliramu
 Jebul KoGwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UCwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReAmti Piye Polahmu
 Jebul DmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaGdi.. PelampiasaCnmu..

Musik : C G Am Em
        F Fm G..

C Kowe NjGaluk Aku NAmgono
Kowe NjaGluk Aku NgFene..
Kabeh UCwes Tak LakDmoni
Neng Ra TaGu Mbok HargCai..

C JaremuG Ameh GeAmmati
Neng Ra GTau NgrumangsFani..
Pingine CMenang SendDmiri
Gelo AGti Sing Tak OlCehi..

Reff :
 LambeCmu Cen Ra Mutu
 Mung MaraAmi Nggerus Atiku
 JareDmmu Aku Sliramu
 Jebul KoGwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UCwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReAmti Piye Polahmu
 Jebul DmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaGdi.. PelampiasaCnmAu..

(Overtune)
 LambeDmu Cen Ra Mutu
 Mung MaraBmi Nggerus Atiku
 JareEmmu Aku Sliramu
 Jebul KoAwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UDwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReBmti Piye Polahmu
 Jebul EmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaAdi.. PelampiasaDnmu..

 D Cen Ra Mutu
 Mung MaraBmi Nggerus Atiku
 JareEmmu Aku Sliramu
 Jebul KoAwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UDwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReBmti Piye Polahmu
 Jebul EmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaAdi.. PelampiasaDnmu..
 Aku Mung DaEmdi.. PAelampiasDanBmmu..
 Aku Mung DaEmdi.A. PelampiasGanGmmu..
 PelampiasanDmu..
También disponible en: D E G A
Original Chord Tap to view
Intro : G D Em Bm
        C Cm D..

G Kowe NjDaluk Aku NEmgono
Kowe NjaDluk Aku NgCene..
Kabeh UGwes Tak LakAmoni
Neng Ra TaDu Mbok HargGaiD..

G JaremuD Ameh GeEmmati
Neng Ra TaDu NgrumangsCani..
Pingine GMenang SendAmiri
Gelo ADti Sing Tak OlGehDi..

Reff :
 LambeGmu Cen Ra Mutu
 Mung MaraEmi Nggerus Atiku
 JareAmmu Aku Sliramu
 Jebul KoDwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UGwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReEmti Piye Polahmu
 Jebul AmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaDdi.. PelampiasaGnmu..

Musik : G D Em Bm
        C Cm D..

G Kowe NjDaluk Aku NEmgono
Kowe NjaDluk Aku NgCene..
Kabeh UGwes Tak LakAmoni
Neng Ra TaDu Mbok HargGai..

G JaremuD Ameh GeEmmati
Neng Ra DTau NgrumangsCani..
Pingine GMenang SendAmiri
Gelo ADti Sing Tak OlGehi..

Reff :
 LambeGmu Cen Ra Mutu
 Mung MaraEmi Nggerus Atiku
 JareAmmu Aku Sliramu
 Jebul KoDwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UGwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReEmti Piye Polahmu
 Jebul AmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaDdi.. PelampiasaGnmEu..

(Overtune)
 LambeAmu Cen Ra Mutu
 Mung MaraF#mi Nggerus Atiku
 JareBmmu Aku Sliramu
 Jebul KoEwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UAwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReF#mti Piye Polahmu
 Jebul BmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaEdi.. PelampiasaAnmu..

 A Cen Ra Mutu
 Mung MaraF#mi Nggerus Atiku
 JareBmmu Aku Sliramu
 Jebul KoEwe Nyanding Ro Koncoku..

 Wes UAwes Ra Sah Kesusu
 Aku Wes ReF#mti Piye Polahmu
 Jebul BmSayangku Kuwi Kleru
 Aku Mung DaEdi.. PelampiasaAnmu..
 Aku Mung DaBmdi.. PEelampiasAanF#mmu..
 Aku Mung DaBmdi.E. PelampiasDanDmmu..
 PelampiasanAmu..

FAQ

¿Cuáles son los acordes de Lambemu Ramutu?

Los acordes de Lambemu Ramutu son: C, G, Am, Em, F, Fm, Dm, A, D, Bm, Gm

¿Cuál es el tono original de Lambemu Ramutu?

El tono original es C.

¿Cuál es la dificultad para tocar Lambemu Ramutu?

El nivel de dificultad es Advanced.

¿Puedo tocar Lambemu Ramutu en otro tono?

Sí. Puedes transponer la canción a cualquier tono utilizando la función de transposición.

¿Se puede tocar Lambemu Ramutu en una guitarra acústica?

Sí. Los acordes funcionan tanto para guitarra acústica como eléctrica.

¿Puedo tocar Lambemu Ramutu en el ukelele?

Los acordes de Lambemu Ramutu se pueden tocar tanto en guitarra como en ukelele, usando las posiciones propias de cada instrumento.

¿Cuántos acordes se utilizan en Lambemu Ramutu?

Lambemu Ramutu utiliza 11 acordes: C, G, Am, Em, F, Fm, Dm, A, D, Bm, Gm

¿Cuál es la forma más fácil de tocar Lambemu Ramutu?

Puedes usar la función de transposición para cambiar el tono a uno que se adapte mejor a tu rango vocal o usar formas de acordes más fáciles.

¿En qué década se creó Lambemu Ramutu?

Lambemu Ramutu fue creada en la década de 2020. Ver más canciones de la 2020 aquí

0.3x