Chordyes

Kebacut Loro

Acordes de guitarra y letras de Kebacut Loro por Fahri Khusnara en el tono de G

Intro : G A F#m B
        Em A D..

BiDyen Kowe TF#mau Janji
KaBmro Aku..
EmJaremu Dewe
Aku Mung ADinggo Awakmu..

NyaDtane SaF#miki..
Kowe LuBmngo Ro Wong Liyo
BlenjaEmni Janji..
Ninggal AAku..

Reff :
 SeF#mnadyan AtiGku
 Wes AKebacut LF#moro
 OBmra Bakal MEmeneh
 Aku GonAdeli AwaDkmu..

 LuD7ngo Gek LGungo O..
 Aku Wes F#Ora PeduBmli
 PanBcen Tak AEmkoni
 Kowe PinAter Main DAtAi..

UDwis Cukup RaF#m Sah
Mikirke BmUripku
LungaEmmu Kuwi
Ora BaAkal Tak Tangisi..

CuDkup Tak NgertF#meni
Kowe Sing NgeBmlarani Ati
RosoEmku Iki Uwis MAati..

Reff :
 Senadyan AtiGku
 Wes AKebacut LF#moro
 OBmra Bakal MEmeneh
 Aku NggonAdeli AwaDkmu..

 LuD7ngo Gek LGungo O..
 Aku Wes F#Ora PeduBmli
 PanBcen Tak AEmkoni
 Kowe PinAter Main DAti..

Musik : A F#m Bm Em A

Reff :
 Aku Wis WeGgah
 KaAbeh Wis Tok BF#mubrah
 OBmjo Mbok TakEmoni
 Mending Kowe Rasah BaAli..

 Lungo Gek LuGngo O..
 Aku Wes F#Ora PeduBmli
 PanBcen Tak AEmkoni
 Kowe PinAter Main DAti..

 SeD7nadyan AtGiku
 Wes AKebacut LF#moro
 OBmra Bakal MEmeneh
 Aku NggonAdeli AwaDkmu..

 LuD7ngo Gek LGungo O..
 Aku Wes F#Ora PeduBmli
 PanBcen Tak AEmkoni
 Kowe PinAter Main DAti..
También disponible en: F (Tono original) C D E A
Original Chord Tap to view
Intro : D E C#m F#
        Bm E A..

BiAyen Kowe TC#mau Janji
KaF#mro Aku..
BmJaremu Dewe
Aku Mung EDinggo Awakmu..

NyaAtane SaC#miki..
Kowe LuF#mngo Ro Wong Liyo
BlenjaBmni Janji..
Ninggal AEku..

Reff :
 SeC#mnadyan AtDiku
 Wes EKebacut LC#moro
 OF#mra Bakal MBmeneh
 Aku GonEdeli AwaAkmu..

 LuA7ngo Gek LDungo O..
 Aku Wes C#Ora PedF#muli
 PanF#cen Tak ABmkoni
 Kowe PinEter Main AAtEi..

UAwis Cukup RaC#m Sah
Mikirke F#mUripku
LungaBmmu Kuwi
Ora BaEkal Tak Tangisi..

CuAkup Tak NgertC#meni
Kowe Sing NgeF#mlarani Ati
RosoBmku Iki Uwis MEati..

Reff :
 Senadyan AtiDku
 Wes EKebacut LC#moro
 OF#mra Bakal MBmeneh
 Aku NggonEdeli AwaAkmu..

 LuA7ngo Gek LDungo O..
 Aku Wes C#Ora PedF#muli
 PanF#cen Tak ABmkoni
 Kowe PinEter Main AAti..

Musik : A C#m F#m Bm E

Reff :
 Aku Wis WeDgah
 KaEbeh Wis Tok BC#mubrah
 OF#mjo Mbok TakBmoni
 Mending Kowe Rasah BaEli..

 Lungo Gek LuDngo O..
 Aku Wes C#Ora PedF#muli
 PanF#cen Tak ABmkoni
 Kowe PinEter Main AAti..

 SeA7nadyan AtDiku
 Wes EKebacut LC#moro
 OF#mra Bakal MBmeneh
 Aku NggonEdeli AwaAkmu..

 LuA7ngo Gek LDungo O..
 Aku Wes C#Ora PedF#muli
 PanF#cen Tak ABmkoni
 Kowe PinEter Main AAti..

FAQ

¿Cuáles son los acordes de Kebacut Loro?

Los acordes de Kebacut Loro son: G, A, F#m, B, Em, D, Bm, D7, F#

¿Cuál es el tono original de Kebacut Loro?

El tono original es F.

¿Cuál es la dificultad para tocar Kebacut Loro?

El nivel de dificultad es Beginner.

¿Puedo tocar Kebacut Loro en otro tono?

Sí. Puedes transponer la canción a cualquier tono utilizando la función de transposición.

¿Se puede tocar Kebacut Loro en una guitarra acústica?

Sí. Los acordes funcionan tanto para guitarra acústica como eléctrica.

¿Puedo tocar Kebacut Loro en el ukelele?

Los acordes de Kebacut Loro se pueden tocar tanto en guitarra como en ukelele, usando las posiciones propias de cada instrumento.

¿Cuántos acordes se utilizan en Kebacut Loro?

Kebacut Loro utiliza 9 acordes: G, A, F#m, B, Em, D, Bm, D7, F#

¿Cuál es la forma más fácil de tocar Kebacut Loro?

Puedes usar la función de transposición para cambiar el tono a uno que se adapte mejor a tu rango vocal o usar formas de acordes más fáciles.

¿En qué década se creó Kebacut Loro?

Kebacut Loro fue creada en la década de 2020. Ver más canciones de la 2020 aquí

0.3x