Chordyes

Percuma Mengharap Cinta

Gitarrenakkorde und Songtext für Percuma Mengharap Cinta von Sari Sweety in der Tonart D

Intro : Dm Gm A Dm
        Gm C F Dm
        Gm A Dm..

Lelah Sudah KucoDmba Untuk Melangkah..
Mencari Arah CinGmta Yang Sesungguhnya..
Tergores Ku TerluCka Dengan Duri Berbisa
Cukup Sudah TeArasa Sakitnya..

Kubina Cinta Yang DmPernah Kuharapkan..
Ternyata Itu HaGmnya Sebuah Khayalan
Merindu Dalam HaCti Berkasih Ku Bermimpi
Semua Tiada ArDmti..

Chorus :
PercuDmma Saja Mengharap Dicinta
NaGmmun Ku Tak Pernah Bahagia..
PercuAma Saja Ku Mengharap Sayang
JiDmka Sulit Untuk DimilAiki..

BiarDmlah Kini Ku Merawat Hati
Yang GmSudah Pernah Kau Lukai..
Kan Ku AJadikan
Sejarah Di Dalam KehiDmdupanku..

Takkan Pernah KuberiGmkan Lagi..
C Cintaku Bila Ku KauF Sakiti..
Dm Biarkanlah Kini KuGm Sendiri..
A Menunggu KasihDm SejatiA..

Int. : Dm Gm A Dm
       Gm C F Dm
       Gm A Dm..

Kubina Cinta Yang DmPernah Kuharapkan..
Ternyata Itu HaGmnya Sebuah Khayalan
Merindu Dalam HaCti Berkasih Ku Bermimpi
Semua Tiada ArDmti..

Chorus :
PercuDmma Saja Mengharap Dicinta
NaGmmun Ku Tak Pernah Bahagia..
PercuAma Saja Ku Mengharap Sayang
JiDmka Sulit Untuk DimilAiki..

BiarDmlah Kini Ku Merawat Hati
Yang GmSudah Pernah Kau Lukai..
Kan Ku AJadikan
Sejarah Di Dalam KehiDmdupanku..

Takkan Pernah KuberiGmkan Lagi..
C Cintaku Bila Ku KauF Sakiti..
Dm Biarkanlah Kini KuGm Sendiri..
A Menunggu KasihDm SejatiA..

Ėnding : Dm Gm A Dm
         Gm C F Dm
         Gm A Dm..
Auch verfügbar in: Am (Originaltonart) C E G
Original Chord Tap to view
Intro : F#m Bm C# F#m
        Bm E A F#m
        Bm C# F#m..

Lelah Sudah KucoF#mba Untuk Melangkah..
Mencari Arah CinBmta Yang Sesungguhnya..
Tergores Ku TerluEka Dengan Duri Berbisa
Cukup Sudah TeC#rasa Sakitnya..

Kubina Cinta Yang F#mPernah Kuharapkan..
Ternyata Itu HaBmnya Sebuah Khayalan
Merindu Dalam HaEti Berkasih Ku Bermimpi
Semua Tiada ArF#mti..

Chorus :
PercuF#mma Saja Mengharap Dicinta
NaBmmun Ku Tak Pernah Bahagia..
PercuC#ma Saja Ku Mengharap Sayang
JiF#mka Sulit Untuk DimilC#iki..

BiarF#mlah Kini Ku Merawat Hati
Yang BmSudah Pernah Kau Lukai..
Kan Ku C#Jadikan
Sejarah Di Dalam KehiF#mdupanku..

Takkan Pernah KuberiBmkan Lagi..
E Cintaku Bila Ku KauA Sakiti..
F#m Biarkanlah Kini KuBm Sendiri..
C# Menunggu KasihF#m SejatiC#..

Int. : F#m Bm C# F#m
       Bm E A F#m
       Bm C# F#m..

Kubina Cinta Yang F#mPernah Kuharapkan..
Ternyata Itu HaBmnya Sebuah Khayalan
Merindu Dalam HaEti Berkasih Ku Bermimpi
Semua Tiada ArF#mti..

Chorus :
PercuF#mma Saja Mengharap Dicinta
NaBmmun Ku Tak Pernah Bahagia..
PercuC#ma Saja Ku Mengharap Sayang
JiF#mka Sulit Untuk DimilC#iki..

BiarF#mlah Kini Ku Merawat Hati
Yang BmSudah Pernah Kau Lukai..
Kan Ku C#Jadikan
Sejarah Di Dalam KehiF#mdupanku..

Takkan Pernah KuberiBmkan Lagi..
E Cintaku Bila Ku KauA Sakiti..
F#m Biarkanlah Kini KuBm Sendiri..
C# Menunggu KasihF#m SejatiC#..

Ėnding : F#m Bm C# F#m
         Bm E A F#m
         Bm C# F#m..

FAQ

Was sind die Akkorde für Percuma Mengharap Cinta?

Die Akkorde für Percuma Mengharap Cinta sind: Dm, Gm, A, C, F

Was ist die Originaltonart von Percuma Mengharap Cinta?

Die Originaltonart ist Am.

Wie hoch ist der Schwierigkeitsgrad beim Spielen von Percuma Mengharap Cinta?

Der Schwierigkeitsgrad ist Beginner.

Kann ich Percuma Mengharap Cinta in einer anderen Tonart spielen?

Ja. Sie können den Song mit der Transponierfunktion in jede beliebige Tonart transponieren.

Kann Percuma Mengharap Cinta auf einer Akustikgitarre gespielt werden?

Ja. Die Akkorde funktionieren sowohl für Akustik- als auch für E-Gitarre.

Kann ich Percuma Mengharap Cinta auf der Ukulele spielen?

Die Akkorde von Percuma Mengharap Cinta lassen sich sowohl auf der Gitarre als auch auf der Ukulele spielen – jeweils mit den passenden Akkordformen des jeweiligen Instruments.

Wie viele Akkorde werden in Percuma Mengharap Cinta verwendet?

Percuma Mengharap Cinta verwendet 5 Akkorde: Dm, Gm, A, C, F

Was ist der einfachste Weg, um Percuma Mengharap Cinta zu spielen?

Sie können die Transponierfunktion verwenden, um die Tonart so zu ändern, dass sie besser zu Ihrem Stimmumfang passt, oder einfachere Akkordgriffe verwenden.

Aus welchem Jahrzehnt stammt Percuma Mengharap Cinta?

Percuma Mengharap Cinta stammt aus den 2020ern. Weitere Songs aus den 2020 hier ansehen

0.3x