Chordyes

Super Matre

Grundlegende Gitarrenakkorde und Songtexte für Super Matre von Dek Aroel

Intro : Am F Am F
        Am F Am F
        Am F Am F Am

Oh AmAbang Pike Keu Adek Bit Saket Utak 
HaAmna Pree Uroe Tatarek Jaroe Pakat Jak
Pue GYang Hana Lom Dompet Kosong Pih Payah Jak
TaFmoeng Rata Toko Adek MeGublo Pue Yang Galak 

AAmbang Neubloe Baje Nyoe Meusaneut Cukop Lagak
SAmkin Care Kabeh Adek Neubloe Saboeh Kotak
MasGkara Ceulak Deungoen Beudak Lensa Mata
TaFmah Handbody Minyeuk WGangi Adek Hana..

Int. Am G F
     Am G F

Reff
 MeAmnyoe Abang Sayang 
 Keu Adek GMeunyoe Bit Cinta
 NeuturuFti Pue Adek Yue
 Abang AngGgok-Anggok Saja..

 CaAmreng Bak Meurayu 
 Leumeh Ngen GSue Leumik Takue 
 Nyoe Han TaFtem Lake Putoh 
 Geleng-GGeleng Kepala

 Abang AmNyoe Lom, Sabon MGanoe Lom
 Sikat GiFgoe Lom, AdekG Rungkhom Pue 
 Yang HaAmna Lom 
 Kajiek GPitam TatapanF Kosong
 Jadeh GAbang ReubahAm Bak Deng..

 Int. Am G F G

 Bak AmAbang Peuturoet Hp-GHp Ka Lam Gala
 Demi CinFta Abang Saba Hitung-HGitung Itu Aja
 Adek SeuAmnang Abang Sayang Ada GUang Adek Cinta
 Abeh LoFrong Adek Puta Adek TGunyoek Itu Ada

 Boeh LiAmmo Lom Apel MGerah Dong
 Salak FPliek Lom AdekG Tunyoek 
 Kapunoh AmKantong
 Atm GKosong Ulee KaF Hoyoeng
 Demi GCinta Payah PoekAm Sumpom..

Musik : Am G F G
        Am G F G
        Am G F G
        Am G F G
        Am G F G Am

Oh AmAbang Pike Keu Adek Bit Saket Utak 
HaAmna Pree Uroe Tatarek Jaroe Pakat Jak
Pue GYang Hana Lom Dompet Kosong Pih Payah Jak
TaFmoeng Rata Toko Adek MeGublo Pue Yang Galak 

AAmbang Neubloe Baje Nyoe Meusaneut Cukop Lagak
SAmkin Care Kabeh Adek Neubloe Saboeh Kotak
MasGkara Ceulak Deungoen Beudak Lensa Mata
TaFmah Handbody Minyeuk WGangi Adek Hana..

Int. Am G F
     Am G F

Reff
 MeAmnyoe Abang Sayang 
 Keu Adek GMeunyoe Bit Cinta
 NeuturuFti Pue Adek Yue
 Abang AngGgok-Anggok Saja..

 CaAmreng Bak Meurayu 
 Leumeh Ngen GSue Leumik Takue 
 Nyoe Han TaFtem Lake Putoh 
 Geleng-GGeleng Kepala

 Abang AmNyoe Lom, Sabon MGanoe Lom
 Sikat GiFgoe Lom, AdekG Rungkhom Pue 
 Yang HaAmna Lom 
 Kajiek GPitam TatapanF Kosong
 Jadeh GAbang ReubahAm Bak Deng..

 Int. Am G F G

 Bak AmAbang Peuturoet Hp-GHp Ka Lam Gala
 Demi CinFta Abang Saba Hitung-HGitung Itu Aja
 Adek SeuAmnang Abang Sayang Ada GUang Adek Cinta
 Abeh LoFrong Adek Puta Adek TGunyoek Itu Ada

 Boeh LiAmmo Lom Apel MGerah Dong
 Salak FPliek Lom AdekG Tunyoek 
 Kapunoh AmKantong
 Atm GKosong Ulee KaF Hoyoeng
 Demi GCinta Payah PoekAm Sumpom..

Outro : Am G F G
        Am G F G
        Am G F G
        Am G F G Am
Auch verfügbar in: C D E G

FAQ

Was sind die Akkorde für Super Matre?

Die Akkorde für Super Matre sind: Am, F, G

Was ist die Originaltonart von Super Matre?

Die Originaltonart ist Am.

Wie hoch ist der Schwierigkeitsgrad beim Spielen von Super Matre?

Der Schwierigkeitsgrad ist Beginner.

Kann ich Super Matre in einer anderen Tonart spielen?

Ja. Sie können den Song mit der Transponierfunktion in jede beliebige Tonart transponieren.

Kann Super Matre auf einer Akustikgitarre gespielt werden?

Ja. Die Akkorde funktionieren sowohl für Akustik- als auch für E-Gitarre.

Kann ich Super Matre auf der Ukulele spielen?

Die Akkorde von Super Matre lassen sich sowohl auf der Gitarre als auch auf der Ukulele spielen – jeweils mit den passenden Akkordformen des jeweiligen Instruments.

Wie viele Akkorde werden in Super Matre verwendet?

Super Matre verwendet 3 Akkorde: Am, F, G

Was ist der einfachste Weg, um Super Matre zu spielen?

Sie können die Transponierfunktion verwenden, um die Tonart so zu ändern, dass sie besser zu Ihrem Stimmumfang passt, oder einfachere Akkordgriffe verwenden.

Aus welchem Jahrzehnt stammt Super Matre?

Super Matre stammt aus den 2020ern. Weitere Songs aus den 2020 hier ansehen

Gibt es einfachere Akkordversionen für Super Matre?

Ja. Tippe auf die Schaltfläche Vereinfachen, um die Akkorde von Super Matre in eine anfängerfreundliche Version umzuwandeln - dabei werden fortgeschrittene Erweiterungen wie maj7, m7 und None entfernt, ohne die Tonart oder den Akkordverlauf des Songs zu ändern.

0.3x