Chordyes

Cuma Par Ale

Gitarrenakkorde und Songtext für Cuma Par Ale von COO Project in der Tonart A

Intro : A G# C#..
        A..G#..

A#m Masih AD#mda Rasa 
Yang Seng FmBisa TabF#age..
D#m Rasa CinG#ta Par Nona C#E..G#/C

A#m Dalam HaD#mti Ini 
Cuma FmAle SandF#iri..
Yang SlaD#mlu Beta SaFmyang..
SlaG#mlu BeC#ta RinF#du.Fm.
Yang SlaD#mlu Ada DaFmlam Beta 
Pung MimApi NonG#a E..

Reff :
 C#Satu Yang BeFmta Tau 
 BeF#ta Pung Cinta FPar Ale
 Seng A#mPernah Mo G#AbiD#/Gs..
 Sempe D#mTutup UsiFma IF#ni G#

 C#Cinta Ini FmCuma Par F#Ale Nona
 Seng CmAkanF PernaA#mh TagantG#i LD#/Gai
 Cinta ID#mni Memang Par G#Ale Nona C#E..

Int. A G#..

A#m Masih AD#mda Rasa 
Yang Seng FmBisa TabF#age..
D#m Rasa CinG#ta Par Nona C#E..G#/C

A#m Dalam HaD#mti Ini 
Cuma FmAle SandF#iri..
Yang SlaD#mlu Beta SaFmyang..
SlaG#mlu BeC#ta RinF#du.Fm.
Yang SlaD#mlu Ada DaFmlam Beta 
Pung MimApi NonG#a E..

Reff :
 C#Satu Yang BeFmta Tau 
 BeF#ta Pung Cinta FPar Ale
 Seng A#mPernah Mo G#AbiD#/Gs..
 Sempe D#mTutup UsiFma IF#ni G#

 C#Cinta Ini FmCuma Par F#Ale Nona
 Seng CmAkanF PernaA#mh TagantG#i LD#/Gai
 Cinta ID#mni Memang Par G#Ale Nona C#E..

APegang BetBa Pung Janji 
AG#mle Yang TerakC#mhir D#m    E
TauAkir IndaBh Di DalaG#m Hati Ini..

Musik : C# Fm F# Cm F
        A#m A# A G#

Reff :
 C#Satu Yang BeFmta Tau 
 BeF#ta Pung Cinta FPar Ale
 Seng A#mPernah G#Mo AD#/Gbis..
 Sempe D#mTutup UsiFma IF#ni G#

 C#Cinta Ini FmCuma Par F#Ale Nona
 Seng CmAkanF PernaA#mh TagantG#i LD#/Gai
 Cinta ID#mni Memang Par BAle..

(Overtune)
 ESatu Yang G#mBeta Tau 
 BeAta Pung CintG#a Par Ale 
 Seng C#mPernah Mo BAbF#/A#is..
 Sempe F#mTutup UsiG#ma InAi.B.

 ECinta InG#mi Cuma PaAr Ale Nona
 D#mSeng Akan G#Pernah C#mTaganti BLaF#/A#i..
 Cinta IF#mni Memang Par BAlAe NG#mona C#mE..
 Cinta IF#mni Memang Par BAlBe Nona E..
Auch verfügbar in: G# (Originaltonart) C D E G
Original Chord Tap to view
+ Sebelum Dimudahkan +
--------------

Intro : FM7 E A/E
        FM7 E E+5

F#m MasihBm7 Ada Rasa 
Yang Seng C#m7Bisa TabDM7age..
Bm7 Rasa CiE/G#nta Par NonAM7a E.G#dim.

F#m Dalam Bm7Hati Ini 
Cuma C#m7Ale SandDM7iri..
Yang SlaBm7lu Beta SC#m7ayang..
SlaEm9lu BAeta RDM7induC#m7..
Yang SlaBm7lu Ada DC#m7alam Beta 
Pung MimFM7pi NonaE E..

Reff :
 AM7Satu Yang BC#m7eta Tau 
 BeDM7ta Pung CintaFdim/C# Par..   Ale
 Seng F#mPernah MEo F#m/D#Abis..
 Sempe Bm7Tutup UsA/C#ia   DInEi

 AM7Cinta IniC#m7 Cuma ParDM7/F# Ale Nona
 Seng G#m7Akan FdimPernahF#m TagantEi F#m/D#Lai
 Cinta IBm7ni Memang ParE AleE7 NonAa E..

Int. FM7 E E+5

F#m MasihBm7 Ada Rasa 
Yang Seng C#m7Bisa TabDM7age..
Bm7 Rasa CiE/G#nta Par NonAM7a E.G#dim.

F#m Dalam Bm7Hati Ini 
Cuma C#m7Ale SandDM7iri..
Yang SlaBm7lu Beta SC#m7ayang..
SlaEm9lu BAeta RDM7induC#m7
Yang SlaBm7lu Ada DC#m7alam Beta 
Pung FM7Mimpi NonaE E..

Reff :
 AM7Satu Yang BC#m7eta Tau 
 BeDM7ta Pung CintaFdim/C# Par..   Ale
 Seng F#mPernah MEo F#m/D#Abis..
 Sempe Bm7Tutup UsA/C#ia   DInEi

 AM7Cinta IniC#m7 Cuma ParDM7/F# Ale Nona
 Seng G#m7Akan FdimPernahF#m TagantEi F#m/D#Lai
 Cinta IBm7ni Memang ParE AleE7 NonAa E..

FM7Pegang BetaG/F Pung Janji 
AEm7le Yang TeraAm7khirBm   C
TauFM7kir IndahG/F Di Dalam EHatiE7 Ini..

Musik : AM7 C#m7 DM7/F# G#m7 Fdim
        F#m F#sus2/C# FM7 E

Reff :
 AM7Satu Yang BC#m7eta Tau 
 BeDM7ta Pung CintaFdim/C# Par..   Ale
 Seng F#mPernaEh MF#m/D#o Abis..
 Sempe Bm7Tutup UsA/C#ia   DInEi

 AM7Cinta IniC#m7 Cuma ParDM7/F# Ale Nona
 Seng G#m7Akan FdimPernahF#m TagantEi F#m/D#Lai
 Cinta IBm7ni Memang ParG AleG7..

(Overtune)
 CM7Satu Yang BEm7eta Tau 
 BeFM7ta Pung CintaG#dim/E Par.. Ale 
 Seng Am7Pernah MoG AAm/F#bis..
 Sempe Dm7Tutup UsC/Eia  FInGi..

 CM7Cinta IniC/E Cuma ParF/A Ale Nona
 Bm7Seng AkanG#dim PernahAm TaganGtiAm/F# Lai..
 Cinta IDm7ni Memang ParG AGaug/Fle NonaEm7 E..Am
 Cinta IDm7ni Memang ParG Ale NonG7a E..

FAQ

Was sind die Akkorde für Cuma Par Ale?

Die Akkorde für Cuma Par Ale sind: A, G#, C#, A#m, D#m, Fm, F#, G#/C, G#m, F, D#/G, Cm

Was ist die Originaltonart von Cuma Par Ale?

Die Originaltonart ist G#.

Wie hoch ist der Schwierigkeitsgrad beim Spielen von Cuma Par Ale?

Der Schwierigkeitsgrad ist Advanced.

Kann ich Cuma Par Ale in einer anderen Tonart spielen?

Ja. Sie können den Song mit der Transponierfunktion in jede beliebige Tonart transponieren.

Kann Cuma Par Ale auf einer Akustikgitarre gespielt werden?

Ja. Die Akkorde funktionieren sowohl für Akustik- als auch für E-Gitarre.

Kann ich Cuma Par Ale auf der Ukulele spielen?

Die Akkorde von Cuma Par Ale lassen sich sowohl auf der Gitarre als auch auf der Ukulele spielen – jeweils mit den passenden Akkordformen des jeweiligen Instruments.

Wie viele Akkorde werden in Cuma Par Ale verwendet?

Cuma Par Ale verwendet 12 Akkorde: A, G#, C#, A#m, D#m, Fm, F#, G#/C, G#m, F, D#/G, Cm

Was ist der einfachste Weg, um Cuma Par Ale zu spielen?

Sie können die Transponierfunktion verwenden, um die Tonart so zu ändern, dass sie besser zu Ihrem Stimmumfang passt, oder einfachere Akkordgriffe verwenden.

Aus welchem Jahrzehnt stammt Cuma Par Ale?

Cuma Par Ale stammt aus den 2020ern. Weitere Songs aus den 2020 hier ansehen

0.3x