Chordyes

Sempama Bintang

Guitar Chords & Lyrics for Sempama Bintang by Paulus Maurice in the key of D

Capo ♪ fret 2

Intro : D A/C# Bm F#m
        G D Em A D..

NuDan Siku A/C#Aja Bintang
TeBmrang Nuan MancharF#m Malam Tu
MaGyuh Agi BiDntang Bukai
Nuan EmAja NaritA ADtiku..

EnDda Sanggup A/C#Aku Lenyau
DataiBmka Pengambis KedapF#m Seputku
SemiGna Tuchum Manis DAri Nuan
Ngisi EmPuang Dalam AtAiku..

Nuan Siku GDalam SerDibu..
Nuan KeAlalu BerEmega..
Lebuh Maya GAku TersunDgkur..
DipaAut Nuan..

Reff :
 Terima KaDsih Ke PelA/C#uang..
 Ngasuh AEmku Ngibun BmAti Nuan..
 Ambi AGku Ke TerDabai..
 Muai PeCnusah Ba AtiA NBmuan..

 A/C#Enda NgDira.. Dini A/C#Nuan..
 Ku Di Pan EmSanggup Ku NgBmelaban..
 Nyema DuGnya Agi BepDerang..
 Awakka CAku AjaA.. NyintaG IlDanA/C#g..

Musik : GHaaaaa.D. AaaaA.. Aaaa Aaaaa
        HoooGoo.. OoDoo.. HAuoooo..
        Em   G  D  AOh Oh Oh..

Nuan Siku GDalam SerDibu..
Nuan KeAlalu BerEmega..
Lebuh Maya GAku TersunDgkur..
DipaAut Nuan..

Reff :
 TeBmri-C#mMa KDasih Ke PelA/C#uang..
 Ngasuh AEmku Ngibun BmAti Nuan..
 Ambi AGku Ke TerDabai..
 Muai PeCnusah Ba AtiA NBmuan..

 A/C#Enda NgDira.. Dini A/C#Nuan..
 Ku Di Pan EmSanggup Ku NgBmelaban..
 ANyema DGunya Agi BeDperang..
 Awakka CAku AjaA.. NyintaC Ilang..

Outro : C  G O.D.oo.. 
        CHu UuGuu OoDoooo..
Also available in: G (Original) C E A
Original Chord Tap to view
Intro : A E/G# F#m C#m
        D A Bm E A..

NuAan Siku E/G#Aja Bintang
TeF#mrang Nuan MancharC#m Malam Tu
MaDyuh Agi BiAntang Bukai
Nuan BmAja NaritE AAtiku..

EnAda Sanggup E/G#Aku Lenyau
DataiF#mka Pengambis KedapC#m Seputku
SemiDna Tuchum Manis AAri Nuan
Ngisi BmPuang Dalam AtEiku..

Nuan Siku DDalam SerAibu..
Nuan KeElalu BerBmega..
Lebuh Maya DAku TersunAgkur..
DipaEut Nuan..

Reff :
 Terima KaAsih Ke PelE/G#uang..
 Ngasuh ABmku Ngibun F#mAti Nuan..
 Ambi ADku Ke TerAabai..
 Muai PeGnusah Ba AtiE NF#muan..

 E/G#Enda NgAira.. Dini E/G#Nuan..
 Ku Di Pan BmSanggup Ku NgF#melaban..
 Nyema DuDnya Agi BepAerang..
 Awakka GAku AjaE.. NyintaD IlAanE/G#g..

Musik : DHaaaaa.A. AaaaE.. Aaaa Aaaaa
        HoooDoo.. OoAoo.. HEuoooo..
        Bm   D  A  EOh Oh Oh..

Nuan Siku DDalam SerAibu..
Nuan KeElalu BerBmega..
Lebuh Maya DAku TersunAgkur..
DipaEut Nuan..

Reff :
 TeF#mri-MG#ma KaAsih Ke PelE/G#uang..
 Ngasuh ABmku Ngibun F#mAti Nuan..
 Ambi ADku Ke TerAabai..
 Muai PeGnusah Ba AtiE NF#muan..

 E/G#Enda NgAira.. Dini E/G#Nuan..
 Ku Di Pan BmSanggup Ku NgF#melaban..
 ENyema DDunya Agi BeAperang..
 Awakka GAku AjaE.. NyintaG Ilang..

Outro : G  D O.A.oo.. 
        GHu UuDuu OoAoooo..

FAQ

What are the chords for Sempama Bintang?

The chords for Sempama Bintang are: D, A/C#, Bm, F#m, G, Em, A, C, C#m

What is the original key of Sempama Bintang?

The original key is G.

What is the difficulty of playing Sempama Bintang?

The difficulty level is Intermediate.

Can I play Sempama Bintang in another key?

Yes. You can transpose the song to any key using the transpose feature.

Can Sempama Bintang be played on an acoustic guitar?

Yes. The chords work for both acoustic and electric guitar.

Can I play Sempama Bintang on ukulele?

Chord Sempama Bintang can be played on guitar or ukulele using their respective chord shapes.

How many chords are used in Sempama Bintang?

Sempama Bintang uses 9 chords: D, A/C#, Bm, F#m, G, Em, A, C, C#m

What is the easiest way to play Sempama Bintang?

You can use the transpose feature to change the key to one that better matches your vocal range or uses easier chord shapes.

What decade was Sempama Bintang released in?

Sempama Bintang was released in the 2020s. See more 2020s songs here

0.3x