Chordyes

Tak Titipno Kowe

Basic Guitar Chords & Lyrics for Tak Titipno Kowe by James AP

Intro : C G/B Am F C
        C G/B Am
        F G C

ICbarate WaG/Bktu Bisa AmDiputar
AFku Emoh Dadi SahabaGtmu..
Sing EmMung Dadi Tempate
TaAmngis Lan Curhatmu..
Ra PerFnah Ono WGelas Ning ACtimu..

ACku Yo Pengen NG/Bgrasake AmKoyo Liyane..
NduFwe Uwong Sing NyemangatiG Uripe..
NaEmnging Sawangen Aku.. Sing AmNjogo Awakmu..
JodoFhe Uwong LGiyo Sing Tak CJamu..

(Chorus)
Tak TiFtipno Kowe Sing Tak WelCasi..
Nopo Cah'Fe Sing Mok Pilih Lan SayCangi..
Ra UFsah Mikirno Aku.. LCuruso Dalanmu..
Ben Tak AmSawang Ko Kene Karo NdGungake Awakmu..

Int. : F C F Am
       F G Em A F G C

ACku Yo Pengen NG/Bgrasake AmKoyo Liyane..
NduFwe Uwong Sing NyemangatiG Uripe..
NaEmnging Sawangen Aku.. Sing AmNjogo Awakmu..
JodoFhe Uwong LGiyo Sing Tak CJamu..

(Chorus)
Tak TiFtipno Kowe Sing Tak WelCasi..
Nopo Cah'Fe Sing Mok Pilih Lan SayCangi..
Ra UFsah Mikirno Aku.. LCuruso Dalanmu..
Ben Tak AmSawang Ko Kene Karo NdGungake Awakmu..

Tak TiFtipno Kowe Sing Tak WelCasi..
Nopo Cah'Fe Sing Mok Pilih Lan SayCangi..
Ra UFsah Mikirno Aku.. LCuruso Dalanmu..
Ben Tak AmSawang Ko Kene Karo NdGungake AwakmCu..

Intro : G D/F# Em C G
        G D/F# Em
        C D G

IGbarate WaD/F#ktu Bisa EmDiputar
ACku Emoh Dadi SahabaDtmu..
Sing BmMung Dadi Tempate
TaEmngis Lan Curhatmu..
Ra PerCnah Ono WDelas Ning AGtimu..

AGku Yo Pengen ND/F#grasake EmKoyo Liyane..
NduCwe Uwong Sing NyemangatiD Uripe..
NaBmnging Sawangen Aku.. Sing EmNjogo Awakmu..
JodoChe Uwong LDiyo Sing Tak GJamu..

(Chorus)
Tak TiCtipno Kowe Sing Tak WelGasi..
Nopo Cah'Ce Sing Mok Pilih Lan SayGangi..
Ra UCsah Mikirno Aku.. LGuruso Dalanmu..
Ben Tak EmSawang Ko Kene Karo NdDungake Awakmu..

Int. : C G C Em
       C D Bm E C D G

AGku Yo Pengen ND/F#grasake EmKoyo Liyane..
NduCwe Uwong Sing NyemangatiD Uripe..
NaBmnging Sawangen Aku.. Sing EmNjogo Awakmu..
JodoChe Uwong LDiyo Sing Tak GJamu..

(Chorus)
Tak TiCtipno Kowe Sing Tak WelGasi..
Nopo Cah'Ce Sing Mok Pilih Lan SayGangi..
Ra UCsah Mikirno Aku.. LGuruso Dalanmu..
Ben Tak EmSawang Ko Kene Karo NdDungake Awakmu..

Tak TiCtipno Kowe Sing Tak WelGasi..
Nopo Cah'Ce Sing Mok Pilih Lan SayGangi..
Ra UCsah Mikirno Aku.. LGuruso Dalanmu..
Ben Tak EmSawang Ko Kene Karo NdDungake AwakmGu..
Also available in: D E G A

FAQ

What are the chords for Tak Titipno Kowe?

The chords for Tak Titipno Kowe are: C, G/B, Am, F, G, Em, A, D/F#, D, Bm, E

What is the original key of Tak Titipno Kowe?

The original key is C.

What is the difficulty of playing Tak Titipno Kowe?

The difficulty level is Advanced.

Can I play Tak Titipno Kowe in another key?

Yes. You can transpose the song to any key using the transpose feature.

Can Tak Titipno Kowe be played on an acoustic guitar?

Yes. The chords work for both acoustic and electric guitar.

Can I play Tak Titipno Kowe on ukulele?

Chord Tak Titipno Kowe can be played on guitar or ukulele using their respective chord shapes.

How many chords are used in Tak Titipno Kowe?

Tak Titipno Kowe uses 11 chords: C, G/B, Am, F, G, Em, A, D/F#, D, Bm, E

What is the easiest way to play Tak Titipno Kowe?

You can use the transpose feature to change the key to one that better matches your vocal range or uses easier chord shapes.

What decade was Tak Titipno Kowe released in?

Tak Titipno Kowe was released in the 2020s. See more 2020s songs here

Are there easier chord versions for Tak Titipno Kowe?

Yes. Tap the Simplify button to switch Tak Titipno Kowe to beginner-friendly chords - it drops advanced extensions like maj7, m7, and 9ths without changing the song's key or progression.

0.3x