Chordyes

Seririt Banyuatis

Guitar Chords & Lyrics for Seririt Banyuatis by De Ama in the key of A

Capo ♪ fret 3

Intro : A..E..D E A..

TensiAne..
Jeg Pragat Ngemenek-MeneEkang..
Pak Doter NgoraDhang
UlianE Liunan PikAiran..
OtaAke.. Sube Liunan BDeban..
MekaAde.. SEirahe Uyeng-AUyenEgan..

Aduh PuAsing.. Sirah Tiange SEakit..
Besik PenyebabDne UliaEn Kantonge AGerit..
Ken-KeAnang.. Tiang Lakar MekDenyem..
HiduApe..E Jeg State PragaAt Enyem..

Reff :
 SeriDrit Banyuatis
 Gumi GeArit Tusing Ngelah Pipis
 SingaEpore Kota Paris
 Dot NgiEbur Tusing Ngelah PAipis..

 SeriDrit Banyuatis
 Gumi GeArit Tusing Ngelah Pipis
 Ke BringEkit Meli Tahu Petis
 Sirah SaDkit Nak Ngaden
 EHidup Tiange AEtEis..

Musik : D..A..E..E A..
        D..A..E..D E A..

Aduh PuAsing.. Sirah Tiange SEakit..
Besik PenyebabDne UliaEn Kantonge AGerit..
Ken-KeAnang.. Tiang Lakar MekDenyem..
HiduApe..E Jeg State PragaAt Enyem..

Reff :
 SeriDrit Banyuatis
 Gumi GeArit Tusing Ngelah Pipis
 SingaEpore Kota Paris
 Dot NgiEbur Tusing Ngelah PAipis..

 SeriDrit Banyuatis
 Gumi GeArit Tusing Ngelah Pipis
 Ke BringEkit Meli Tahu Petis
 Sirah SaDkit Nak Ngaden
 EHidup Tiange AEtis..

 SeriDrit Banyuatis
 Gumi GeArit Tusing Ngelah Pipis
 SingaEpore Kota Paris
 Dot NgiEbur Tusing Ngelah PAipis..

 SeriDrit Banyuatis
 Gumi GeArit Tusing Ngelah Pipis
 Ke BringEkit Meli Tahu Petis
 Sirah SaDkit Nak Ngaden
 EHidup Tiange AEtEisA..
Also available in: D (Original) C E G
Original Chord Tap to view
Intro : F..C..Bb C F..

TensiFne..
Jeg Pragat Ngemenek-MeneCkang..
Pak Doter NgoraBbhang
UlianC Liunan PikFiran..
OtaFke.. Sube Liunan BBbeban..
MekaFde.. SCirahe Uyeng-FUyenCgan..

Aduh PuFsing.. Sirah Tiange SCakit..
Besik PenyebabBbne UliaCn Kantonge FGerit..
Ken-KeFnang.. Tiang Lakar MekBbenyem..
HiduFpe..C Jeg State PragaFt Enyem..

Reff :
 SeriBbrit Banyuatis
 Gumi GeFrit Tusing Ngelah Pipis
 SingaCpore Kota Paris
 Dot NgiCbur Tusing Ngelah PFipis..

 SeriBbrit Banyuatis
 Gumi GeFrit Tusing Ngelah Pipis
 Ke BringCkit Meli Tahu Petis
 Sirah SaBbkit Nak Ngaden
 CHidup Tiange FEtCis..

Musik : Bb..F..C..C F..
        Bb..F..C..Bb C F..

Aduh PuFsing.. Sirah Tiange SCakit..
Besik PenyebabBbne UliaCn Kantonge FGerit..
Ken-KeFnang.. Tiang Lakar MekBbenyem..
HiduFpe..C Jeg State PragaFt Enyem..

Reff :
 SeriBbrit Banyuatis
 Gumi GeFrit Tusing Ngelah Pipis
 SingaCpore Kota Paris
 Dot NgiCbur Tusing Ngelah PFipis..

 SeriBbrit Banyuatis
 Gumi GeFrit Tusing Ngelah Pipis
 Ke BringCkit Meli Tahu Petis
 Sirah SaBbkit Nak Ngaden
 CHidup Tiange FEtis..

 SeriBbrit Banyuatis
 Gumi GeFrit Tusing Ngelah Pipis
 SingaCpore Kota Paris
 Dot NgiCbur Tusing Ngelah PFipis..

 SeriBbrit Banyuatis
 Gumi GeFrit Tusing Ngelah Pipis
 Ke BringCkit Meli Tahu Petis
 Sirah SaBbkit Nak Ngaden
 CHidup Tiange FEtCisF..

FAQ

What are the chords for Seririt Banyuatis?

The chords for Seririt Banyuatis are: A, E, D

What is the original key of Seririt Banyuatis?

The original key is D.

What is the difficulty of playing Seririt Banyuatis?

The difficulty level is Beginner.

Can I play Seririt Banyuatis in another key?

Yes. You can transpose the song to any key using the transpose feature.

Can Seririt Banyuatis be played on an acoustic guitar?

Yes. The chords work for both acoustic and electric guitar.

Can I play Seririt Banyuatis on ukulele?

Chord Seririt Banyuatis can be played on guitar or ukulele using their respective chord shapes.

How many chords are used in Seririt Banyuatis?

Seririt Banyuatis uses 3 chords: A, E, D

What is the easiest way to play Seririt Banyuatis?

You can use the transpose feature to change the key to one that better matches your vocal range or uses easier chord shapes.

What decade was Seririt Banyuatis released in?

Seririt Banyuatis was released in the 2020s. See more 2020s songs here

0.3x